اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سفری برای پایان تمام سفرها- پیش به سوی مرگ

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سفری برای پایان تمام سفرها- پیش به سوی مرگ

پاک شددددددد
    Last edited by Clueless; 10-02-2017, 07:29 AM.

پاک شدددددد
    Last edited by Clueless; 10-02-2017, 07:29 AM.

Comment

پاگ شدددددد
      Last edited by Clueless; 10-02-2017, 07:28 AM.

Comment

به درخواست clueless پاک شد
        Last edited by gonzo; 10-05-2017, 02:03 AM.
        انسان ها تنها موجودات زمين هستن كه ادعا ميكنن خدايي هست ولي تنها موجوداتين كه رفتارشون طوريه انگار خدايي وجود نداره!

Comment

به درخواست دوست عزیزمون clueless پاک شد.....
          Last edited by NewbeE; 10-02-2017, 12:27 PM.
          Say know to drugs

Comment

داداش آخرین فیلمی که از خودت واسم فرستاده بودی خیلی عالی داشتی روی تردمیل پیاده روی تند انجام میدادی باز اونور باهات صحبت میکنم خداییش بیخیال این خودکشی شو ! من مثل این دوست عزیز از قلمت لذت بردم و میبرم حیف این استعداده باور کن!

Comment

نوشته اصلی توسط gonzo نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
              من تاپیک مکافات خودکشی شما رو خوندم و همون موقع برام سوال پیش اومد چطور به خاطر به قول خودتون "یک واکنش سطحی و نسنجیده" در حین خفگی با گاز مونوکسید کربن هفت بار به سرتون شلیک کردید و درد و گیجی نتونسته جلوتونو بگیره!
              همینطور به نظر میرسه با زبان بی زبانی دارید داروی پنتوباربیتال که بیشتر برای هوشبری دامپزشکی به کار میره و در دوز بالا موجب مرگ میشه رو تبلیغ می‌کنید و با عشوه گری میگید که اگر کسی بخواد بدونه شما از کجا خریدید می‌تونید راهنماییش کنید! ببخشید انقدر رک می‌گم.
              باز در تاپیک دیگه‌ای (اینجا) به نظرات شما برخوردم و با توجه به نوع راهنمایی‌هاتون به شخصی که می‌خواست برای اولین بار اسید رو تجربه کنه و نوع اصرارتون به تهیه چند مدل قرص من رو به این شبهه انداخت که شما فروشنده داروهایی هستید که برای تهیه اونها نیاز به نسخه پزشک هست!
              لطفا از این سوءظن رهامون کنید.

پشت دیوار مرگ چیزی جز سیاهی و نیستی نیست، اینکه هر کسی تحت تاثیر یکسری از روانگردان ها و داروها تجربیاتی رو از سر می‌گذرونه ارتباط مستقیم به شیمی روانگردان‌ها و مغز داره، اگر شما مغزتون بر اثر مرگ از کار بیافته و فاسد بشه شک نکنید که نمیرید تو جهان‌های موازی و هندسی؛ دیگه وجود خارجی نخواهید داشت که بخواید بدونید پشت دیوار مرگ چیه، خودتون رو درگیر اعتقادات و گمانه زنی‌های بی پایه اساس نکنید، در جایی خوندم که بشر از زمانی که دارای تخیل شد و آگاهی به دست اورود جهان پس از مرگ و ذهنیات خارج از پیرامونش رو بسط داد، ما حتی نمی‌دونیم مرزهای جهان در کجا پایان می‌گیرن و احتمالات در یک عدد خاصی محدود میشن یا در بی نهایت گسترش پیدا می‌کنن، بنابراین خیلی به اینجور مسائل دل نبندید و بدونید اتفاقاتی که برای ما میافته برای کسی یا چیزی جز خودمون مهم نخواهد بود.

اکیداً بهتون توصیه می‌کنم به یک روانکاو مجرب مراجعه کنید، و خودتون رو درگیر یک کاری که مورد علاقه‌تون هست بکنید، کاری که به زندگی‌تون معنا ببخشه، در عین کنار اومدن با سبک جدید زندگیتون در پی بهبود خودتون باشید، در تاپیک مکافات خودکشی‌تون انگیزه از خودکشی رو دردسرهای خانوادگی و مشکلات مالی اعلام کرده بودید، توجه داشته باشدی که شما یک فرد مستقل هستید، باید رو پای خودتون باشید و مشکلات خانوادگی و مالی نمیتونه انگیزه درستی برای از بین بردن شخص باشه، در جنگ جهانی دوم حدود 70 میلیون نفر کشته شدن، یک قوم در کارگاه‌های کار اجباری و اتاق‌های گاز نسل کشی شد، اما بعد از جنگ بازماندگان جای اینکه خودشون رو درگیر زخم‌های جنگ کنن کشورهاشون رو ساختن و بزرگترین اقتصادهای جهان رو پایه گذاری کردن، فکر نمی‌کنم شما وضعیت بدتری از اونها داشته باشید.
              افسرگی و بی عملی که در جوون های کشور ما موج میزنه و میزان انتظاری که از خانوادهاشون دارن تا حد زیادی غیر قابل توجیه و حیرت آوره، یک پلن برای زندگیتون بچینید و سعی کنید تصمیمات عاقلانه بگیرید.
              انقدر جواب شما زیبا بود که من شک ندارم پشت این نوشته یک شخصیت با علم و دانش بالا قرار داره

