اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همکاری در بخش ترجمه

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Crow نمایش پست ها
    با تشکر از همۀ دوستانی که در این بحث شرکت کردند
    اگر اجازه بدید بحث رو به موضوع این تاپیک برگردونم و اگر دوستان لازم دیدند یک تاپیک جداگانه برای بحث در مورد این موضوع که آیا لازمه قوانین کشور خاصی رعایت بشه یا نه ایجاد کنند.

یک صفحۀ اینستاگرام و کانال تلگرام به اسم انجمن درست شده و اگر فکر می کنید لازمه می تونیم روی دیسکورد هم فعالیت کنیم. برای چت آنلاین هم به زودی چند اسکریپت روی انجمن برای تست قرار داده می شه تا بهترینشون رو انتخاب کنیم.

چند نفراز دوستان پیشنهاد ایجاد یک فروشگاه قابل اطمینان برای تهیه اقلام قانونی مثل هارمالین یا حتی تی شرت های سایکدلیک رو دادند که به نظرم اگراستقبال کافی بشه قابل پیگیری هست.

دوستان اگر پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا همینجا مطرح کنید حتیبه نظرم بد نیست این تاپیک پین بشه تا اگر کسی در آینده پیشنهادی برای بهتر شدن انجمن داشت همینجا مطرح کنه تا در صورت استقبال پیگیری بشه.
    اگه بشه برای چت انلاین برای هر بخش در حدی که مانند دیسکورد تو خود انجمن خوب عالی میشه

Comment

نوشته اصلی توسط sorphekon نمایش پست ها

آدرس کانال تلگرام و اینستاگرام رو اگه ممکنه لطف کنید بذارید استفاده کنیم؛ برای اینکه از موضوع تاپیک هم دور نشیم باید بگم که مثاله Nine levels of increasing embrace in ego development رو از susanne R.cook-greuter شروع کردم به ترجمه و حتما اینجا هم قرار میدم استفاده کنید؛ بسار مقاله خوبیه پیشنهاد میکنم بخونید و اگه پیشنهاد و توصیه ای دارید بهم بگید؛ لینک قابل ویرایش داکز رو هم خواستید میدم.

درباره تبعیت از قوانین هم بنظرم هر در چهارچوب فعالیت انجمن و برای حفظ احترام و امنیت کاربران و ادمین ها -مخصوصا کسایی که ایران زندگی میکنن- و همچنین برای جلوگیری از فیلتر شدن و مشکلات احتمالی قوانین و چهارچوب های بین المللی و بویژه ایران رو رعایت کنیم.
      بلاخره ایران یه سری قوانین محدود کننده داره که منم نه انکار میکنم نه ازشون دفاع!
      پ.ن: اگه جناب Panaeolus انجمن سیاسی تشکیل بدن با کمال میل در بحث های مربوطه شرکت میکنم و اونجا از مواضعم دفاع میکنم؛ اینجا نه.

سرور دیسکورد هم اگه درست بشه عالیه، در زمینه ترجمه هم میتونیم از هم کمک بگیریم
      فکر میکنم الان هم فیلتر هستش سایت چون من بدون وی پی ان نمیتونم لود کنم انجمن رو

Comment

Working...
      X