اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حقه باز !!!

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• حقه باز !!!

اول بگم کاری که من تعریف خواهم کرد رو اصلا توصیه و تشویق نمی کنم و صرفا برای تبادل تجربه میگم/

مقدار زیادی ( حدود 2 لیوان ) تخم تاتوره استرامونیوم رو با الکل استخراج کردم که مایع سیاه رنگی ایجاد شد ...

با توجه به سفرهای که قبلا اینجا خونده بودم و بابت توصیه هایی بابت خطرناک بودن این گیاه در نظرم داشتم که از دوز بسیار کم استفاده کنم ...

با قطره چکان 3 قطره از عصاره رو تو لیوان آب انداختم و خوردم ... ساعت 11 شب

تا ساعت 12 اتفاقی نیفتاد و خوابیدم ....

تا ساعت 7 صبح رویاهای زیادی رو دیدم که داستان های همشون حقه بازی و کلک خوردن بود ....

مثلا خواب دیدم که در خیابانی قدم میزنم که محله ی قدیم شهرستان پدری من بود در یک بازار ...دست می کنم تو جیبم موبایلمو در می آرم میبینم خودشه و مطمین میشم تو

جیبمه چند قدم راه رفتم خواستم زنگ بزنم دست کردم تو جیبم دیدم موبایلم نیست !

نزدیک محله ی قدیمی خونه ی مادر بزرگم قرار می گیرم خونه رو از دور میبینم میخوام حرکت کنم منظره عوض میشه !

میرم تو یه مغازه میبینم نوشابه تو یخچالشه ....در یخچالو باز می کنم هیچی توش نیست !

خلاصه تا صبح دایم از همین قبیل رویاهای پوچ میدیدم

صبح کلافه از خواب بیدار شدم و خوشحال بودم همش رویا بوده از بس که اعصابم خورد شده بود

مصرف تاتوره بزرگترین اشتباهی هست که یک نفر می تونه انجام بده. این گیاه روانگردان نیست و مصرفش به راحتی می تونه به کلیه و کبد شما به شدت آسیب بزنه .. به دوستانی که این مطلب رو می خونند توصیه می کنم هرگز سراغ این گیاه نرن چون مصرف این گیاه به راحتی می تونه به مرگ خودتون یا اطرافیانتون منجر بشه.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

ریسک مصرف تاتوره خیلی بالاست ولی متاسفانه افراد معمولا این ریسک رو درک نمی کنن و حس کنجکاوی غلبه می کنه. شما اگه در لبه یک آسمان خراش قرار بگیری خطر رو کاملا حس می کنه ولی خطری که یک گیاه داره اونقدر ملموس نیست
      As Above , So Below

Comment

این همه ریسک جانی بخاطر دیدن یه رویایی که توش هی گوشیت نیست!!! راستش هم تاسف برانگیزه هم خنده دار.

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
          مصرف تاتوره بزرگترین اشتباهی هست که یک نفر می تونه انجام بده. این گیاه روانگردان نیست و مصرفش به راحتی می تونه به کلیه و کبد شما به شدت آسیب بزنه .. به دوستانی که این مطلب رو می خونند توصیه می کنم هرگز سراغ این گیاه نرن چون مصرف این گیاه به راحتی می تونه به مرگ خودتون یا اطرافیانتون منجر بشه.
          در غیاب روانگردان های بی خطر یا بهتره بگم با خطر خیلی کم و بدون عوارض جسمی و تمیز مانند LSD خیلی ها مثل من که در مسیر کشف ابعاد آگاهی افتادند چاره ای ندارند جز اینکه گیاهان مختلف رو امتحان کنند... اگه به رسانه های داخلی مخصوصا بحث های رادیو گفتگو در مورد اعتیاد اخیرا توجه کرده باشین متوجه میشین که مصرف شیشه بسیار کاهش پیدا کرده و دلیلش جایگزین شدن شیشه رو با گل میدونن... واقعا عوارض وحشتناک و خانمان برانداز شیشه با گل قابل قیاس نیست.. .من دیدم خانواده هایی که در اثر مصرف شیشه متلاشی شدند... به شخصه مصرف گل نژاد ایندیکا اثراتش مانند مصرف فلوکستینه و مصرف ساتیوا اثرات شادی آور داره و برای من اعتیاد نداشت..و میبینیم که در آمریکا اعلام شد ماری جوانا آزاد شد که به نظرم کار درستی بود چون جلوی مصرف آمفتامین و هرویین رو میگیرن. . داستان مشابهی بر سر LSD اومده و فرمول مشابهی رو لابراتوآرها تولید کرده اند به نام 1p LSD و غیر از چند کشور معدود منع قانونی نداره.. مشابه داستان ماری جوانا در آمریکا اکثر کشور ها به این نتیجه رسیده اند که منع قانونی ماری جوانا و LSD تنها راه قاچاق و جنایات رو باز میکنه و به این فکر افتادند که به این صورت کنترل رو در دست بگیرن. کشور خودمون ایران هم نشون داده که بعد از سال های سال مبارزه با سوداگران بی فایده بوده چون بازار تقاضا بالاست

