اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تجربه ای عجیب

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تجربه ای عجیب

سلام دوستان. من روی تریپ ال اس دی مقداری گاز نیتروس اکساید مصرف کردم در حالی که دوستانم کنارم بودن. زمان کاملا متوقف شد برای چیزی حدود ۲۰ ثانیه دوستانم کاملا بی حرکت بودن در حالی که من می تونستم از جام بلند شم و از زوایای مختلف نگاهشون کنم.
    As Above , So Below

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
    سلام دوستان. من روی تریپ ال اس دی مقداری گاز نیتروس اکساید مصرف کردم در حالی که دوستانم کنارم بودن. زمان کاملا متوقف شد برای چیزی حدود ۲۰ ثانیه دوستانم کاملا بی حرکت بودن در حالی که من می تونستم از جام بلند شم و از زوایای مختلف نگاهشون کنم.
    تا اونجایی که من میدونم از این گاز برای بیهوشی استفاده میشه .ایا دوستانتون گزارش نکردن که شما چند ثانیه بیهوش شده بودید؟ چون ممکنِ در حالت بیهوشی حالتی مثل برونفکنی براتون اتفاق افتاده باشه.

Comment

یکی از دلایلی که شخصا گاهی اسید مصرف می کنم دقیقا به خاطر مصرف مقدار زیاد نیتروس اکساید در پیک اسید هست. این کار رو اصلا به کسی پیشنهاد نمی کنم ولی یکی از ساده ترین راهها برای ایگو لاس کامل همین روش هست. من خودم 2-3 تا بادکنک پر رو پشت سرهم وقتی اسید کاملا به پیک رسید استفاده می کنم و برای 15 تا 20 دقیقه به ایگو لاس کامل می رسم. از این حالت می شه استفاده های خیلی زیادی کرد ولی نیاز به تجربه و امکان کنترلش هست چون می تونه بسیار ترسناک باشه. دقیقا همین چیزی که می گید اتفاق میوفته و زمان خارجی به طور کامل متوقف می شه در حالی که برای زمان داخلی این اتفاق نمی افته و همه چیز در درون عادی هست. البته این کار نسبتا خطرناکیه و خودم شاید هر دو تا سه ماه یکبار بیشتر انجام نمی دم ولی اگر بتونید به اندازه ی کافی تسلط پیدا کنید می تونید به قسمت های عمیق و ناشناخته ای از خودتون دست پیدا کنید که در حالت عادی و حتی تحت تاثیر روانگردان های دیگه قابل دسترسی نیستند.
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

یکی از دلایلی که شخصا گاهی اسید مصرف می کنم دقیقا به خاطر مصرف مقدار زیاد نیتروس اکساید در پیک اسید هست. این کار رو اصلا به کسی پیشنهاد نمی کنم ولی یکی از ساده ترین راهها برای ایگو لاس کامل همین روش هست. من خودم 2-3 تا بادکنک پر رو پشت سرهم وقتی اسید کاملا به پیک رسید استفاده می کنم و برای 15 تا 20 دقیقه به ایگو لاس کامل می رسم. از این حالت می شه استفاده های خیلی زیادی کرد ولی نیاز به تجربه و امکان کنترلش هست چون می تونه بسیار ترسناک باشه. دقیقا همین چیزی که می گید اتفاق میوفته و زمان خارجی به طور کامل متوقف می شه در حالی که برای زمان داخلی این اتفاق نمی افته و همه چیز در درون عادی هست. البته این کار نسبتا خطرناکیه و خودم شاید هر دو تا سه ماه یکبار بیشتر انجام نمی دم ولی اگر بتونید به اندازه ی کافی تسلط پیدا کنید می تونید به قسمت های عمیق و ناشناخته ای از خودتون دست پیدا کنید که در حالت عادی و حتی تحت تاثیر روانگردان های دیگه قابل دسترسی نیستند.
        خیلی برام جالب هست که شما هم این تجربه رو داشتید. البته تجربه من زیاد طول نکشید. به چه دلیل بنظرتون خطرناک هست؟ صرفا ترسناکه یا آسیب روحی روانی ممکنه وارد کنه؟
        As Above , So Below

Comment

خیلی برام جالب هست که شما هم این تجربه رو داشتید. البته تجربه من زیاد طول نکشید. به چه دلیل بنظرتون خطرناک هست؟ صرفا ترسناکه یا آسیب روحی روانی ممکنه وارد کنه؟
          یکی دلایل اصلی که شخصا اسید مصرف می کنم فقط به خاطر همین تجربه است حرفتون کاملا درسته.. اگر کم مصرف کنید زیاد طول نمی کشه و خیلی هم عمیق نیست ولی من از قبل 2-3 تا بادکنک بزرگ آماده می کنم چون در این حالت امکان آماده کردن وجود نداره و جای تاریک دراز می کشم و اولین بادکنک رو به طور کامل استفاده می کنم و از بعدی ها فقط برای به قول معروف بالانس کردن و بالا نگه داشتن استفاده می کنم. اگر درست انجام بدید می تونید حتی تا 30 دقیقه هم در این حالت باقی بمونید.

در مورد خطرناک بودن بیشتر منظورم آسیبی هست که نیتروس اکساید به مغز می زنه.. من قبل و بعدش حتما آنتی اکسیدان مصرف می کنم و به هیچ وجه ایستاده این کارو نمی کنم .. در مورد آسیب روانی هم باید بگم امکانش خیلی زیاده.. مثلا اگر از این روش برای جستجو در ناخودآکاه استفاده کنید ممکنه به بخشهایی برسید که به شدت سرکوب شده و در حالت عادی غیرقابل دسترسی هستند و مواجه شدن ناگهانی با چیزهایی که شما یک عمر سعی در فراموش کردنشون کردید می تونه بسیار دردناک باشه و به شما از نظر روانی آسیب بزنه.

کلا این چیزها رو به هیچ وجه حتی برای امتحان کردن هم توصیه نمی کنم چون یکبار به دوستی پیشنهاد انجامش رو دادم و واقعا دیدم که چه زجری کشید تا تموم شد و این موضوع تجربه ای شد که هرگز به کسی پیشنهاد ندم.

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

تا اونجایی که من میدونم از این گاز برای بیهوشی استفاده میشه .ایا دوستانتون گزارش نکردن که شما چند ثانیه بیهوش شده بودید؟ چون ممکنِ در حالت بیهوشی حالتی مثل برونفکنی براتون اتفاق افتاده باشه.
            نه. در مورد خواص بیهوشی این گاز اطلاع زیادی ندارم ولی بعید می دونم در اندازه ای که من مصرف کردم حتی بشه نزدیک به اون حالت شد.
            As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

این حالت بیهوشی نیست چون از درون به همه چیز آگاه هستید و فقظ جهان بیرون هست که استاپ می شه.. توصیف این حالت خیلی مشکله و باید مستقیم تجربه کنید تا متوجه بشید شاید بشه گفت تا حدودی همون تاثیر نیتروس اکساید هست ولی به توان 10. البته این حرف هم چندان دقیق نیست و خیلی مشکله این حالت رو بشه دقیقا توضیح داد.

Comment

انجمن خوب، تازگی یه تجربه تصویری از مصرف NOX دیدم که خیلی خوشبحالم شد، اگه مایلید این کلید واژه رو گوگل کنید, از سریال transparent

Ali's nitrous trip in transparent

مرسی تجربه ت رو شریک شدی weareone، بیست ثانیه خیلی میتونه طولانی بنظر بیاد موقع اسید پیک، نه؟ ها ها ها

Comment

Working...
                X