اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دکتر یزدان نیاز و حجم عظیم ک*شر !

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• دکتر یزدان نیاز و حجم عظیم ک*شر !

درمورد دکتر یزدان نیاز زیاد حرف زده شده و من بنظرم ارزش وقت و انرژی نداره تا درموردش دوباره صحبت کرد اما امروز voiceای از ایشون بدستم رسید که درش مهمل‌بافی رو به سطح اعلی خودش رسونده بود! ایشون در این صحبت ادعا می‌کرد که دیدن فرکتال‌ها تحت تاثیر موادی مثل ال‌اس‌دی و ماشروم نه بخاطر اثرات توهم‌زا اون‌ها، بلکه بخاطر میسلیوم تشکیل شده توسط مخمرهای روی چشم هستش! بعد هم می‌گفت که تحت تاثیر این مواد اتفاقاتی تخیلی و کوانتومی رخ می‌ده و فرد این اشکال که در حقیقت روی چشم هست رو می‌بینه!

شدیداً توصیه می‌کنم که به کانال تلگرامی ایشون مراجعه کنید و اسباب خندتون رو مهیا کنید:

https://t.me/DrYazdanniaz

تقریباً تمام حرف‌های ایشون همینقدر خنده‌داره ولی این یکی دیگه خیلی جالب بود!

بنده هیچ علاقه‌ای ندارم که انسانی رو ناراحت کنم و همین الان هم که این مطلب رو دارم می‌نویسم می‌دونم که آقای یزدان‌نیاز با خوندنش ناراحت خواهد شد ولی معتقدم که باید با اطلاعات غلط مبارزه کرد. اینترنت معجزه خیلی جالبی هست. میلیاردها انسان رو روی این سیاره به هم متصل کرده ولی اگر نگاه کنید می‌بینید که بخش زیادی از اطلاعاتی که در این شبکه ردوبدل می‌شه مزخرف هستش. این بزرگراه اطلاعات همونطور که اجازه می‌ده اطلاعات درست و مفید پخش بشه و جزیان داشته باشه، اجازه می‌ده اطلاعات غلط و غیرعلمی هم پخش و منتشر بشه و این وظیفه انسان‌های آگاهه که اطلاعات درست رو وارد این شبکه بکنن. بنظرم این جریان اطلاعات مزخرف در اینترنت به نفع خیلی‌ها هست. کافیه به مطالبی که میلیون‌ها ایرانی توی شبکه‌های اجتماعی روزانه ساعت‌ها پاش وقت می‌گذرونن نگاه کنید. راستی واقعاً چرا توی ایران شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام که بسیاری از مطالبش از نظر بعضی‌ها ممکنه فاسد بنظر بیاد فیلتر نیست؟
    ?Are you dreaming

دهنت سرویس دو ساعته دارم می خندم یعنی این رو که خوندم عین دیوونه ها افتادم رو زمین از خنده غلت می زنم همکارام فکر کردن قاطی کردم

باید از ایشون فیلم مستند تهیه کرد برای آیندگان باقی گذاشت حیف از چنین دریای دانش و اقیانوس معلومات که هدر می ره

Comment

دوستان گذشته از شوخی به نظر شما دلیل ظاهر شدن فراکتال ها برای شخص چیه؟

آیا بر اثر یک اتفاق متافیزیکی برای شخص ظاهر میشن ؟
      آیا اثر روح گیاه هست؟
      میشه گفت واقعا در فضا وجود دارن و در اون لحظه که فیلترها کنآر میرن قابل مشاهده میشن؟!

Comment

نوشته اصلی توسط Ki Energy نمایش پست ها

آیا اثر روح گیاه هست؟
        میشه گفت واقعا در فضا وجود دارن و در اون لحظه که فیلترها کنآر میرن قابل مشاهده میشن؟!
        مشاهده فرکتال‌ها و اشکال هندسی در تریپ فوق العاده جالب هستن. من یه مدتی هست که روی یادگیری ماشینی و ریاضیات کار می‌کنم و شباهت اتفاقاتی که در یادگیری ماشینی می‌افته با اتفاقاتی که در سفر سایکدلیک می‌افته خیلی جالبه. پیشنهاد می‌کنم ویدیوهای زیر که توسط هوش مصنوعی تولید شده‌اند رو ببینید :
        https://m.youtube.com/watch?v=a4V54YTEoB8
        https://m.youtube.com/watch?v=DgPaCWJL7XI
        ?Are you dreaming

Comment

نوشته اصلی توسط Ki Energy نمایش پست ها

آیا اثر روح گیاه هست؟
          سلام. در حیطه تخصص من که البته چندان بستگی به ریاضیات و منطق محض نداره، دیدن فرکتال ها در تجارب ساکدلیک، به همون دلیلی رخ میده که حس آمیزی میان یک حس با حس بینایی در فرد رخ میده. اگر از واژه اختلالات بینایی (که بنظر من اصلاحات بینایی بسیار مناسب تر هست!) برای این قبیل ویژن ها استفاده کنیم، علتش رو باید در بینش و بصیرتی جویا شیم که با گشایش چاکرای ششم یا همون چشم سوم (آجنا) به فرد دست میده و یک موهبت برای فرد هست و جالبه که بسیاری از ما نمیدونیم به جز لذتی که میبریم چطور از این موهبت باید بهره ببریم. اینکه به روح گیاه اشاره کردید خوبه. روح یا همون آگاهی گیاه هستش که در مصرف، آگاهی انسان رو فعال میکنه، منبع انرژی "چی" رو تحت تاثیر قرار میده و مار کندالینی یا این به اصطلاح بیداری رو در چاکراهایی من جمله چشم پیشانی به حرکت می اندازه که این تجربه ها رو در پی داره.

