اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دکسترومتورفان، خواب و بیدار

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• دکسترومتورفان، خواب و بیدار

سلام دوستان
    من مدتها پیش در مسیر تحقیق و جستجو برای یافتن راهی برای درمان اضطراب اجتماعی و افسردگی اساسی با این انجمن و دنیای روانگردان ها آشنا شدم. مطالعه تجربیات و گزارش سفرها بسیاری اوقات من را متاثر میکند و مطالعه فروم های انگلیسی و گزارشات افراد در مورد اینکه چطور این تجربه جدید زندگی آنها را متحول کرده است و اختلالات روانی آنها را برطرف نموده است. به همین دلایل بود که من کنجکاو شدم علیرغم همه ی هشدارها و ترسها تجربه و آزمایشی در این زمینه داشته باشم. حالا نمیخوام که خیلی مفصل در مورد این مسائل صحبت کنم یا نظری بدم فقط خیلی خلاصه و سریع میرم سر اصل مطلب
    تجربه ای که در ادامه میخوانید شرح مختصری از اولین تجربه من است که البته بهش نمیشه گفت سفر:
    خب مسلما برای منی که در یک شهر دور افتاده زندگی میکنم و زیاد با کسی حشر و نشر ندارم و دنبال دردسر هم نیستم بهترین راه برای تجربه این فضای ذهنی استفاده از جایگزین های قانونی است که در این مسیر با جستجو در منابع انگلیسی با dxm آشنا شدم و در اولین فرصت به مقدار 360 میلی گرم از اون رو تهیه کردم تا در موقعیت مناسب تستش کنم.
    فرصت فراهم شد.
    مکان دور
    امن
    ساکت
    تنها بودم
    قبلش به مدت حداقل 18 ساعت هیچی نخورده بودم.
    برای شروع یه لیوان آب خوردم.
    سعی کردم به خودم تلقین کنم که جای نگرانی نیست و چیزی برای ترس وجود ندارد.
    بعد dxm را که مجموعا دوشیشه بود به نوبت سر کشیدم و سر جام نشستم
    تلویزیون روشن بود و مجری داشت صحبت میکرد.
    بعد از چند دقیقه احساس داغی در شکمم کردم که بنظرم نتیجه واکنش شیمیایی dxm با اسید معدم بود.
    چند دقیقه بعد احساس سوزش در گلو هنگام بازدم که باعث سرفه میشد.
    و از اینجا بود که حالم کم کم عوض شد.
    احساس خستگی و خواب آلودگی
    یه حسی بین خواب و بیداری
    مثل آخرین لحظات قبل از خواب
    دوست داشتم پتو رو رو سرم بکشم وبیرون نیام.
    سعی کردم بلند شم که سریعا پا شدم
    به هر سمتی که میخواستم به سرعت میرفتم با اینکه گیج بودم.
    حرکاتم ماشینی شده بود مثل یک ربات
    همزمان در حال ضبط کردن گزارش صوتی بودم که چند دقیقه ای نحوه ی صحبتم مثل روباتهای تو فیلما شده بود
    همونطور که دیگران هم در مورد dxm گزارش داده بودند.
    مجدد دراز کشیدم و رفتم زیر پتو
    روشنایی آزارم میداد
    دقتم رفته بود روی صدای تلویزیون
    انگار داشت صدا تغییر میکرد.
    صدا اکو شده بود و این حالت داشت تشدید میشد.
    نویز هم بهش اضافه شده بود.
    و کم کم احساس کردم که حالت تهوع دارم
    سعی میکردم بهش فکر نکنم اما نمیشد
    در این لحظات به ناگاه افکار نگران کننده سراغم آمد
    پتو را کنار زدم و مثل روبات بلند شدم و با گیجی یه چرخی زدم و نشستم
    احساس داغی در سرم کردم
    پیشانی ام هم عرق سردی کرده بود
    دستمو گذاشتم روی قلبم دیدم داره تند تند میزنه
    با خودم گفتم من فشار خونم همیشه خیلی کم بوده و ضربان قلبم هم خیلی پایین و این وضعیت برای بدن من عادی نیست
    وناخودآگاه احساس خطر کردم
    این فکر احساس اضطراب شدیدی بهم القا کرد
    احساس کردم چقد تنهایم و الان میمیرم و هیچ راه نجاتی نیست
    و با همین فکر بود که یکدفعه بالا آوردم تقریبا همه رو و آرروم شدم
    احساس گیجی و منگی تا چند دقیقه ای ادامه داشت
    و حرکت روباتی شاید تا دو ساعت
    و کم کم همه چی به حالت عادی برگشت
    تجربه من خیلی کوتاه بود و تقریبا حالت خنثی داشت نه خوب و نه بد البته به جز اون لحظه اضطرابش
    من احساس می کنم باید بر مرحله اضطراب غلبه کنم تا بتون وارد فاز اصلی سفر بشم
    شاید دوزش برای من که تجربه اولم بود زیاد بود و شاید نباید تنها میبودم تا آرامش بیشتری میداشتم که برای این مورد نمیتونم کاری بکنم.
    من تنهایم و باید به تنهایی این راه رو ادامه بدم.
    مایلم نظر دوستان را در مورد تجربم و dxm بدونم.

