اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تجربه کشت شاهدانه معمولی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تجربه کشت شاهدانه معمولی

دوستان میخام تجربه کشت بذر معمولی رو که تهیه کرده بودم رو گزارش بدم
    قضیه از اونجا شروع شد که خواستم محصولی که خودم میکارم رو مصرف کنم واس همین گشتم دنبال بذر و با قیمت بالای بذر مواجه شدم.
    گفتم حالا یه سر به بازار سبزی فروش ها سر بزنم از اولین مغازه ای که پرسیدم تونستم بذر شاهدانه محلی رو تهیه کنم .تقریبا 50 گرم تخم گرفتم 5000 تومن
    تقریبا اوایل خرداد بذر هارو بردم یه گوشه مزرعه پاشیدم یه لایه نازک خاک هم ریختم روشون و آبیاری کردم و هر 12 روز یبار هم آبیاری میکردم
    پس از رشد دونه ها به دلیل تراکمشون یسری رو کندم تا بقیه خوب رشد کنن و از کود دهی هم غافل نشدم
    پس از بزرگ شدن بوته ها و مشخص شدن جنسیت گیاه. گیاه های نر رو که فقط غلاف گرده داشتن رو منهدم کردم
    پس از سه ماه بوته ها کاملا به گل نشستن و به جای تولید بذر زورشون رو روی تولید thc گذاشتن
    الان که شهریوره شروع به برداشت کردم و اینم تصویر محصول
    ناگفته نماند که با یک سوم رول رفتم هوا و اصلا انتظار چنین تاثیر قوی رو نداشتم

از اولش من میدونستم داستان نژادهای مختلف همش فیلمه واسه اخاذی... ولی داداش تا همینجا که رسیدی ترمزو بکش چون قدم بعدی روانگردان ها هستند که زندگی و مغز و اعصاب و روان رو به گوه می کشن... حرف های هیپی هایی مثل ترنس مکنا و استراس من رو هم گوش نده جفتشون حروم زاده هستن... اینها رو نوشتم که هر کسی میاد تو فروم بخونه و درس بگیره

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها
      از اولش من میدونستم داستان نژادهای مختلف همش فیلمه واسه اخاذی... ولی داداش تا همینجا که رسیدی ترمزو بکش چون قدم بعدی روانگردان ها هستند که زندگی و مغز و اعصاب و روان رو به گوه می کشن... حرف های هیپی هایی مثل ترنس مکنا و استراس من رو هم گوش نده جفتشون حروم زاده هستن... اینها رو نوشتم که هر کسی میاد تو فروم بخونه و درس بگیره
      سلام
      موافقم، روانگردان ها ابزاری برای از بین بردن آگاهی با ایجاد توهم آگاهیست. افراد هنگام مصرف در پایین ترین سطح از درک و شعور قرار میگیرند، به همین دلیل است که به خاطر مسائل بسیار ساده و پیش پا افتاده بدتریپ شده یا از سوی دیگر احساس سعادت و خوشبختی می کنند بدون اینکه کوچکترین قدمی در مسیر عشق، شناخت و استغنا برداشته باشند. منتهی به دلیل ماهیت فانتزی توهمات و تشدید حواس، این خطای شناختی در فرد ایجاد می شود که حس میکند تجربه ناب و اصیلی را سپری می کند و تاثیراتی که آنها را تاثیرات مثبت و یا به اصطلاح life changing می نامد چیزی نیستند جز تغییرات دائم یا گذرا در عملکرد شیمیایی مغز انسان که برای تاب آوردن در برابر شوک وارد شده از طریق این مواد به سیستم اعصاب، ایجاد گردیده اند.

Comment

جنستون چیه شما؟ از کدوم عطاری میگیری؟ از کجا آمده ای؟ آمدنت بهر چ بود؟ و هزاران سوال ذیگر :dddddd

Comment

شما با الفاظی که تو صحبتتون بکار بردید نشون دادید صلاحیت نظر دادن در این موضوع رو ندارید. شما اگه جنبه مصرف سایکدلیک ندارید و تسلط به اراده و روانتون ندارید استفاده نکنید خب
          چرا میاید تو فروم افکار پارانوید خودتونو پخش میکنید

Comment

Working...
          X