اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاتیر ک گل روی حافظه و اظطراب و افسردگی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها

درود.
    حین مصرف ماری‌جوانا، انرژی بسیار زیادی در بدن ازاد میشه. این انرژی، به بیان ساده، همه چیز رو بولد میکنه. به این معنی که اگه چاکرای خورشیدی و در نتیجه سیستم گوارش شما مشکلی داره، این مشکل هر چه بیشتر خودشو بروز میده و اگه منظم مصرف کنید، بعد از مدتی مشکلات جدی در سیستم گوارشتون به وجود خواهد اومد. مواردی که در شما به وجود اومده به احتمال قوی به صورت خفیف از قبل در شما بوده و به دلیل عدم تمرکز و هدایت انرژی، مشکل بیشتر شده. توصیه من اینه که حین مصرف تمرکز کنید و فکر های اضافی رو از ذهنتون بیرون بریزید. در حقیقت سعی کنید به هیچ چیز فکر نکنید. این اصلی ترین تله ی ماری‌جواناست. افکار بی نهایت که تمومی ندارند و عامل از دست رفتن تمرکز و درنتیجه حافظه کوتاه مدت هستند. انرژی از دست رفته میتونه سبب بی‌حالی، از بین رفتن انگیزه، وسوسه شدید برای مصرف دوباره و حتی افسردگی بشه.
    حین مصرف با تمرکز میتونید با عبارات تلقینی روی انواع مشکلات خودتون کار کنید. همچنین گوش دادن به فایل های خودهیپنوتیزم (سابلیمینال) از منبع معتبر رو توصیه میکنم به خصوص برای پاک سازی ۷ چاکرا. البته تمرین ارجحه اما اینها ساده ترینِ راه هاست، چون میدونم در وضعیت فعلی احتمالا حوصله انجام خیلی کارهارو ندارید!
    شما بدون اینکه بدونید میتونید استفاده های بسیار زیادی از این انرژی ببرید، اگر هدفی برای مصرف داشته باشید.
    موفق باشید
    اتفاقا من هم بنظرم اومد که از طریق بالا رفتن سرعت و پرش افکار حین مصرف ماریجوانا فرد رشته افکار قبلی رو از دست می ده و اینطوری دچار "فراموشی کوتاه مدت" می شه.
    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط rezac نمایش پست ها
      بچه ها من یمدت هر چند وقت یبار وید رو میکشیدم خیلی بهم حال میداد کره خوری و لذت بردن از اهنگ اما بعد از یمدت استفاده ک تقریبن میشه گفت زیاد (هرروز یا روزی یبار) دچار افسردگی شدم از همه بدم میومد و کاری هم ک میخواستم بکنم اظطراب داشتم چیزی هم ک خیلی بد بود این بود ک اصلا نمیتونستم خوب درس بخونم و فکر تو فکر میشدم میخوام بدونم اینا طبیعیه و واسه شما هم پیش اومده ؟ ممنون میشم اگ ج بدید
      پ.ن:درسته مشروب خیلی ها واسه اعتیادش یا مصرفش میمیرن اما کم شدن حافظش فقط واس اون شبیه ک خوردی ....
      به نظر من باید هم افسردگی بگیری چون دیدت تار بود قبلا و الان شفاف تر میبینی ( درک ذهنی منظورمه ) حقایق رو درک کردن این پیامد ها رو هم داره ... غیر از این باشه میگن یارو عین کبک سرشو کرده تو برف یا میگن یارو الکی خوشه

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها

درود.
        حین مصرف ماری‌جوانا، انرژی بسیار زیادی در بدن ازاد میشه. این انرژی، به بیان ساده، همه چیز رو بولد میکنه. به این معنی که اگه چاکرای خورشیدی و در نتیجه سیستم گوارش شما مشکلی داره، این مشکل هر چه بیشتر خودشو بروز میده و اگه منظم مصرف کنید، بعد از مدتی مشکلات جدی در سیستم گوارشتون به وجود خواهد اومد. مواردی که در شما به وجود اومده به احتمال قوی به صورت خفیف از قبل در شما بوده و به دلیل عدم تمرکز و هدایت انرژی، مشکل بیشتر شده. توصیه من اینه که حین مصرف تمرکز کنید و فکر های اضافی رو از ذهنتون بیرون بریزید. در حقیقت سعی کنید به هیچ چیز فکر نکنید. این اصلی ترین تله ی ماری‌جواناست. افکار بی نهایت که تمومی ندارند و عامل از دست رفتن تمرکز و درنتیجه حافظه کوتاه مدت هستند. انرژی از دست رفته میتونه سبب بی‌حالی، از بین رفتن انگیزه، وسوسه شدید برای مصرف دوباره و حتی افسردگی بشه.
        حین مصرف با تمرکز میتونید با عبارات تلقینی روی انواع مشکلات خودتون کار کنید. همچنین گوش دادن به فایل های خودهیپنوتیزم (سابلیمینال) از منبع معتبر رو توصیه میکنم به خصوص برای پاک سازی ۷ چاکرا. البته تمرین ارجحه اما اینها ساده ترینِ راه هاست، چون میدونم در وضعیت فعلی احتمالا حوصله انجام خیلی کارهارو ندارید!
        شما بدون اینکه بدونید میتونید استفاده های بسیار زیادی از این انرژی ببرید، اگر هدفی برای مصرف داشته باشید.
        موفق باشید
        ***توجه کنید که تمام چیزهایی که ایشون گفتن در این پستی که من منشن کردم کاملا خرافه بی اساس و پوچ هست و لطفا به هیچ وجه حرفایی که ایشون زدن رو باور نکنید***

