اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دکتر یزدان نیاز و حجم عظیم ک*شر !

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Persianpsycho1 نمایش پست ها
    https://persianpsyforum.com/forum/رو...افسردگی

من انگلیسی ام عالیه. چون اصلا من مترجم هستم.
    در مورد سییلوسایبین از مقالات علمی انگلیسی استفاده کرده ام قبلا. این موردی رو که دکتر یزدان نیاز درباره قارچ جادویی نوشته اند، اصلا تناقضی با مقالات که خوانده ام نداره. اتفاقا به نظرم خیلی هم صحیح جمع بندی کرده اند.

دو مقاله دیگر رو یک نگاه اجمالی کردم. اما چون به هیچ عنوان در حیطه مطالعات من نیست، نه متوجه شدم. نه می خوام رد و یا تایید کنم.

این را هم متوجه شده ام که دکتر یزدان نیاز به شدت با ماری جوانا مخالفه.

باز هم در این زمینه دو تا کمپ هست. موافقان و مخالفان هر دو حرفه ای جالبی می زنند. باز هم من نظری ندارم. چون نه مصرف می کنم و نه تجربه اش را دارم.
    از همین مقاله کوتاه مشخصه ایشون علاقه وافری به وارد نمودن اطلاعات من درآوردی هستند به طوری که این مقاله در نهایت چند آزمایش و مطالب ابتدایی به اضافه مهملاتی (با توجه ویژه به عدد ۵۰) از جانب خود ایشونه و حتی انگلیسی پیشرفته ای هم نداره که لازم باشه برای خوندنش مترجم باشیم. غلط های مقاله رو هم Yantra عزیز به خوبی توضیح دادند.

... ودر مقایسه با متادون خطرات و مضرات مصرف متادون ۵۰ برابر بیشتر از مصرف قارچ سیلوسایبین است ...
    ... مضرات قارچ های توهم زا سیلوسایبین 50 در صد کمتر از اعتیاد به دیازپام و بنزودیازپین ها و ماری جوانا و ترکیبات شاهدانه است ...

جمله آخر از لحاظ منطقی یعنی مضرات ماری جوانا با حشیش و بنزودیازپین ها یکسانه که کاملا مضخرفه. حال اینکه اصلا معلوم نیست منظور ایشون از مقایسه "ضرر" سیلوسایبین با "اعتیاد" دیازپام و ... دقیقا چیه.

به نظرم شما خود دکتر بزدان نیاز هستی و این بحث هارو با عکس خودت راه میندازی (قبلا هم راه انداختی) تا بیننده که به احتمال زیاد وارد بحث نمیشه، شما رو در جایگاه والایی ببینه که توسط رقیب به چالش کشیده میشه. در صورتی که بر عکس، خودت بحث رو باز میکنی تا بازخورد بگیری. به هر حال به نظرم مدیرای انجمن باید جلوی سواستفاده رو بگیرن.
    “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
    ― Albert Einstein

Comment

جا داره عنوان این تاپیک عوض شه یا تاپیک جدیدی با عنوانی مثل کلاهبردای به بهانه ترک اعتیاد و... ایجاد بشه. البته من هیچ تخصصی در این مورد ندارم. ولی دوست عزیز اقای ( پرشین سایکو1) شما میتونید این کار خیر رو با دوستان متخصص دیگر پیش ببرید و نقطه ای هم به این تاپیکِ بتعبیر دوستان, (ک*شر) بگذارید.

Comment

همین الان پست های ایشون رو مطالعه کردم، متاسفانه به نظر میرسه ایشون واقعا بی سواد هستن! و وارد شدن به بحث با یک شخص بی سواد که عمدا بی سوادِ، از بیخ اشتباهِ.
        این پست رو ببینید. باید بگم واکنش ایشون واقعا اسباب خنده رو برای من فراهم کرد!
        “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
        ― Albert Einstein

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها
          همین الان پست های ایشون رو مطالعه کردم، متاسفانه به نظر میرسه ایشون واقعا بی سواد هستن! و وارد شدن به بحث با یک شخص بی سواد که عمدا بی سوادِ، از بیخ اشتباهِ.
          درود بر شما، جالب هست که حتی پاسخ ایشون و بحث آنزیم هایی که مطرح کردند هم بنظر می رسه بسیار اشتباه باشه.
          مسلما از فردی که لقب پزشک متخصص رو به دوش می کشه و با جان و جسم افراد کار داره انتظار می ره بیشتر به مباحثی که درش مدعی هست مسلط باشه. اگر همون اول قبول می کردند که فریکات یک اشتباه بوده خیلی قضیه کمتر مضحک بود. قضیه اسهال نوری هم خیلی جالبه. مثل اینکه مطلب حذف شده ولی یادم هست در وبلاگشون کلمه Light diarrhea رو از یادداشت های شولگین که به معنی اسهال خفیف هست رو اسهال نوری ترجمه کرده بودند و گفته بودند که تصاویر مثل اسهال سریع از جلوی چشم ها رد می شه! اشتباه پیش میاد ولی داستان سازی از روی شکم چه توجیهی داره؟؟
          As Above , So Below