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

در غیاب روانگردان های بی خطر یا بهتره بگم با خطر خیلی کم و بدون عوارض جسمی و تمیز مانند LSD خیلی ها مثل من که در مسیر کشف ابعاد آگاهی افتادند چاره ای ندارند جز اینکه گیاهان مختلف رو امتحان کنند... اگه به رسانه های داخلی مخصوصا بحث های رادیو گفتگو در مورد اعتیاد اخیرا توجه کرده باشین متوجه میشین که مصرف شیشه بسیار کاهش پیدا کرده و دلیلش جایگزین شدن شیشه رو با گل میدونن... واقعا عوارض وحشتناک و خانمان برانداز شیشه با گل قابل قیاس نیست.. .من دیدم خانواده هایی که در اثر مصرف شیشه متلاشی شدند... به شخصه مصرف گل نژاد ایندیکا اثراتش مانند مصرف فلوکستینه و مصرف ساتیوا اثرات شادی آور داره و برای من اعتیاد نداشت..و میبینیم که در آمریکا اعلام شد ماری جوانا آزاد شد که به نظرم کار درستی بود چون جلوی مصرف آمفتامین و هرویین رو میگیرن. . داستان مشابهی بر سر LSD اومده و فرمول مشابهی رو لابراتوآرها تولید کرده اند به نام 1p LSD و غیر از چند کشور معدود منع قانونی نداره.. مشابه داستان ماری جوانا در آمریکا اکثر کشور ها به این نتیجه رسیده اند که منع قانونی ماری جوانا و LSD تنها راه قاچاق و جنایات رو باز میکنه و به این فکر افتادند که به این صورت کنترل رو در دست بگیرن. کشور خودمون ایران هم نشون داده که بعد از سال های سال مبارزه با سوداگران بی فایده بوده چون بازار تقاضا بالاست
            تاحدودی درسته این حرف. ولی داتورا در طبیعت وجود داره و افرادی که در طبیعت بهش برمی خورن و از تاثیرات هذیان آورش اطلاع دارن وسوسه می شن تا امتحان کنن. بنظرم حتی اگه ترکیباتی مثل ال اس دی قانونی باشه باز هم کنجکاوی برای مصرف داتورا وجود خواهد داشت و فقط دانش و اطلاع رسانی هست که می تونه ریسک بالا این کار رو به اطلاع افراد برسونه.
            As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

تاحدودی درسته این حرف. ولی داتورا در طبیعت وجود داره و افرادی که در طبیعت بهش برمی خورن و از تاثیرات هذیان آورش اطلاع دارن وسوسه می شن تا امتحان کنن. بنظرم حتی اگه ترکیباتی مثل ال اس دی قانونی باشه باز هم کنجکاوی برای مصرف داتورا وجود خواهد داشت و فقط دانش و اطلاع رسانی هست که می تونه ریسک بالا این کار رو به اطلاع افراد برسونه.
              اگر اسفند عوارض بد نداشت سراغ این گیاه نمی رفتم به هیچ وجه! چون هدفی که دارم برام برآورده میکنه ولی این گیاه منو ول نمی کرد...چندین بار قبل از مصرف تاتوره نوع اینوکسیا رو در رویا همراه گل یخ که حاوی گالانتامین هست میدیدم جاهای مختلف که داخل و خارج از تهران می رفتم ناگهان میدیدمش به همین دلیل گفتم شاید این گیاه پیامی برای من داره! حتی در خیابان ما یه باغچه ی حدود 12 متری بود که تا حالا ندیده بودمش که ناگهان به چشمم اومد و متوجه شدم کل باغچه پر از تاتوره اینوکسیا است!!!

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
                این همه ریسک جانی بخاطر دیدن یه رویایی که توش هی گوشیت نیست!!! راستش هم تاسف برانگیزه هم خنده دار.
                تاسف برانگیز لغت درستیه که بکار بردی...چون زندگی واقعی که دارم پر ازهمین نوع رویاهاست و اگه بگم به همین دلیل از زندگیم لذت نبرده ام درسته...و فکر می کنم این رویا از ناخودآگاه من ناشی میشه که داره زندگی این دنیا رو میسازه

Comment

نوشته اصلی توسط Tooraj2009 نمایش پست ها

این چه حرفیه آخه؟ چون به ال اس دی دسترسی ندارید پس باید برید سیانور مصرف کنید؟ تاتوره گیاهی سمی هست و اصلا روانگردان نیست که بخواد جایگزین ال اس دی بشه. دم دست ترین ماده ای که هرکسی می تونه پیدا کنه مرگ موش هست و اگر هم کم مصرف کنید بهتون حالت گیجی و مثلا رویا دیدن می ده چون چیز دیگه ای در دسترس نیست پس باید برید مرگ موش مصرف کنید؟
                  Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
                  X