اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاتیر ک گل روی حافظه و اظطراب و افسردگی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تاتیر ک گل روی حافظه و اظطراب و افسردگی

بچه ها من یمدت هر چند وقت یبار وید رو میکشیدم خیلی بهم حال میداد کره خوری و لذت بردن از اهنگ اما بعد از یمدت استفاده ک تقریبن میشه گفت زیاد (هرروز یا روزی یبار) دچار افسردگی شدم از همه بدم میومد و کاری هم ک میخواستم بکنم اظطراب داشتم چیزی هم ک خیلی بد بود این بود ک اصلا نمیتونستم خوب درس بخونم و فکر تو فکر میشدم میخوام بدونم اینا طبیعیه و واسه شما هم پیش اومده ؟ ممنون میشم اگ ج بدید
    پ.ن:درسته مشروب خیلی ها واسه اعتیادش یا مصرفش میمیرن اما کم شدن حافظش فقط واس اون شبیه ک خوردی ....

نوشته اصلی توسط rezac نمایش پست ها
    بچه ها من یمدت هر چند وقت یبار وید رو میکشیدم خیلی بهم حال میداد کره خوری و لذت بردن از اهنگ اما بعد از یمدت استفاده ک تقریبن میشه گفت زیاد (هرروز یا روزی یبار) دچار افسردگی شدم از همه بدم میومد و کاری هم ک میخواستم بکنم اظطراب داشتم چیزی هم ک خیلی بد بود این بود ک اصلا نمیتونستم خوب درس بخونم و فکر تو فکر میشدم میخوام بدونم اینا طبیعیه و واسه شما هم پیش اومده ؟ ممنون میشم اگ ج بدید
    پ.ن:درسته مشروب خیلی ها واسه اعتیادش یا مصرفش میمیرن اما کم شدن حافظش فقط واس اون شبیه ک خوردی ....
    در مورد افسردگی ، مصرف گل باعث تولید دوپامین در بدن میشه و دوپامین ماده ای هست که وجودش در بدن باعث ایجاد احساس لذت میشه. وقتی گل رو به صورت روزانه مصرف میکنیم در واقع باعث میشیم تا هر روز سطح دوپامین بدنمون بیشتر از حالت نرمال باشه و به این سطح بالای دوپامین عادت می کنیم. وقتی مصرف رو قطع می کنیم سطح دوپامینمون پایین تر از اون چیزیه که انتظارش رو داریم پس احساس افسردگی می کنیم. اگر چند روز مصرف رو قطع کنیم دوباره به سطح عادی دوپامین بدنمون عادت می کنیم و افسردگی رفع میشه.

Comment

در مورد مشروب و تأثيرش روي حافظه هم بايد بدونيد كه الكل علاوه بر فشار به كبد، باعث كمبود ويتامينهاي گروه ب، مخصوصا B1 ميشه، كه كمبود آن باعث آسيب مغزي و جنون (پرخاشگري و رفتارهاي ضد اجتماعي) ميشه، و توصيه ميشه كه در صورت مصرف الكل، مكمل ويتامين ب هم حتما مصرف بشه.
      @realeyes

