اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایبوگایین

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Jimmy نمایش پست ها

چقدر شبیه به «هوره» است.هوره در بین کردها و لکها رواج داره.

https://www.aparat.com/v/UhfZ9/آواز_...ان_مقام
    جالب بود.
    بعضی بخشهاشون به هم شباهت دارند و احتمالا باید فرمهای دیگه ای هم وجود داشته باشه که بدون خوندن و فقط با ایجاد صدا از حنجره اجرا بشه.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
      ایبوگایین یکی از قوی ترین روانگردانهاست که از گیاه ایبوگا تبرنانته به دست میاد و در درمان اعتیاد های شدید به هرویین استفاده می شه. ایبوگا از معدود گیاهانی هست که در ترک اعتیاد نتایج بسیار خوب و غیر قابل باوری رو نشون داده و کلینیک های زیادی از این گیاه در شرایط کنترل شده برای اعتیاد های خیلی شدید به هرویین و مرفین استفاده می کنند. اسپیریت ایبوگایین بر خلاف آیاهواساکا مذکر هست و معمولا به شکل مردی سبز و کوتاه قد دیده می شه. بجز استفاده در ترک اعتیاد این گیاه یکی از بهترین ابزارها برای آینده نگری و پیدا کردن جوابهاست. ایبوگایین دقیقا برخلاف آیاهواسکاست به این معنی که بر خلاف آیاهواسکا شما بعد از مصرف ایبوگایین به دنیای درونی خودتون وارد می شید.. در آیاهواسکا شما به جهان بیرون و شبکه ی ماتریکسی حیات متصل می شید و می تونید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید ولی زبانی که با شما صحبت می شه زبانی جهانیه که ممکنه ترجمه اش برای خیلی ها بسیار مشکل باشه..در صورتی که ایبوگایین دقیقا برعکس با ورود به دنیای درونی خودتون(که در واقع همون شبکه ی ماتریکسی حیات ولی در ابعاد کوچکتر هست - MicroCosm در برابر MacroCosm - به قول کابالیست ها:
      As Above, So Below..As Within, So Without) و با ملاقات با مرد سبز رنگ که به زبان خودتون صحبت می کنه می تونید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید.
      تصویر این گیاه رو می تونید اینجا ببینید:

با سلام
      من مصرف کردم اما نه تاثیرات روان گردان ندیدم نه توهم دیداری نه چیزی
      شاید کم داده بود دکتر بهم
      در هر جال هیچ خبری از این چیزا که میگید نبود x

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

خیر..ایبوگایین هیچ شباهتی به مرفین نداره و یک ماده ی کاملا روانگردانه. اگر مقدار مناسبی از این روانگردان مصرف بشه شما با مرد سبز رنگی ملاقات خواهید کرد که جواب تمام سوالاتتون رو به شما خواهد داد. این مرد سبز رنگ به زبون خود شما صحبت می کنه و در واقع بخشی از وجود خود شماست و یا بهتر بگم راهنمای درونی یا فرشته ی محافظ و یا .. هر اسمی که می خواید می تونید روش بگزارید.. برخلاف داتورا شما می تونید به این راهنما کاملا اعتماد کنید و اطمینان داشته باشید که بجز کمک و راهنمایی هدف دیگه ای نداره. دلیل اصلی اینکه از ایبوگایین برای ترک اعتیاد استفاده می شه اینه که نسبتا بی خطر هست (شما اگر اعتیاد داشته باشید به هیچ وجه نباید آیاهواسکا مصرف کنید ولی ایبوگایین اینطور نیست) ولی دلیل مهمتر اینه که این مرد سبز رنگ به شما حقیقت هستی و اینکه اعتیاد چطور باعث نابودی شما می شه رو نشون می ده.. گزارشهای زیادی هست که فرد معتاد به هرویین تنها با یک بار مصرف ایبوگایین کاملا اعتیاد رو کنار گذاشته و این درحالی هست که همون فرد بارها سعی در ترک اعتیاد داشته ولی مجدادا بعد از ترک به سمت هرویین برگشته .. ایبوگایین یکی از معدود روانگردانها (و شاید تنها روانگردان در حال حاضر) به حساب میاد که در مراکز پزشکی ازش استفاده می شه و نتایج بسیار خوبی رو در تست ها نشون داده.
        چرا گسی معتاد دی ام تی نباید مصرف کنه؟

Comment

نوشته اصلی توسط Action نمایش پست ها

با سلام
          نوشته اصلی توسط Action نمایش پست ها

با سلام
          دکتر به شما ایبوگایین داده؟ می تونم اسم اون دکتری که این کارو کرده بپرسم؟
          Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
          X