اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاشت weed در خانه

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Amirhossein10 نمایش پست ها

می تونم بپرسم چه کسی گفته از ۱۰ تا بذر سه تاش مادست!؟؟ این که چند درصد بذر گیاه نر یا مادست یه حرف کاملا بی اساس هستش و هیچ پیش بینی وجود نداره که چه مقدار از بذر گیاه نر یا مادست بنابراین تنها می تونیم احتمال ۵۰ ۵۰ بدیم که بسته به شانس ممکنه ماده ها هم حتی بیشتر باشن ، من تا حالا نژاد های زیادی رو امتحان کردم از بذر عطاری بگیر تا نژاد های معروف ، و میتونم بگم حتی بدترین بذر هایی که تو عطاری هستش هم خاصیت چتی رو دارند و میشه ازشون استفاده کرد
    دوست عزیز بذر شاهدانه که در عطاری می فروشند به هیچ وجه مناسب کشت نیست و اگر ایندور کاشته باشید متوجه حتما می دونید که یک پرورش دهنده ی حرفه ای هرگز حاضر نیست روی وقت و انرژی و هزینه ریسک بکنه و از اول سراغ نژاد های مشخص و معلوم می ره نه اینکه به امید خدا پرورش بده و حالا یا دربیاد یا درنیاد.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط Professor Set. نمایش پست ها

جدای از اینکه این تصویر هیچ سندیتی نداره به هیچ وجه این کار عقلانی نیست.مخصوصا با صرف وقت و هزینه و در آخر هم هیچ!
      نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

این عکس به هیچ وجه قابل استناد نیست نمی دونم این مطالب رو از کجا میارید ولی لطفا قبل از اینکه در مورد مطلبی اطمینان پیدا نکردید به دیگران توصیه نکنید. برای تشخیص نر یا ماده بودن گیاه تنها راه کاشتن بذر هست و هیچ راه دیگه ای نداره
      من که هر چی گفتم فایده ای نداشت! امیدوارم به جایی برسیم تا از چیزی مطمین نشدیم بیخود و بی جهت نسخه نپیچیم و تجویز نکنیم.

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

دوست عزیز بذر شاهدانه که در عطاری می فروشند به هیچ وجه مناسب کشت نیست و اگر ایندور کاشته باشید متوجه حتما می دونید که یک پرورش دهنده ی حرفه ای هرگز حاضر نیست روی وقت و انرژی و هزینه ریسک بکنه و از اول سراغ نژاد های مشخص و معلوم می ره نه اینکه به امید خدا پرورش بده و حالا یا دربیاد یا درنیاد.
        احسنت...دقیقا

شما بهتر هست جواب رو کامل و دقیق بخونی تا بهتر متوجه موضوع بحث بشی و پاسخی که به پست قبلی دادم......امتحان گل مورد بحث نیست...چیزی که از نوشتتون هم کاملا معلوم هست حتی 1 بار هم شخصا کشت نکردین...مخصوصا کشت ایندور که هیچ آدم "عاقلی" روی بذر معمولی ریسک نمیکنه... این موضوع که فلان بذر معمولی چت میکنه یا بهمان ربطی به کشت حرفه ای ایندور و ریسک هزینه و زمان کشتش و قمار روی بذر بی اصل و نسب نداره!
        مشکل اینجاست افرادی همیشه به غایت مدعی هستند که اصلا در عمل کار مدنظر رو انجام ندادند و ای کاش حداقل تئوری کار رو میدانستند ولی حتی از تئوری ساده ی فرایند هم اطلاعی ندارند!

Comment

من که هر چی گفتم فایده ای نداشت! امیدوارم به جایی برسیم تا از چیزی مطمین نشدیم بیخود و بی جهت نسخه نپیچیم و تجویز نکنیم.
          آقای محترم، سکوت بنده به معنی این هستش که عکسی که قرار دادم رو متوجه شدم که سندیتی نداره. از روی شکل و شمایل میشه خیلی چیز ها رو تشخیص داد ولی شکل دانه دلیل بر نوع جنسیت نیست. من اون عکس رو از یکی از سایت های فارمینگ امریکا برداشتم و خودم نساختمش و اصلا برام مهم نیست که درسته یا اشتباه چون در هر صورت تمام دانه های ارزشمند که با قیمت بالا بدست میان رو مجبوریم بکاریم تا جنسیتشون مشخص بشه . بنابراین تاکید چند باره شما هیچ تفاوتی در اصل موضوع نمیکنه .

Comment

نوشته اصلی توسط AMIMAN نمایش پست ها

آقای محترم، سکوت بنده به معنی این هستش که عکسی که قرار دادم رو متوجه شدم که سندیتی نداره. از روی شکل و شمایل میشه خیلی چیز ها رو تشخیص داد ولی شکل دانه دلیل بر نوع جنسیت نیست. من اون عکس رو از یکی از سایت های فارمینگ امریکا برداشتم و خودم نساختمش و اصلا برام مهم نیست که درسته یا اشتباه چون در هر صورت تمام دانه های ارزشمند که با قیمت بالا بدست میان رو مجبوریم بکاریم تا جنسیتشون مشخص بشه . بنابراین تاکید چند باره شما هیچ تفاوتی در اصل موضوع نمیکنه .
            "از روی شکل و شمایل میشه خیلی چیزها رو تشخیص داد! ولی شکل دانه دلیل بر نوع جنسیت نیست!" خود شما متوجه میشین چی دارین میگین!؟ سفسطه و مغلطه...وقتی چیزی رو نمیدونیم رک بگیم نمیدونیم...

شما که اصلا برات مهم نیست خیلی کار اشتباهی انجام میدی تصویری رو که اصلا نمیدونی چی هست و یا نیست در اینجا قرار میدی و وقت و نت مردم رو تلف میکنی! واقعا جالبه! اینجا رو با مهدکودک اشتباه گرفتی ملت که مسخره ی شما نیستن!

واقعا آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه! عزیزم شما مجبورنیستی وقتی از چیزی اطلاع نداری اظهارنظرکنی! وقتی شما هنوز نمیدونی سالهاست بذرهای فمنایزد و ....وجود داره و کسی مجبور نیست! هربذری رو بکاره! تا بعد تازه جنسش مشخص بشه! باز مجدد میای و اظهارفضل میکنی! بارها در فروم گفته شده در مواردی که نمی دونیم صحبت نکنیم بهتره!

Comment

همه ك پول اورج خريدن ندارن تا حدودى ميشه از شكل تخم حدس زد جنسيتشو اگ كونش بيرون باشه بيشتر امكانش هس نر باشه و اگ رو ب داخل (فرورفتگى) باشه ماده...!

Comment

دوستان کشت indoor جونور و کرم و هزارپا و مورچه و هزار کثافت دیگه میزنه اینها رو باید چکار کرد واسه خاک هم سم وجود داره تا این موجوداتو بکشه ؟

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها
                  دوستان کشت indoor جونور و کرم و هزارپا و مورچه و هزار کثافت دیگه میزنه اینها رو باید چکار کرد واسه خاک هم سم وجود داره تا این موجوداتو بکشه ؟
                  مورچه و کرم مگه کثافته؟ فکر کنم اگه توی خاک آب جوش بریزید این موجودات از بین برن. البته مثلما قبل از اینکه گیاه رو بکارید چون آب جوش گیاه رو هم از بین می بره
                  As Above , So Below

Comment

Working...
                  X