اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شیشه

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• siahkhan
    replied
    نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
    درود ، نقد خوبیه درسته این بخش ها اطلاعاتشون کمه البته قرار شده فقط بحث ها در فروم باشه و اطلاعات در ویکی باشه.
    چطوره شما خودتون اولین نفری باشید که بحث یا سوالی رو در این بخش ها آغاز میکنید؟

و لطفا یادتون باشه فروم و مدیران نسبت به سرویس دهی به کاربران هیچ تعهدی ندارد .
    سوالات که زیاده اما امروز فهمیدم محدودیت هایی در ارسال پست وجود داره. ینی یک پست در روز...
    و راجع به بحث ها اگه من از منبعی بحثی اینجا گذاشتم و واقعا به درد نخور و بدون بار علمی بود (بعد از دیدن اساتید و دوستان) فهمیدین که از بن اشتباهه اونوقت مقصر منم؟؟؟
    من به بی سوادی خودم اقرار میکنم... اینجور بحثی رو قطعا من نباید بیان کنم...
    ولی باز سعی خودم رو میکنم...

Leave a comment:

• MindControl
    replied
    نوشته اصلی توسط siahkhan نمایش پست ها
    با سلام
    چرا در مورد مواد هایی که رده بندی شده در فروم و اصلا کار سختی نیس نوشتن اطلاعات راجع بهشون کسی چیزی نمینویسه؟ مثلا دسته مورفین و متا امفتامین و خواب اور ها و .... کار سختی نیس اما موضوعی یافت نمیشه.... اگه کسی مثل خود من همچین کاری نمیکنم به خاطر اینه که منبع من سایت های ایرانی ست که مقالاتشان ، حرفهایی بیهوده بیش نیستند...
    واقعا کمبودیه که حس میشه اما پر کردن این خلا کار دشواری نیست... کاش رسیدگی میشد...
    عذرخواهی منو بپذیرید که با این همه جسارت حرف میزنم...اما این مشکل واقعا ضعف محسوب میشه
    درود ، نقد خوبیه درسته این بخش ها اطلاعاتشون کمه البته قرار شده فقط بحث ها در فروم باشه و اطلاعات در ویکی باشه.
    چطوره شما خودتون اولین نفری باشید که بحث یا سوالی رو در این بخش ها آغاز میکنید؟

و لطفا یادتون باشه فروم و مدیران نسبت به سرویس دهی به کاربران هیچ تعهدی ندارد .

Leave a comment:

• siahkhan
    replied
    نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
    درود بر شما دوست و ورودتون به انجمن رو خوشآمد میگم.

خیلی ممنون از تجربه ای که با ما به اشتراک گذاشتید ، امیدوارم هیچ وقت هیچ کس معتاد این ماده نشه.

باید خاطرتون بیارم که طبق قوانین فروم :

قرار دادن تبلیغات در امضا مجاز نیست .

با سلام
    چرا در مورد مواد هایی که رده بندی شده در فروم و اصلا کار سختی نیس نوشتن اطلاعات راجع بهشون کسی چیزی نمینویسه؟ مثلا دسته مورفین و متا امفتامین و خواب اور ها و .... کار سختی نیس اما موضوعی یافت نمیشه.... اگه کسی مثل خود من همچین کاری نمیکنم به خاطر اینه که منبع من سایت های ایرانی ست که مقالاتشان ، حرفهایی بیهوده بیش نیستند...
    واقعا کمبودیه که حس میشه اما پر کردن این خلا کار دشواری نیست... کاش رسیدگی میشد...
    عذرخواهی منو بپذیرید که با این همه جسارت حرف میزنم...اما این مشکل واقعا ضعف محسوب میشه

Leave a comment:

• MindControl
    replied
    درود بر شما دوست و ورودتون به انجمن رو خوشآمد میگم.

خیلی ممنون از تجربه ای که با ما به اشتراک گذاشتید ، امیدوارم هیچ وقت هیچ کس معتاد این ماده نشه.

باید خاطرتون بیارم که طبق قوانین فروم :

٤. هرگونه تبلیغ برای کالا یا خدمات، قرار دادن آدرس تلفن و یا ایمیل و یا استفاده از کلمات و تصاویر نامناسب، رکیک و مبتذل در عکس آواتار، امضا و یا ارسال‌های انجمن به هیچ عنوان مجاز نمی‌باشد.
    قرار دادن تبلیغات در امضا مجاز نیست .

Leave a comment:

• azf
    started a topic شیشه

شیشه

تجربه استفاده نداشتم و هرگز نخواهم داشت اما دوستان زیادی داشتم که مصرف کردن و الان دوتاشون خودکشی کرده و یکیشون تحت درمان پزشک فقط میتونه خودشو کنترل کنه تا کار خطرناکی نکنه و هرگز نمیتونه کار یا فعالیت زیادی داشته باشه از نزدیک دیدم و لمس کردم وقتی که بدبین میشدن کنارشون بودم و در بی خوابی باهاشون بیدار میشستم با چشمای خودم هر روز پر پر شدنشون رو دیدم و در خاطر نابودی کامل خودشون و خانواده هاشون فقط میخواستم بگم این ماده وحشت ناکه اون و رو جدی بگیرید به سمتش نرید و این بمبو توی بدن خودتون روشن نکنید .
Working...
X