لطفا به این گفته ها اکتفا نکنید و بیشتر بخوانید درباره مفید بودن (یا نبودن!) این نحوه بیداری کندالینی.

Comment

حکیم الرعایا
            حماقت تا کجا ؟؟ عده ای هم هستن که از ایشون بت ساختن و ما هرروز تو گروه های عرفانی و ... با اینا درگیریم

طرف پست گذاشته که هروقت خواستین مواد بکشین به جاش کندر بریزین تو سیگاری استعمال کنید

Comment

هیچ علاقه‌ای نداشتم که این بحث بی‌ارزش رو ادامه بدم ولی آقای یزدان‌نیاز مثل دفعات قبلی بجای جواب دادن به مساله اصلی زدن به صحرای کربلا. آقای یزدان نیاز! تمام حرف من اینه که مثلا وقتی می‌گید فرکتال‌های دیده شده در تریپ بخاطر میسلیوم مخمرهای روی چشم هست مدرک و دلیلتون چیه؟!
              تا جایی که یادمه روش علمی رو در دبستان یاد می‌دادن؛ نیازی به تخصص پزشکی برای دونستنش نیست! ‎‫

در ابتدا قبول کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که هدف اصلی ایشان و دوستشان با نام مستعار‬ MindControl ‫از تاسیس انجمن پرشین سای فقط اطلاع رسانی صحیع درباره روانگردانها نیست و مسائل دیگری هم در پشت تاسیس این انجمن وجود دارد که نه به صلاح جوانان این کشور نه به صلاح من است از ان موقع همکاری خود را با انجمن پرشین سای قطع کردم‬ .
              ‎ آقای یزدان‌ نیاز! شما از زمانی فعالیتتون رو قطع کردید که دوستان از مطالب شما ایراد گرفتن و شما درحالی که می‌تونستید به اون‌ها پاسخ بدید فعالیتتون رو قطع کردید و از ترس اینکه خوانندگان وبلاگتون ایرادهای مطرح شده رو ببینن، لینک فروم رو یواشکی از وبلاگ حذف کردید! ‎آقای یزدان نیاز! هنوز مطالبتون در فروم مبنی بر فریکات، اسهال نوری، شربت یزدان و آیاهوسکا ایرانی هست!
              ?Are you dreaming

Comment

"امروز متوجه شدم که سایتی به نام انجمن پرشین سای با استفاده از نام من و اتصال آن به یک فروشگاه اینترنتی در خارج از کشور مبادرت به فروش مواد روانگردان میکند"

WTF
                منظورش این تبلیغست بالا انجمن میادش؟
                فروشگاه هوم آنلاین www.Hoom.online

Comment

نوشته اصلی توسط Psychonaut نمایش پست ها
                  دهنت سرویس دو ساعته دارم می خندم یعنی این رو که خوندم عین دیوونه ها افتادم رو زمین از خنده غلت می زنم همکارام فکر کردن قاطی کردم

باید از ایشون فیلم مستند تهیه کرد برای آیندگان باقی گذاشت حیف از چنین دریای دانش و اقیانوس معلومات که هدر می ره
                  دادش کمتر بکش تا ک خنده نزنی شما نیازمندروان درمانی سریع هستبد عزیز سرت تو کار خودت باشه به اون رفیقت مایند کنترل هم بگو جای سفت .....مثل اینکه دکتر یزدان هرچه باشد مثل شما مستعار نبست شما چی هستید جز به مشت نشئه باز و عملی و ساقی که چون دکتر به هیکلتون ....گرفته دارید مبسوزید احمدی نژاد گفت آب رو.بریز اونجات که میسوزه در ضمن با کمک سربازان گمنام و پایس اینتر پل و رد گیریهای پلیس فتا بزودی پرده از چهره این آقایون به هویت برداشته خواهد شد و همه شما بجای اینکه رو زمین بیافتید به دست و پای قضات خواهید افتاد جمع کنید این دکون دستک شیطان پرستی تون رو

Comment

دوست گرامی سلام،شما در پست دیگری گفتین قبلا اعتیاد داشتین و ترک کردین،آیا کسی که درد اعتیاد رو تجربه و تونسته کنارش بزاره در مورد افراد معتاد میتونه بگه یه مشت نشئه باز عملی ...؟
                    هرگز !کسی که ترک کرده هرگز در بیان احتملات اینگونه صحبت نمیکند که شما میکنید!برعکس در آرزوی رهایی سایر معتادین و کمک به آنها خواهد بود ....(اگر فرض کنیم مخاطبین شما واقعا اینگونه اند!)
                    بنابراین مشخص است داستانی که شما در مورد ترکتون گفتین و واقعی نیست!و احتمالا تمام توضیحاتتون در مورد آقای دکتر
                    اینجا محلی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مطالب علمی هست نه تعریف و تمجدید اشخاص و بت کردن انسان ها!
                    البته که انسان پرستی از شیطان پرستی نکوهیده تر است!!

