اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تجربه مصرف زاناکس

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تجربه مصرف زاناکس

سلام به همه دوستان من به خاطر اعتیاد که به مواد و مشتقات تریاک داشتم و توی دوره های ترک مکرر مجبور میشدم از انواع قرص های آرام بخش و ضد افسردگی و خواب آور استفاده کنم یکی از دارو های که حدود شش ماه مصرف کردم آل‍برازولام بود یک قاعده ی کلی در مورد مواد مخدر به طور کلی صادق هست اونم اینکه تجارب اولیه این مواد لذت بخش می باشد که همین امر باعث تشویق فرد به استفاده مکرر و نهایت اعتیاد میشود .قرص زاناکس در دوران ترک مواد مخدر به خصوص مشتقات تریاک می تواند بسیار مفید واقع شود به شرطی که توسط بزشک تجویز شود و زیر نطر اون مصرف بشه اولین باری که زاناکس رو خوردم دو تا قرص یک میلی گرم رو خوردم به خاطر اینکه اضطراب و بی خوابی شدید داشتم بعد از حدود یک ساعت حس کردم بدنم سنگین تر شده انگار عضلات بدنم سست شده بود دارز کشیدم یه حس سرخوشی ملایم ولی نه به اندازه لذت و عمق سرخوشی تریاک بهم دست داده بود اضطرابم بشدت کم شده بود و احساس گرمای مطبوعی میکردم یه نخ سیگار روشن کردم و بعد از مصرف سیگار حس کردم اثراتش بیشتر شده چشمام به شدت سنگین شده بود آنقدر بدنم سست شده بود که تکون دادن خودم کار سختی بود وافکارم و تمرکزم بهتر شده بود خیالبافی و رویا بردازی میکردم و غرق رویا هام شده بودم تجسمم قوی تر شده بود و کم کم حس خواب.آلودگی عمیقی اومد سراغم حتی به زور هم نمیشد بیدار بمونم کمی حس تهوع داشتم به خصوص بعد از مصرف سیگار این حس بیشتر شد و همین باعث شد که سیگارم رو نصفه خاموش کنم برعکس نشگی مصرف مورفین که با سیگار حس و لذتش بیشتر میشه کم کم خوابم برد بعد ها چند بار مصرف کردم تا اینکه نمی تونستنم بدون زاناکس سر کنم مورفین رو ترک کرده بودم اما درگیر مصرف زاناکس شدم تا جایی که اگه مصرف نمیکردم به شدت بد خلق و عصبی و بی قرار میشدم و بدنم یخ میکرد عصبانیت شدیدی داشتم ر مواقعی که این دارو مصرف نمیکردم اشتهام کم شده بود با اینکه بعد از ترک تریاک کمی وزنم بیشتر شده بود اما همیشه احساس ضعف داشتم تا اینکه اواخر مصرف متوجه تغییر غیر عادی رنگ مدفوعم شدم همسن مسله باعث ترس شدید من شد وهمچنین باید مدام دوز مصرفیم رو بالاتر میبردم از طرفی نمی تونستم با حس اضطراب ناشی از عدم مصرف روبه رو بشم از نظر جسمی و روحی آسیب های بیشتری بهم وارد شده در مقابل زمانی که تریاک مصرف میکردم شاید به خاطر اینکه این دارو ها و بنزودیازبین ها به صورت شیمایی سنتز میشوند به همین خاطر از مواد که بیس گیاهی دارند مضر تر هستند تا اینکه دوباره مصرف تریاک رو شروع کردم ولی بازهم مجبور شدم که مصرف زاناکس رو تدریجی کم کنم چون ترک یکباره اون واقعا عذاب آور بود اما سه سال یعد که زیر نظر بزشک اعتیاد رو ترک کردم و دکتر برای رفع بی خوابی و استرس این دارو برام تجویز کرد که باید بگم واقعا در دوران ترک کمکم کرد در کل دارو های این چنینی در صورت مصرف خود سر می تونن واقعا خطرناک باشند وحتما باید زیر نطر متخصص مصرف شود و از مصرف زیاد و طولانی اونها هم باید خودداری شه از عوارض این دارو که در دوران مصرف داشتم می تونم حس گنده گویی و حرف زدن زیاد در زمان نشگی این دارو رعشه و لرزش دست ها کم شدن اشتها و خیال برداری و دوری از واقیت ها استرس ها و اضطراب های تامعلوم گ.شه گیری . میل شدید به مصرف دیگر مواد در زمان که مصرف نمیکردم حمله های هراس خفیف داشتم مشکل در کار کرد کبد و کلیه ها کمبود اب بدن و ................... امیدوارم این تجربه به درد کسایی که میخوان این دارو رو مصرف کنن یا کسانی که دارن سرخود ازش استفاده میکنن بخوره و هر چه زودتر خودشون رو از شر این دارو خلاص کنن بعضی از عوارض این دارو ممکنه تا سالها طول بکشه تا خوب بشه به خصوص وفتی این دارو با مواد دیگری استفاده بشه با تشکر از همگی
Working...
X