Comment

نوشته اصلی توسط NewbeE نمایش پست ها

اینها مجموع حرفهایی هستش که از سر ندامت و بعضا امید به زندگی تو این سایت نوشتی

آدم وقتی علیله که تسلیم بشه نه من نه هیچ کسی تو این سایت مطمئنا نمیتونه شرایطت رو درک کنه با هیچ کس هم مقایست نمیکنم چون خودت میدونی آدمایی با وضعیت بدتر از تو هم هستن و دارن با دوتا انگشت دستشون برای زندگی میجنگن اونم نه یکی دو سال نزدیک به 50 سال
                آدم عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه یه بار خودکشی رو امتحان کردی نتیجش رو هم دیدی چرا برعکسش رو امتحان نمیکنی با این همه پیشرفت علم پزشکی از کجا میدونی همین فردا درمانت پیدا نشه
                تو این چند سال زندگیت حتما فهمیدی چیزای خوب آسون بدست نمیاد اگه به این راحتی بود که هرکی خودش رو خلاص کنه بره سفر که همه مسافر بودیم
                حرف آخر اینکه اگه جون خودت رو گرفتی که خدا رحمتت کنه ولی یادت باشه واسه خودکشی هیچ وقت دیر نیست ولی واسه زنده موندن بعضی وقتا خیلی دیره
                هنوز چشم داری هنوز روح داری هنوز عقل داری اینا رو ببین نه دست چپی که فعلا نداری یا چیزای دیگه

پی اس : قلم خوبی هم داری شاید اگه رو بعد نویسندگیت کار کنی یه روزی خودم اومدم ازت امضا خواستم
                شما هم خیلی زیبا نوشتی احسنت

Comment

نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها

انقدر جواب شما زیبا بود که من شک ندارم پشت این نوشته یک شخصیت با علم و دانش بالا قرار داره
                  من خودم چنین فکری نمی کنم نوید عزیز، نظر لطف شماست🙏
                  انسان ها تنها موجودات زمين هستن كه ادعا ميكنن خدايي هست ولي تنها موجوداتين كه رفتارشون طوريه انگار خدايي وجود نداره!

Comment

مدیران عزیز لطفا این تاپیک رو پاک کنید

Comment

دوستان لطفا نقل قولها رو پاک کنید تا دردسر بیشتر ازین برای من پیش نیاد
                      من قصد تبلیغ هیچ چیزی رو نداشتم
                      نیتمم از بیان اون جمله فقط دفع پیغام‌های خصوصی مزاحم احتمالی بود.
                      من یک هفته هست شبا از اسپاسم و درد خوابم نمیبره
                      چند روز دیگه وقت دکتر دارم تا یه فکری به حالش کنه. حالم بهتر میشه بعدش.
                      من قبلا تو هچل‌های بدتر از این هم بودم ولی زمان حلشون کرده.
                      تمنا میکنم کاری که گفتم رو بکنید
                      این تاپیک فقط حاصل ذهن بیمار من در اثر یک هفته درد و بی خوابی بود.
                      دوست ندارم پلیس فتا بندازتم تیمارستان یک عمر گوشه‌ی اونجا بپوسم.
                      البته تقصیر روانپزشکمم هست که بجای قرص خواب برام کلرپرومازین نوشت اونم بدون بیپریدن که مشکل حرکتیم رو بیشتر کرد کمی

Comment

من فقط به خواب و استراحت نیاز دارم تا موعدش برسه و رویان پذیرشم کنه و سلول‌های بنیادی بهم پیوند بزنن.
                        اونوقت میتونم با دو دست تایپ کنم و حالم به کل دگرگون میشه

Comment

دلیل دیگه‌ی گشایش این تاپیک صادقانه بگم
                          من حوصلم خیلی سر میره و ثانیه‌هارو میشمرم
                          دلیل دیگه‌ش نوعی روش وقت‌کشی بود

Comment

نوشته اصلی توسط Clueless نمایش پست ها
                            مدیران عزیز لطفا این تاپیک رو پاک کنید
                            هیچ مدیری هیچ فعالیتی نداره تو این سایت. نمیدونم چه اتفاقی برای فروم افتاده

Comment

Working...
                            X