اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال راجع به داتوره

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال راجع به داتوره

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    من این اکانت رو درست کردم که شخصا این تاپیک رو باز کنم چون اشناییم با این گیاه رو مدیون این انجمن هستم. برام عجیبه چرا اینقدر اینجا بر ضد این گیاه هستن و این مدیوم معنویش هم ک دوستان میگن باید انتخابت کنه و این داستانا رو قبول ندارم و با عرض معذرت اراجیف میدونم. به هر حال بدن و به طور کلی مغز برده کمیکال هستن و بنده بیشتر ب جنبه علمی موضوع دوست دارم نگاه کنم. گیاه سمی هستش و خوندم راجع بهش اما تو خیلی جاها مثلا reddit ملت راجع به تجربشون حرف زدن و درسته وحشتناک بوده ولی گویا در دوز بالا فقط باعث مرگ میشه و دوز پایین اثرات هزیان اورشو داره. ولی خب بنده شمن نیستم و اصولا علاقه ای ب ریسک جون خودم هم ندارم (گرچه اموزش اماده سازیشو من یا هر کس دیگه میتونه در بیاره یکم انگلیسی بلد باشه). یه سایت پیدا کردم ک خریدارش معتبره ینی review هاش بالاست. ایشون کارشو بلده و محصول هاش خوراکی میکس (شکلات) با هزیان اورها از جمله داتوره میفروشه. خاستم ببینم دلیل علمی هستش که قانع کننده باشه عدم مصرفش ؟

خوش آمدید. قبل از ایجاد موضوع آیا مطالب انجمن رو مطالعه کرده بودید؟ چون مطالب زیادی در این باره نوشته شده. به طور مثال این ارسال.

این مدیوم معنویش هم ک دوستان میگن باید انتخابت کنه و این داستانا رو قبول ندارم و با عرض معذرت اراجیف میدونم. به هر حال بدن و به طور کلی مغز برده کمیکال هستن و بنده بیشتر ب جنبه علمی موضوع دوست دارم نگاه کنم.
    تا زمانی که هوشمندی پشت گیاهان، طبیعت، حالت‌های مختلف آگاهی رو ندیده باشید و شناخت از خودتون و مسیرتون و ابزارتون نداشته باشید این جمله خیلی کلیشه‌ای بنظر می‌رسه. بنظرم این جمله رو می‌شه اینطوری تفسیر کرد که تا زمانی که نسبت به این کار مطمئن نشنید و خطرات رو نسنجیدید واردش نشید. برای سیر کردن کنجکاوی راه‌های امن‌تری هست.

Comment

بله قربان وقتی فرستادید مطالعه کردم ولی قصد من مصرف مستمر نیست یکبار هستش و ۱۰۰ درصد احتمال اوردوز یا مسمومیت غیر ممکنه چون از منبع مطمئن دارم میخرم.

و اینکه هوشمندی و این داستانا گفتم خنده دار بنظر میرسه ب دلیل اینه که قاطی شکلاتش کردن دارن میفروشن بدون اسیب هایی ک مصرف خود داتورا داره من هیچ هوشمندی تو این گیاه نمیبینم. شاید کلیشه بنظر بیاد ولی بنظرم حرف بلعکسش یه جور القای کاراکتر spiritual این گیاه هستش. ولی این نظر بنده هستش ممکنه درست نباشه‌.
      My answer to a frequent question/concern, "The amount of these truffles you’d have to consume to truly hallucinate is not only very large but a lot of these plants can be quite dangerous at that level and the hallucinations are often not the enjoyable kind. These plants are more visionary. They can help you achieve an altered state and have visions and insight but it’s something you work with the plant to achieve and need to be in more of a meditative state to even experience. If there are distractions around you you’ll probably more likely just feel more of a pleasant and milder euphoria with most of them. The quieter your mind the more you’ll get from them. To me, a true hallucinogen will take over everything, whether you like it or not."

من با فروشنده این محصول صحبت کردم و حرف نهاییشون این بود ک محصولشون مقدار کمی ازین ترکیبات سه گانه داتورا رو داره (ب مقدار نیاز) و دوباره میگم ایشون معتبره کاملا. نظرتون چیه ؟

Comment

نوشته اصلی توسط Analog نمایش پست ها
        ضمن عرض سلام و خسته نباشید
        من این اکانت رو درست کردم که شخصا این تاپیک رو باز کنم چون اشناییم با این گیاه رو مدیون این انجمن هستم. برام عجیبه چرا اینقدر اینجا بر ضد این گیاه هستن و این مدیوم معنویش هم ک دوستان میگن باید انتخابت کنه و این داستانا رو قبول ندارم و با عرض معذرت اراجیف میدونم. به هر حال بدن و به طور کلی مغز برده کمیکال هستن و بنده بیشتر ب جنبه علمی موضوع دوست دارم نگاه کنم. گیاه سمی هستش و خوندم راجع بهش اما تو خیلی جاها مثلا reddit ملت راجع به تجربشون حرف زدن و درسته وحشتناک بوده ولی گویا در دوز بالا فقط باعث مرگ میشه و دوز پایین اثرات هزیان اورشو داره. ولی خب بنده شمن نیستم و اصولا علاقه ای ب ریسک جون خودم هم ندارم (گرچه اموزش اماده سازیشو من یا هر کس دیگه میتونه در بیاره یکم انگلیسی بلد باشه). یه سایت پیدا کردم ک خریدارش معتبره ینی review هاش بالاست. ایشون کارشو بلده و محصول هاش خوراکی میکس (شکلات) با هزیان اورها از جمله داتوره میفروشه. خاستم ببینم دلیل علمی هستش که قانع کننده باشه عدم مصرفش ؟
        دوست عزیز کسی ضد این گیاه نیست ولی چون مصرف اشتباهش می تونه مرگ آور باشه و شما و کسانی که این مطالب رو مطالعه می کنند هرگز نمی تونید فقط با مطالعه درست مصرف کنید بهتره سراغش نرید. وقتی این همه گیاه و روانگردان مختلف وجود داره که بی خطر هستند و خیلی بهتر می تونید ازشون یادبگیرید دلیل اصرار بر خطر کردن و اون هم خطری که می تونه با جان شما بازی کنه چیه؟ مصرف درست داتورا بسیار بیشتر ازنحوه ی آماده سازی و مصرفش نیاز به دانش و تجربه داره و چیزی نیست که آنلاین خرید کنید و آخر هفته با رفقا دورهم مصرف کنید.
        Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
        X