اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ریتالین

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ریتالین

سلام به همگی
    دوستان کسی سابقه مصرف ریتالین داره؟
    چجوریه؟؟؟
    میخام واسه درس خوندن استفاده کنم

درود بر شما . به انجمن خوش اومدید

دوستان توضیحات خوبی در اینجا داده اند.
    بنده منکر اینکه مصرف ریتالین موجب افزایش تمرکز و بیخوابی و افزایش اشتیاق و انگیزه میشود نیستم ولی باید به این نکته توجه داشت که مصرف مداوم ریتالین باعث مقاومت در برابر این دارو و در نهایت وابستگی به آن میشود که در اینصورت ضرر بسیاری جسمی و روانی خواهد داشت. دقیقا نفرمودید که در حالت عادی چه مشکلی با مطالعه دارید که میخواید از ریتالین استفاده کنید؟
    ?Are you dreaming

Comment

مرسی از جوابت دوست عزیز
      مشکل اصلی من اینه ک اصلا تمرکز ندارم حتی ی ذره

Comment

باید انگیزه داشته باشی تا ذهنت سعی نکنه از مطالعه فرار کنه اینو من نمیتونم کمکت کنم . توی فروم روش های مراقبه توضیح داده شده میتونی از اون ها کمک بگیری
        ?Are you dreaming

Comment

واقعا دیگه کلافه شدم..تحت هیچ شرایطی نمی تونم درس بخونم

Comment

خودت فکر میکنی به خاطر بی علاقگیه؟
            ?Are you dreaming

Comment

سلام بر داش على
              رفيق من موقع كنكور چندبارى ريتالين مصرف كردم اما متاسفانه يا خوشبختانه تاثيرى روم نداشت ، كلا كارى كه ميشه بدون مواد انجام دادو چرا ميخواى حتما حتما با مواد انجام بدى ؟
              آزمودم عقل دورانديش را
              بعد ازين ديوانه سازم خويش را

Comment

سلام
                تمرکز داشتن و نداشتن مشکل من هم هستش .
                باید تلقین ای داشته باشی و برای خودت اولویت هات رو در ذهنت مشخص کنی .
                هر چیزی که تمرکزت رو از میان میبره و حواست بهش جلب میشه برات ارزشی داره، از طرفی درس یا کاری که داری انجام میدی هم برات ارزشی داره، بنا براین با یه سبک سنگین کردن در ذهنت میتونی تمام چیز هایی که به ذهنت میان و حواست رو پرت میکنن رو به خاطر اینکه ارزش کمتری برات دارن رو پس بزنی . منم این قرص رو مصرف کردم و هیچ تاثیری چز تلقین خودم برام نداشته /

Comment

بدون شك ريتالين ضرفيت مغز رو بالا ميبره، ولي جايي براي مصرف به عنوان روان گردان نداره
                  و اثرات تقويت شده آمفتامين رو ميشه با شيشه تجربه كرد كه ممكنه از نظر فيزيكي يا رواني نا خوشايند باشه؛ اثرات سطحي شيشه با مصرف مداوم ريتالين در چهره و وزن آشكار ميشه و ممكنه جلوه بدي در خانواده داشته باشه،
                  ديگه بستگي به نوع مصرف و ضرفيت شخص داره كه دچار وابستگي و سؤمصرف نشه

Comment

من سه ساعت پیش یدونه خوردم تستی
                    بقیشو نگه داشتم واس امتحانات
                    الان احساس ارامش دارم فکرم خیلی ارومه

Comment

الان چهار ساعت از مصرف گذشته و ساعت 1 شب هست و بشدت خوابم میاد

Comment

نوشته اصلی توسط قاتل مرگ نمایش پست ها
                        الان چهار ساعت از مصرف گذشته و ساعت 1 شب هست و بشدت خوابم میاد
                        سلام، اوج اثر دارو ٢ تا ٤ ساعته
                        وبعد ٦ ساعت معمولاً از بين ميره
                        اگر براي بيدار موندن و شب امتحان مصرف ميكنين بايد حدوداً ساعت ١٢ شب استفاده كنين كه باعث ميشه مطالب درسي رو براي يه مدت فراموش نكنين و مغز فعال ميمونه
                        براي تأثير بيشتر ميشه قرص رو روي زبان گذاشت و مكيد يا به صورت كات شده (پودر) اسنيف كرد (از راه بيني)
                        كه توصيه ميكنم اين كار رو نكني چون سؤ مصرف آن ميتونه وابستگي و مقاومت دارويي به وجود بياره
                        مصرف دارو قبل امتحان ميتونه باعث اضطراب و استرس بشه كه اگر شما شخصاً فرد مضطربي باشيد اين دارو براي شما تجويز نميشود.

Comment

Working...
                        X