جناب مهدی لطفاً اگر در مورد چیزی اطلاعات کافی ندارید در اون مورد اظهار نظر نفرمایید !!!!!!

Comment

نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها

***توجه کنید که تمام چیزهایی که ایشون گفتن در این پستی که من منشن کردم کاملا خرافه بی اساس و پوچ هست و لطفا به هیچ وجه حرفایی که ایشون زدن رو باور نکنید***

جناب مهدی لطفاً اگر در مورد چیزی اطلاعات کافی ندارید در اون مورد اظهار نظر نفرمایید !!!!!!
          چه بخش‌هاییش بنظرتون اشتباه هست؟
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

چه بخش‌هاییش بنظرتون اشتباه هست؟
            به نظر شما چیز درستی در این ارسال وجود داشت اصلا ؟

Comment

نوشته اصلی توسط rezac نمایش پست ها
              بچه ها من یمدت هر چند وقت یبار وید رو میکشیدم خیلی بهم حال میداد کره خوری و لذت بردن از اهنگ اما بعد از یمدت استفاده ک تقریبن میشه گفت زیاد (هرروز یا روزی یبار) دچار افسردگی شدم از همه بدم میومد و کاری هم ک میخواستم بکنم اظطراب داشتم چیزی هم ک خیلی بد بود این بود ک اصلا نمیتونستم خوب درس بخونم و فکر تو فکر میشدم میخوام بدونم اینا طبیعیه و واسه شما هم پیش اومده ؟ ممنون میشم اگ ج بدید
              پ.ن:درسته مشروب خیلی ها واسه اعتیادش یا مصرفش میمیرن اما کم شدن حافظش فقط واس اون شبیه ک خوردی ....
              سلام
              اینایی که گفتید طبیعیه، واسه خیلی ها این مشکلات پیش میاد. گل عامل ایجاد کننده مشکلات روانی نیست و فقط نقش کاتالیزور و داره. وسواس فکری، افسردگی و بدبینی قبلا تو شما وجود داشته و با مصرف گل، این عارضه ها تشدید شدن. مثل فوت کردن زغال.....
              این مشکلات موقته، هرچه زودتر مصرف و کم کنید به نفعتونه. ممکنه با ادامه ی این روند، مشکلاتی که گفتید حادتر بشن و این اصلا خوب نیست. خودتون رو عذاب ندید، وقتی مصرف روزانه بهتون نمیسازه.
              در حالی که دارید مصرف و کم میکنید، متوجه میشید که کمتر دیگران و خودتون رو قضاوت میکنید و مشکلاتی که واسطتون به وجود اومده، کمرنگ تر و کمرنگ تر میشن. اینطور برداشت نکنید که وسواس فکری، افسردگی و بدبینی.... فقط تو شما وجود داشته و مختص شماست، خیر تقریبا تمام افراد جامعه درصدی از این عوارض رو دارند و کاملا طبیعیه. در برابر این واقعیت موجود دو راه پیش رو دارید، یا روی نقاط تاریک افراد زوم کنید و خودتون و اطرافیان و آزرده خاطر کنید یا نادیدشون بگیرید و بدون قضاوت خودتون و اطرافیان و داشتن حس برابری با افراد برخورد کنید.
              درباره حافظه هم تا جایی که میدونم، رو حافظه کلامی تاثیر میزاره. مثلا ممکنه اسم ها به خوبی یادتون نمونه ولی تو درک و فهم مسائل تاثیری چندانی نمیزاره.

Comment

Working...
              X