اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لذت و پرواز با ترامادول!

Collapse
X
 • Filter
 • زمان
 • Show
Clear All
new posts

 • لذت و پرواز با ترامادول!

  ترامادول چیست؟ ترامادول یک مخدر صناعی است که در اصل به عنوان یک داروی ضد درد استفاده می‌شود. این ماده روی گیرنده‌های مغزی مشترک با گیرنده‌های مورفینی اثر می‌گذارد و ...

  اینگونه تعریف ها و امثال آن را خیلی راحت با یک سرچ در گوگل میتونید پیدا کنید و از این دارو اطلاعات زیادی رو بدست بیارید ، دارویی که این روزها بسیار رایج شده مخصوصا در ایران خودمون و به اصطلاح بهش تریاک مدرن نیز گفته میشه!
  که به شکل قرص رایج هست با دوزهای ۵۰ ، ۱۰۰ و ۲۰۰ البته دوزهای بالا هم وجود داره اما رایج ترین دوز ۱۰۰ و ۲۰۰ هستش که به رنگ های سفید ، صورتی ، قرمز دیده میشه و با اسم های t-dol یا ترامازول که همان ترامادول هیدروکلرید هست به فروش میرسه! بدون شک میشه گفت که اگه هرکسی یکبار استفاده کنه به لذت نئشگی پی میبره و شک میکنه که چرا سال ها ازش استفاده نکرده اما در حقیقت این دارو وابستگی بسیار شدیدی از لحاظ روحی و روانی و حتی فیزیکی ایجاد میکنه و بعد از قطع دارو احساس درد در مفاصل و افسردگی و بی حوصلگی مشاهده میشه البته با مصرف در درازمدت!
  نکته ای که حتی در گزارشات سفر عده ای در انجمن خوندم یا از افرادی شنیدم که هنگام بدتریپ شدن با ال اس دی از ترامادول برای پایین آمدن ازش استفاده میشه که این یک باور غلط و صد در صد اشتباه و مصرف همزمان روانگردان ها با ترامادول بسیار خطرناک ه و ممکن حتی باعث مرگ بشه!
  در پایان امیدوارم هیچکس به هیچ عنوان درگیر اعتیاد چه با ترامادول و چه مخدرهای دیگه نشه و از جمله یکی از بهترین راه های ترک ترامادول ورزش کردن ه که تا حد بسیار زیادی از دردهای بدنی اون در زمان خماری کم میکنه .
Working...
X