Comment

نوشته اصلی توسط rezac نمایش پست ها
        درود.
        حین مصرف ماری‌جوانا، انرژی بسیار زیادی در بدن ازاد میشه. این انرژی، به بیان ساده، همه چیز رو بولد میکنه. به این معنی که اگه چاکرای خورشیدی و در نتیجه سیستم گوارش شما مشکلی داره، این مشکل هر چه بیشتر خودشو بروز میده و اگه منظم مصرف کنید، بعد از مدتی مشکلات جدی در سیستم گوارشتون به وجود خواهد اومد. مواردی که در شما به وجود اومده به احتمال قوی به صورت خفیف از قبل در شما بوده و به دلیل عدم تمرکز و هدایت انرژی، مشکل بیشتر شده. توصیه من اینه که حین مصرف تمرکز کنید و فکر های اضافی رو از ذهنتون بیرون بریزید. در حقیقت سعی کنید به هیچ چیز فکر نکنید. این اصلی ترین تله ی ماری‌جواناست. افکار بی نهایت که تمومی ندارند و عامل از دست رفتن تمرکز و درنتیجه حافظه کوتاه مدت هستند. انرژی از دست رفته میتونه سبب بی‌حالی، از بین رفتن انگیزه، وسوسه شدید برای مصرف دوباره و حتی افسردگی بشه.
        حین مصرف با تمرکز میتونید با عبارات تلقینی روی انواع مشکلات خودتون کار کنید. همچنین گوش دادن به فایل های خودهیپنوتیزم (سابلیمینال) از منبع معتبر رو توصیه میکنم به خصوص برای پاک سازی ۷ چاکرا. البته تمرین ارجحه اما اینها ساده ترینِ راه هاست، چون میدونم در وضعیت فعلی احتمالا حوصله انجام خیلی کارهارو ندارید!
        شما بدون اینکه بدونید میتونید استفاده های بسیار زیادی از این انرژی ببرید، اگر هدفی برای مصرف داشته باشید.
        موفق باشید
        “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
        ― Albert Einstein

Comment

جایی خونده بودم مصرف افراطی و طولانی ماریجوانا میتونه ایجاد بیماری روانی بکنه

Comment

دوستان پستی که قبل تر اینجا ارسال کردم دیده نمی شه؟
            As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
              دوستان پستی که قبل تر اینجا ارسال کردم دیده نمی شه؟
              پستی از شما در این تاپیک دیده نمیشه

Comment

نوشته اصلی توسط sajjad نمایش پست ها

پستی از شما در این تاپیک دیده نمیشه
                عجیبه انگار یه ورژن دیگه از فروم. (با یه آی پی دیگه وجود داره) اتفاقی یکی دیگه از اون دوستان اونجا پست گذاشته که اینجا دیده نمی شه. احیانا ادمین هاست رو عوض نکرده؟
                As Above , So Below

Comment

screenshot.jpg
                  در این اسکرین شات که از اون یکی ورژن هست می بینید که که پست های جدید اینجا در اونجا نیست و دو پست آخر اونجا در اینجا دیده نمی شه.
                  As Above , So Below

Comment

screenshot.jpg
                    در این اسکرین شات که از اون یکی ورژن هست می بینید که که پست های جدید اینجا در اونجا نیست و دو پست آخر اونجا در اینجا دیده نمی شه.
                    خيلي عجيبه كه مطالب پست شده اما اثري از اونا ديده نميشه
                    @realeyes

Comment

عجیبه انگار یه ورژن دیگه از فروم. (با یه آی پی دیگه وجود داره) اتفاقی یکی دیگه از اون دوستان اونجا پست گذاشته که اینجا دیده نمی شه. احیانا ادمین هاست رو عوض نکرده؟
                      میتونه از علایم هک شدگی سرور ها باشه. شاید هم ادامین در حال نقل و انتقالن.

Comment

مشکل بوجود امده بزودی حل خواهد شد.لطفا صبور باشید............................ .......... .... .................... . . . . .... ..... .. . .... ... .. .

Comment

نوشته اصلی توسط Admin9 نمایش پست ها
                          مشکل بوجود امده بزودی حل خواهد شد.لطفا صبور باشید............................ .......... .... .................... . . . . .... ..... .. . .... ... .. .
                          شما ادمین هستید؟؟؟
                          As Above , So Below

Comment

من دنبال موقعیت بودم که ادمین باشم

Comment

به نظرم اگر در حال تحصیل هستید باید مصرف وید را قطع کنید چون در تحقیقات مشخص شده که باعث عقب افتادگی تحصیلی میشه. بزاریدش برای بعد از تحصیلات یا تعطیلات تابستان.

Comment

Working...
                              X