Comment

بنیاد حیات پاک
            در ماهواره و شبکه های جم دائم داره تبلیغ می کنه.
            من کسی رو ندیدم که جواب گرفته باشه.
            اونها رو هم معرفی کنید.
            همینطور روی هوا و چون شما می فرمایید نمی شه کسی رو محکوم کرد. در مورد یزدان نیاز چون انقدر مهمل و پرت پلا ازشون خوندم با اطمینان میگم که یک شیاد کلاهبردار بیشتر نیست در مورد این موسسه هم اگر مدرکی دارید لطفا قرار بدید تا حتما به دیگران معرفی بشه
            Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها
              آخ آخ این فری کات رو یادم رفته بود چقدر اون زمان خندیدیم .. خداییش هرچقدر این یزدان نژاد بی سواد و نادانه ولی تا به حال بسیار باعث خنده و انبساط خاطر شده. پیشنهاد می کنم از این به بعد اسم ایشون رو دکتر فری کات بزاریم

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

درود بر شما، جالب هست که حتی پاسخ ایشون و بحث آنزیم هایی که مطرح کردند هم بنظر می رسه بسیار اشتباه باشه.
                مسلما از فردی که لقب پزشک متخصص رو به دوش می کشه و با جان و جسم افراد کار داره انتظار می ره بیشتر به مباحثی که درش مدعی هست مسلط باشه. اگر همون اول قبول می کردند که فریکات یک اشتباه بوده خیلی قضیه کمتر مضحک بود. قضیه اسهال نوری هم خیلی جالبه. مثل اینکه مطلب حذف شده ولی یادم هست در وبلاگشون کلمه Light diarrhea رو از یادداشت های شولگین که به معنی اسهال خفیف هست رو اسهال نوری ترجمه کرده بودند و گفته بودند که تصاویر مثل اسهال سریع از جلوی چشم ها رد می شه! اشتباه پیش میاد ولی داستان سازی از روی شکم چه توجیهی داره؟؟
                اسهال نوری هم الان یادم افتاد.. دکترفری کات اگر طبابت رو رها کنه و استندآپ کمدین بشه خیلی موفق تره اینو کاملا جدی می گم. لازم هم نیست کار خاصی بکنه صحبت های عادیش برای خندوندن ملت کافیه

Comment

https://persianpsyforum.com/forum/رو...افسردگی

من انگلیسی ام عالیه. چون اصلا من مترجم هستم.
                  در مورد سییلوسایبین از مقالات علمی انگلیسی استفاده کرده ام قبلا. این موردی رو که دکتر یزدان نیاز درباره قارچ جادویی نوشته اند، اصلا تناقضی با مقالات که خوانده ام نداره. اتفاقا به نظرم خیلی هم صحیح جمع بندی کرده اند.

دو مقاله دیگر رو یک نگاه اجمالی کردم. اما چون به هیچ عنوان در حیطه مطالعات من نیست، نه متوجه شدم. نه می خوام رد و یا تایید کنم.

این را هم متوجه شده ام که دکتر یزدان نیاز به شدت با ماری جوانا مخالفه.

باز هم در این زمینه دو تا کمپ هست. موافقان و مخالفان هر دو حرفه ای جالبی می زنند. باز هم من نظری ندارم. چون نه مصرف می کنم و نه تجربه اش را دارم.
                  دوست عزیز در مورد فری کات و اسهال نوری نظری ندارید؟ این دریای دانش و اقیانوس معرفت حتی در مورد ساده ترین مطالب هم چیزی نمی دوند و بجز ادعا و گنده گویی در چنته ی ایشون چه چیزی هست؟

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman
                    ظاهرا این دوست سینه چاک دکتر فری کات یک دفعه غیب شد و کم کم دارم به این نتیجه می رسم که بازهم خود دکتر جان تشریف آورده بودند تا از دریای دانش و معلوماتشون دفاع کنند! خیلی وقت بود که دیگه در مورد ایشون صحبتی نمی شد ولی انگار خودشون دوست دارند سر زیان ها باشند پس از این به بعد هر چند وقت یکبار در این مورد این کلاهبردار یک پست خواهم گذاشت تا مطلب کاملا آپدیت شده باشه و تمام بازدید کننده ها با ایشون آشنا بشن
                    ایشون که خودشون رو در مطلبی که در این صفحه گذاشتند: https://persianpsyforum.com/member/4912-psychonaut کبری حقیقی معرفی کردند انگار انقدر با دکتر صمیمی هستند (با اینکه در یک جای دیگه گفتن فقط مریض ساده بودن) که حتی ایراد می گرن چرا درخواست نکردی در مطب بسته شه !