سلام. شربتی که مصرف کردید فقط حاوی دکسترومتورفان بود یا ترکیبات دیگری هم داشت؟
    As Above , So Below

Comment

دکسترومتورفان هیدرو بروماید

Comment

ژلو کاف هم آیا همینه؟

Comment

نمی دونم آشنا نیستم. اکثر دکسترمتروقان هایی که در داروخونه پیدا می شه قاطی با یک داروی دیگه هست مثل استامینوقن یا سودوافدرین. این ها در دوز بالا هم هستن و ممکنه آسیب برسونن.
          As Above , So Below

Comment

دوست عزیز کارتون پر ریسک و اشتباه بوده! اگر میخواید تجربه ای روانگردانی داشته باشید و به زبان عامیانه یا ساده بگم تجربه با مواد داشته باشید انتخاب dxm اونمهم با این مقدار زیاد کاملا اشتباه بوده!
            چه چیزی الان عایدتون شد؟! از چیزی که تو شرح سفرتون متوجه شدم هیچی! ممکن بود سلامتیتون به خطر بیوفته!
            امیدوارم این اشتباه رو در تجربه با دراگ های سنگین انجام ندید چون چیزی نیست که باهاش شوخی کرد . از تجربیات دوستان نیز سعی کنید استفاده کنید و قبل از مصرف ماده ای حتما از محتویات و عوارض ش باخبر بشید و مشورت بکنید.

Comment

سلام
              خیالت راحت، اون دوزی که مصرف کردی خطرناک نیست. احساس مرگ هم طبیعیه. من بار اول که مصرف کردم این حس اومد سراغم. در باره دکس هم دو نکته خیلی خیلی مهم هست. اول اینکه رو شیشه رو بخونید تا مطمئن شید ترکیبات دیگه ای مثل سودوافدرین نداشته باشه و دوم تو دوز مصرفی خیلی ودقت کنید. هیچ وقت دوز مصرفیتون نباید از حد خاصی بیشتر شه. به ازاء هر کیلوگرم وزن بدنتون، نهایت ۹ میلی گرم دکس مصرف کنید. مثلا اگه شما ۶۰ کیلوگرم باشید، نباید بیشتر از ۵۴۰ میلی گرم از این ماده رو که حدودا ۳ شیشه میشه مصرف کنید. به هیچ عنوان...
              نظرم درباره دکس به عنوان کسی که سال ها پیش تا دوز ۹ رو تجربه کرده اینه که این ماده واسه یکی دو بار ارزش امتحان کردن و داره. به خصوص وقتی که ۳۰ تا ۴۵ دقیقه بعد از خوردن کامل محتویات شربت، ماری جوانا بکشید. تجربه اش مختص خودشه و هیچ جایگزینی نداره، به نظرم عالیه....👌🏼👌🏼perfect
              این و هم لحاظ کنید که dxm میتونه خیلی خطرناک باشه. همون یکی دو بار امتحانش با دوز مطمئن کافیه (دوز ۷ خوبه)......
              دوز بالای این ماده(مثلا دوزی که شما مصرف کردید) میتونه به کبد آسیب وارد کنه و تو دوزهای بالاتر از ۹، برخی مواقع منجر به مرگ یا مشکلات جدی در تنفس، گردش خون و تپش قلب میشه....

Comment

من دو بار تجربه مصرف dxm داشتم ، بار اول فوق العاده بود به طوری که خیلی با انرژی بودم و یه حالت مستیِ عجیبی داشتم و حالت و رفتارم ربات گونه شده بودم ، صداهای اطرافمم خیلی عجیب غریب میشنیدم با اینکه یه شیشه دکسترومتورفان مصرف کرده بودم ولی بار دوم ( اینبار هم یک شیشه ولی از یک شرکت سازنده دیگه ) خیلی بد بود تجربش برام بطوری که اصلا انرژی نگرفتم فقط این حالت بهم دست میداد که انگار از خودم جدا میشدم و احساس میکردم که میخوام بمیرم ، حس خیلی بدی بود در نهایت هم برگردون کردم و حالم عادی شد.
                فکر میکنم شرکت های سازنده این دارو هر کدوم ترکیبات و فرمول های خاص خودشونو برای شربت دکسترومتورفان دارند و بهتره که اول اکسترکت و بعد مصرف بشه وگرنه ممکنه مشکل ساز بشه.
                After your death, you will be what you were before your birth

Arthur Schopenhauer

Comment

Working...
                X