اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همکاری در بخش ترجمه

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
    فکر میکنم دیسکورد انتخاب خیلی خوبی باشه چون به راحتی میشه چندین سابگروه ساخت و بعضی رو خصوصی و بعضی رو عمومی کرد
    مثلا یه گروه کلی چت برای همه حتی میهمانان و برای بخض خصوصی و بخض ترجمه هر کدود سابگروه های مختلف درست کرد
    دوستانی هم که تمایل دارن همکاری کنن در هر بخض میتونن به اون سابگروه اد شن تا با بقیه در تماس باشیم و همفکری کنیم
    خیلی از سایت های دیگه مثل دکسترو-ورسدر کنار انجمن از آی‌آر‌سی و دیسکورد هم استفاده می‌کنن، ما هم اونجا خیلی راحت تر و بهینه تر میتونیم فعالیت کنیم، البته انجمن هم خیلی مهمه و باید مثل همیشه فعال بمونه تا همه بتونن از مطالبش استفاده کنن.
    من تو خیلی از سرورا که موضوع مرتبط و مشابه پرشین‌سای داشتن ادمین بودم و فعالیت داشتم، اگه خواستید میتونم یه سرور بسازم و مالکیتش رو هروقت اومدن به ادمین پرشین‌سای انتقال بدم.

Comment

نوشته اصلی توسط Boss نمایش پست ها

میدونید یکی از خصلت هایی که مدیران این وبسایت داشتن , رعایت نظم و قانونه بسیار زیاد بود...
      درسته که این رویه توی کشورهای دیگه کاملا طبیعیه و صد در صد این پیغام بنده نیاز به delete شدن داره ولی واقعا توی ایران نباید از این دولت ترسید و باید آزادانه و بدون ترس به فعالیت ادامه داد , چون این دولت زین پس کاری با هیچ کسی جز سلاح اتمی و هسته ای و کشت و کشتار مردم ندارد ! چه برسد بخواهد اطلاع رسانان سایکدلیک را دستگیر کند !
      امیدوارم اگر ترسی از این بابت به ذهنشون خطور کرده سریعا برگردن و به فعالیتشون ادامه بدن
      بهتره حداقل تو جاهای عمومی به قوانین کشور و خطوط قرمز نظام احترام بذاریم تا مشکلی برای سایت و ادمین ها پیش‌نیاد، و اعضا با آرامش خاطر بیشتری به فعالیت ادامه بدن.

Comment

نوشته اصلی توسط sorphekon نمایش پست ها

بهتره حداقل تو جاهای عمومی به قوانین کشور و خطوط قرمز نظام احترام بذاریم تا مشکلی برای سایت و ادمین ها پیش‌نیاد، و اعضا با آرامش خاطر بیشتری به فعالیت ادامه بدن.
        اگر دو چشم بینا دارید و وقایع کشور خصوصا وقایع چند سال اخیر رو دیدید و هنوز این حرف رو می‌زنید واقعا براتون متاسفم.

Comment

نوشته اصلی توسط Panaeolus نمایش پست ها

اگر دو چشم بینا دارید و وقایع کشور خصوصا وقایع چند سال اخیر رو دیدید و هنوز این حرف رو می‌زنید واقعا براتون متاسفم.
          همه ما در فضای مجازی صفحات شخصی داریم و به گروه ها و شخصیت های سیاسی دسترسی داریم، حتما باید داخل انجمن «روانگردانها و گیاهان دارویی» این حرفا رو بزنیم؟!
          همین شفاف سازی و تست کردن مواد روانگردان و آگاه‌سازی مردم برای خیلی ها ریسک کمی نیست! مخصوصا تو جامعه‌ای که مردم عادی تفاوت خاصی میان هروئین و ال‌اس‌دی قائل نیستن و هر چیز کشیدنی و مصرف کردنی رو با برچسب مواد مخدر طبقه‌بندی و قضاوت میکنن.

Comment

همه ما در فضای مجازی صفحات شخصی داریم و به گروه ها و شخصیت های سیاسی دسترسی داریم، حتما باید داخل انجمن «روانگردانها و گیاهان دارویی» این حرفا رو بزنیم؟!
            همین شفاف سازی و تست کردن مواد روانگردان و آگاه‌سازی مردم برای خیلی ها ریسک کمی نیست! مخصوصا تو جامعه‌ای که مردم عادی تفاوت خاصی میان هروئین و ال‌اس‌دی قائل نیستن و هر چیز کشیدنی و مصرف کردنی رو با برچسب مواد مخدر طبقه‌بندی و قضاوت میکنن.
            حرف من واضحه. شما مسئول رفتار خودتون هستید. تصمیم این که سکوت کنید یا حرف بزنید با خود شماست. اما وقتی دیگران رو سانسور می‌کنید خواسته یا ناخواسته بخشی از همون سیستم ترس و سرکوبید.