کاربر گفته بود که در مطب باز بود و همه صدای مشاوره را می شنیدند. این حق مسلم شما بود که درخواست می کردید و در را می بستید. چرا خودتان proactive عمل نکردید؟ شما که از حق و حقوق خود آگاهیر، باید مطرح می کردید.
                    آقای دکتر که خودش رو تابغه می دونه حتی نمی تونه جلوی تناقضات در نوشتارش رو بگیره.
                    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Persianpsycho1

ای ابله، ای شاهکار داستایوفسکی، سبک نگارش من با دکتر یزدان نیاز فرق داره. من دکتر یزدان نیاز نیستم. شما وقیح تر از اونی هستید که من بتونم با شماها گفتمان داشته باشم. من باختم. من به شما وقیح ها و پاچه ورمالیده های "گلی" باختم. شما بروید و گلتان را بزنید. آخر و عاقب دکتر یزدان نیاز میشه، نجات دادن چندین انسان و شماها هنوز اند خم یک کوچه اید. خاک بر سر کشوری که جوانانش شما باشید. با مخهای پوکیده. با اعصابی داغون. با روحی پر از نفرت. خیلی بدبخت هستید. و البته وقیح. بسیار وقیح.
                      بنده شاید اشتباه کنم ولی دوستانی که این مطالب رو می خونن قضاوت می کنن که چه کسی اعصاب داغون داره. بجای بکار بردن ادبیاتی که لایق خودتون هست به اشتباهات خنده دار ایشون پاسخ بدید. اگه طبق گفته های قبلیتون تخصصش رو ندارید چطور ادعا می کنید نابغه است یا ما رو رو انگشتش می پیچونه؟ در این حالت بهتر نیست سکوت کنید؟
                      As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Persianpsycho1
                        دکتر یزدان نیاز تونسته همه شما رو انگشت کوچکش بپیچونه که این طوری دارید خودتون رو می کشید. چه خبره؟؟؟ چرا از یک نفر این قدر می ترسید؟ کار و زندگی ندارین؟ هدفتون شده دکتر یزدان نیاز؟ چرا این fixation؟ محل سگ بهتون نمیذاره، چرا این قدر می سوزید؟؟

اون بدبخت سرشو انداخته پایین و داره کارش رو میکنه، درست یا غلط. اون وقت شماها انگار با دشمنی که پدرتون رو کشته طرف هستید. بببین، اگه مهم نبود این قدر بهش گیر نمی دادید. حتما مهمه که این طوری دارید خودتون رو پاره پاره می کنید و داد و هوار راه انداخته اید.

حالا فهمیدم..... حالا فهمیدم موضوع از کجا آب می خوره..... از همون جایی که محل سگ به شما نداد. همینه. اینه.
                        به هر حال هرکسی به خوبی ادب و تربیت خانوادگی خودش رو در حرفهاش نشون می ده. از سینه چاکان یزدان فری کات بیشتر از این هم انتظاری نیست. داروهای دکتر انگار بدجوری آب و روغن شما رو قاطی کرده که اینطوری توهم زدید که ایشون پخی هست و کسی ازش می ترسه 😂 مورچه چیه کله پاچه اش چی باشه آخه .. توصیه می کنم مصرف داروهای تجویزی دکتر فری کات رو هرچه زودتر قطع کنید وگرنه همون چندتا سلول باقی مونده ی مغزتون هم از کار میوفته از ما گفتن 😊
                        راستی شما چرا انقدر برای این کلاهبردار پستون به تنور می چسبونید؟ دلیل اینکه اینطور با اصرار و بی ادبی می خواید برای ایشون آبروی نداشته جمع کنید چیه واقعا؟

Comment

شاد باشید دنیا و ادمای توش ارزش حرص خوردن نداره ولی اسهال نوری جالب بود

Comment

مطلب بی ربط به محتوای این پست و مرتبط با عنوان پست

دوستان بیاید واژه هایی رو که توشون از عضو جنسی برای توهین استفاده شده، بکار نبریم. ما بواسطه زبان جهان رو درک میکنیم، وقتی واژه های زیبایی مثل کس یا کیر و... مدام برای توهین و یا اشاره به چیزهای مزخرف استفاده میشن، ناخودآگاهمون بین این واژه ها و اون چیزهای نفرت انگیز کلی رابطه برقرار میکنه و این نوعی اختلال شناختی هست، نیست؟

بیاید فکر کنیم چطور این فحش ها راهشون رو به زبان عموم باز کردن، مطمعنا این اتفاق بواسطه استفاده مستمر از این واژها رخ داده و چه کسایی مستمر از این واژه ها و به چه منظوری استفاده کردن:
                            A bunch of haters in order to convey hatred

بنظرم حتی اگه امتناع از استفاده از این دست واژگان تاثیر واضح اجتماعی نداشته باشه لمس اثر بخشیش در ابعاد شخصی محسوس خواهد بود

Comment

Diarrhea of light
                              عذر میخوام برای trolling اما اسهال نوری؟! L
                              Runny shit made of light particles
                              ​​​​

Comment

Working...
                              X