اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترک با ایبوگین

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ترک با ایبوگین

سلام .

من کامیار ۳۷ سالمه و ۶ ساله که تریاک مصرف میکنم میزان مصرفم هم ۴ گرم در روزه ۲ گرم صبح و ۲ گرم شب چند روزی هست که راجع به ایبوگین خوندم و با این انجمن آشنا شدم ، یه سری سوال راجع به این ماده دارم که اگر خدا بخواد میخوام با کمکش تریاک رو کنار بگذارم.

من مطالب وبلاگ آقای دکتر رو که خوندم یه کم گیج شدم ... اونطور که متوجه شدم ایبوگین اثر مورفین رو در مغز شبیه سازی میکنه درسته؟ و البته بدون نعشگی؟
    آيا لازمه به میزان زیاد این ماده رو مصرف کرد؟ آیا میشه بدون اثرات روانگردان از اثرات این ماده استفاده کرد؟

درود بر شما دوست عزیز به انجمن خوش آمدید .

اول از همه از تصمیمی که گرفتید خیلی خوشحال شدم ، بله ایبوگین اثر مورفین رو در مغز اجرا میکنه و میتونه جلوی عوارض قطع مصرف مورفین رو بگیره. در مورد میزان مصرف و نحوه مصرف من دانشی ندارم و نمیتوانم نظری در این مورد بدم ولی پزشکی که بهش اشاره کردید بسیار مورد انتقاد بوده (در همین انجمن میتونید در موردش بخونید) همینطور فکر هم نکنم که ایبوگین رو بتونید در ایران پیدا کنید و نمیدونم که آیا محدودیت قانونی برای ورودش به ایران هست یا نه؟
    ولی مهم ترین مساله تصمیم و انگیزه شما برای ترک هست و من مطمعنم بدون ایبوگین هم میتونید از پسش بر بیاید.

موفق باشید
    ?Are you dreaming

Comment

بنظر میرسه ایبوگین خیلی در ترک اعتیاد مفیده ... کارایی ایبوگین بدلیل شبیه سازی اثر مورفینه یا تاثیری که توی ذهن میزاره؟ (منظورم اثر روانگردان این دارو هست) یعنی آیا با دارو های روانگردان دیگه هم میشه همچین تاثیری گذاشت؟

Comment

سلام دوستان.من الان روزی یه دونه قرص متادون 40 میخورم میخوام ترک کنم چجوری ترکش کنم و بهم چه پیشنهادی میدین؟اگه دارویی یا گیاهی معروفی میکنید بی زحمت بگید چطور میتونم تهیه کنم و از کجا؟
        سپاسگزارم از دوستان

Comment

دوست عزیز لطفن مشخصات اون‌دکتری که روی ایبوگن‌نحقیق میکنه رو به من بدید.
          عرض شود خدمت شما اییوگن روانگردانه و فرایند درمانی یک جوری تلقینپذیری و کنترل ذهن تعریف میشه از نظر پزشکی اما اسرارآمیز بودن‌استفاده روانگردانها همواره سوالی که پاسخی از نظر علمی برای آن تا بحال داده نشده است.

Comment

Working...
          X