Comment

حرف من واضحه. شما مسئول رفتار خودتون هستید. تصمیم این که سکوت کنید یا حرف بزنید با خود شماست. اما وقتی دیگران رو سانسور می‌کنید خواسته یا ناخواسته بخشی از همون سیستم ترس و سرکوبید.
              شما شروع کن از همینجا انقلاب کن؛ رفتار حرفه‌ای ایجاب میکنه که فضای اینجا رو در چهارچوب «مواد روانگردان، گیاهان دارویی» و مسائل مرتبط نگه‌داریم و من این رویه رو پیش میگیرم؛
              این بحث رو دیگه ادامه نمیدم.

Comment

شما شروع کن از همینجا انقلاب کن؛ رفتار حرفه‌ای ایجاب میکنه که فضای اینجا رو در چهارچوب «مواد روانگردان، گیاهان دارویی» و مسائل مرتبط نگه‌داریم و من این رویه رو پیش میگیرم؛
                این بحث رو دیگه ادامه نمیدم.
                بله درسته تغییر هر چقدر هم کوچک از من و شما شروع می‌شه. کسی مخالف این نیست که مسائل انجمن مرتبط نگه داشته بشه. حرفی که دوستمون زد هم چندان غیرمرتبط نبود. اما خط قرمز نظام؟؟

تا الان که شما فعالیتت کاملا غیرمرتبط با موضوع انجمن بوده. اومدی پیشنهاد می‌دی گروه تلگرام راه‌اندازی بشه (که کاربران رو کاملا شناسایی می‌کنه) پیشنهاد می‌دی که سرور دیسکورد بزنی (که باز هم کاربران رو شناسایی می‌کنه) برای کابران پیام گذاشتی که تلگرامشون رو بگیری. به خط قرمز نظام هم که پای بندی )))))

Comment

خلاف نمیکنیم که از شناسایی شدن بترسیم، من خودم تو تلگرام کانال مواد روانگردان داشتم(با همه مشکلات امنیتی که داره)؛ دیسکورد هم کاملا امنه و کسی شناسایی نمیشه.
                  پیشنهاد برای ساخت یک بستر برای ارتباط راحت تر در چهارچوبی که انجمن مشخص کرده، به نام انجمن، غیر مرتبط نیست؛
                  اشاره به مسائل سیاسی که ربطی به موضوع انجمن نداره و ممکنه باعث بشه سایت از دسترس خارج بشه یا اعضا تحت پی‌گرد قرار بگیرن غیر مرتبط و اشتباهه، شمایی که میخوای اتحاد برای براندازی رو از اینجا شروع کنی
                  ضمنا من موضع گیری سیاسی نکردم که درباره پای‌بندی یا پای‌بند نبودن من حرف میزنی.
                  واقعا دوست ندارم این بحث غیرمرتبط ادامه پیدا کنه.

Comment

کسی مخالف این نیست که مسائل انجمن مرتبط نگه داشته بشه.
                    قصد من مجادله نیست، اگه با عذرخواهی بنده بحث تموم میشه با کمال میل این کار رو انجام میدم، جاهای دیگه ای برای اظهارنظر و اعتراضات سیاسی وجود دارن که میتونیم استفاده کنیم، حرف من اینه که بهانه دست کسی برای بستن انجمن ندیم، موضوع سایت به تنهایی بحث برانگیز هست، بهتره از حواشی دوری کنیم.

Comment

بله درسته تغییر هر چقدر هم کوچک از من و شما شروع می‌شه. کسی مخالف این نیست که مسائل انجمن مرتبط نگه داشته بشه. حرفی که دوستمون زد هم چندان غیرمرتبط نبود. اما خط قرمز نظام؟؟

تا الان که شما فعالیتت کاملا غیرمرتبط با موضوع انجمن بوده. اومدی پیشنهاد می‌دی گروه تلگرام راه‌اندازی بشه (که کاربران رو کاملا شناسایی می‌کنه) پیشنهاد می‌دی که سرور دیسکورد بزنی (که باز هم کاربران رو شناسایی می‌کنه) برای کابران پیام گذاشتی که تلگرامشون رو بگیری. به خط قرمز نظام هم که پای بندی )))))
                      دوست عزیز شما در انجمن های خارجی روانگردان و ... حرف سیاسی یا حتی حرف غیر مرتبط یا تاپیک غیر مرتبط بزنید اختار خواهید گرفت و بن میشید و کاملا طبیعیه
                      اگه خیلی دوس مشتاق این کارید یه انجمن سیاسی خودتون بیارید بالا

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

دوست عزیز شما در انجمن های خارجی روانگردان و ... حرف سیاسی یا حتی حرف غیر مرتبط یا تاپیک غیر مرتبط بزنید اختار خواهید گرفت و بن میشید و کاملا طبیعیه
                        اگه خیلی دوس مشتاق این کارید یه انجمن سیاسی خودتون بیارید بالا
                        لطفا با دقت بیشتری نوشتار من رو بخونید. بنده کجا با بحث آف‌تاپیک موافقت کردم یا در مورد بحث سیاسی حرف زدم؟ واکنش من به این جمله بود:

یعنی شما موافق هستید این انجمن پاینبد به قوانین ایران و خطوط قرمز نظام باشه؟؟

Comment

با تشکر از همۀ دوستانی که در این بحث شرکت کردند
                          اگر اجازه بدید بحث رو به موضوع این تاپیک برگردونم و اگر دوستان لازم دیدند یک تاپیک جداگانه برای بحث در مورد این موضوع که آیا لازمه قوانین کشور خاصی رعایت بشه یا نه ایجاد کنند.

یک صفحۀ اینستاگرام و کانال تلگرام به اسم انجمن درست شده و اگر فکر می کنید لازمه می تونیم روی دیسکورد هم فعالیت کنیم. برای چت آنلاین هم به زودی چند اسکریپت روی انجمن برای تست قرار داده می شه تا بهترینشون رو انتخاب کنیم.

چند نفراز دوستان پیشنهاد ایجاد یک فروشگاه قابل اطمینان برای تهیه اقلام قانونی مثل هارمالین یا حتی تی شرت های سایکدلیک رو دادند که به نظرم اگراستقبال کافی بشه قابل پیگیری هست.

دوستان اگر پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا همینجا مطرح کنید حتیبه نظرم بد نیست این تاپیک پین بشه تا اگر کسی در آینده پیشنهادی برای بهتر شدن انجمن داشت همینجا مطرح کنه تا در صورت استقبال پیگیری بشه.

Comment

نوشته اصلی توسط Crow نمایش پست ها
                            با تشکر از همۀ دوستانی که در این بحث شرکت کردند
                            اگر اجازه بدید بحث رو به موضوع این تاپیک برگردونم و اگر دوستان لازم دیدند یک تاپیک جداگانه برای بحث در مورد این موضوع که آیا لازمه قوانین کشور خاصی رعایت بشه یا نه ایجاد کنند.

یک صفحۀ اینستاگرام و کانال تلگرام به اسم انجمن درست شده و اگر فکر می کنید لازمه می تونیم روی دیسکورد هم فعالیت کنیم. برای چت آنلاین هم به زودی چند اسکریپت روی انجمن برای تست قرار داده می شه تا بهترینشون رو انتخاب کنیم.

چند نفراز دوستان پیشنهاد ایجاد یک فروشگاه قابل اطمینان برای تهیه اقلام قانونی مثل هارمالین یا حتی تی شرت های سایکدلیک رو دادند که به نظرم اگراستقبال کافی بشه قابل پیگیری هست.

دوستان اگر پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا همینجا مطرح کنید حتیبه نظرم بد نیست این تاپیک پین بشه تا اگر کسی در آینده پیشنهادی برای بهتر شدن انجمن داشت همینجا مطرح کنه تا در صورت استقبال پیگیری بشه.
                            آدرس کانال تلگرام و اینستاگرام رو اگه ممکنه لطف کنید بذارید استفاده کنیم؛ برای اینکه از موضوع تاپیک هم دور نشیم باید بگم که مثاله Nine levels of increasing embrace in ego development رو از susanne R.cook-greuter شروع کردم به ترجمه و حتما اینجا هم قرار میدم استفاده کنید؛ بسار مقاله خوبیه پیشنهاد میکنم بخونید و اگه پیشنهاد و توصیه ای دارید بهم بگید؛ لینک قابل ویرایش داکز رو هم خواستید میدم.

درباره تبعیت از قوانین هم بنظرم هر در چهارچوب فعالیت انجمن و برای حفظ احترام و امنیت کاربران و ادمین ها -مخصوصا کسایی که ایران زندگی میکنن- و همچنین برای جلوگیری از فیلتر شدن و مشکلات احتمالی قوانین و چهارچوب های بین المللی و بویژه ایران رو رعایت کنیم.
                            بلاخره ایران یه سری قوانین محدود کننده داره که منم نه انکار میکنم نه ازشون دفاع!
                            پ.ن: اگه جناب Panaeolus انجمن سیاسی تشکیل بدن با کمال میل در بحث های مربوطه شرکت میکنم و اونجا از مواضعم دفاع میکنم؛ اینجا نه.

سرور دیسکورد هم اگه درست بشه عالیه، در زمینه ترجمه هم میتونیم از هم کمک بگیریم

Comment

فزوم یه سری مشکلات فنی هم داره که واقعا باید حل بشه! البته جای این پست تاپیک پیشنهادات و انتقاداته که اونم وجود نداره، مثلا ثابلیت ویرایش پست و ارسال پیام خصوصی، یه سری چیزای جزئی دیگه هم هست، بعضی جاها خوب فارسی‌سازی نشده قالب هم میتونه بهتر بشه.

Comment

لطفا با دقت بیشتری نوشتار من رو بخونید. بنده کجا با بحث آف‌تاپیک موافقت کردم یا در مورد بحث سیاسی حرف زدم؟ واکنش من به این جمله بود:

یعنی شما موافق هستید این انجمن پاینبد به قوانین ایران و خطوط قرمز نظام باشه؟؟
                                شاید بنده اشتباه متوجه شدم 🙏🙏
                                ایران کلا چه قوانینی داره که محدودمون میکنه فکر نمیکنم به جز حرف سیاسی چیز دیگه مشکل بخوریم اگه میشه تاپیکی بزنیم به قول ادمین اونجا مطرحش کنید

Comment

Working...
                                X