Comment

نوشته اصلی توسط Farshid77777 نمایش پست ها

دادش کمتر بکش تا ک خنده نزنی شما نیازمندروان درمانی سریع هستبد عزیز سرت تو کار خودت باشه به اون رفیقت مایند کنترل هم بگو جای سفت .....مثل اینکه دکتر یزدان هرچه باشد مثل شما مستعار نبست شما چی هستید جز به مشت نشئه باز و عملی و ساقی که چون دکتر به هیکلتون ....گرفته دارید مبسوزید احمدی نژاد گفت آب رو.بریز اونجات که میسوزه در ضمن با کمک سربازان گمنام و پایس اینتر پل و رد گیریهای پلیس فتا بزودی پرده از چهره این آقایون به هویت برداشته خواهد شد و همه شما بجای اینکه رو زمین بیافتید به دست و پای قضات خواهید افتاد جمع کنید این دکون دستک شیطان پرستی تون رو
                      باز این یزدان نیازسرو کله اش پیدا شد هر چند وقت یکبار که پلیس دنبالش میوفته گم و گور می شه دوباره سر و کله اش با یه آیدی جدید پیدا می شه .. برو اسکل نژاد همه می شناسنت هر بار با یک آیدی جدید میای چهار تا مزخرف می گی مچت رو می گیرن دوباره گم و گور می شی.. انگار تنت میخاره باز گذرت بیوفته اداره مواد مخدر؟ یادت رفته انگار مجیک ماشروم به اسم کپسول ترک اعتیاد به ملت دادی مسموم شدن دنبالت بودن؟ اسمت رو بزاری دکتر شلغم نژاد خیلی بیشتر بهت میادها

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها
                        "امروز متوجه شدم که سایتی به نام انجمن پرشین سای با استفاده از نام من و اتصال آن به یک فروشگاه اینترنتی در خارج از کشور مبادرت به فروش مواد روانگردان میکند"

WTF
                        منظورش این تبلیغست بالا انجمن میادش؟
                        فروشگاه هوم آنلاین www.Hoom.online
                        یارو قشنگ دیوونه شده زده صحرای کربلا! استفاده از نام من؟!!! یکی توضیح بده این چی می گه بیچاره من که نمی فهمم!

Comment

نوشته اصلی توسط Psychonaut نمایش پست ها

باز این یزدان نیازسرو کله اش پیدا شد هر چند وقت یکبار که پلیس دنبالش میوفته گم و گور می شه دوباره سر و کله اش با یه آیدی جدید پیدا می شه .. برو اسکل نژاد همه می شناسنت هر بار با یک آیدی جدید میای چهار تا مزخرف می گی مچت رو می گیرن دوباره گم و گور می شی.. انگار تنت میخاره باز گذرت بیوفته اداره مواد مخدر؟ یادت رفته انگار مجیک ماشروم به اسم کپسول ترک اعتیاد به ملت دادی مسموم شدن دنبالت بودن؟ اسمت رو بزاری دکتر شلغم نژاد خیلی بیشتر بهت میادها
                          متاسفم برات فقط یادت باشه پسر جون تو کوچیک تر از اونی هستی که حتی تونسته باشی خودت رو بشناسی چه رسد به نظر درمورد هویت اشخاص و افراد اینقدر ساقی و عملی مثل تو توی جامعه هست که ستاد باکسی که پزشک و متخصص هست رفتاری برابر شانش داشته باشه مراقب خودت باش تا دشتخوش بازیهای احساسی نشی .بهتره سرت به کار خودت باشه و اگر جیزی بلدی برای درمان روح و روان خودت بکار ببندی متاسفانه اغلب معتادان نمیتوانند دوست و دشمن رو تشخیص بدن یا اینکه بفهمند چی براشون خوبه و چی بد هست در اوهام خودت غرق باش تا بیدارت کنند .دکتر یزدان از مدیران سایت و ساقیان محترمی که تو این سایت دارند با فرافکنی و سواستفاده از نام ایشان تجارت مواد مخدر میکنند به ما مراجعه کردند و تقاضای ردیابی و کمک کردند و خودشون از مظان اتهاماتی که شما ها برای ایشون ترویج دادید بری دانسته و مبری شدند الان فقط مونده چند انگل و زالو صفتی که خودشون هم میدونن منظورم چه کسانیست پاکسازی بشوند وتو هم بهتره مراقب رفتارت باشی ظرفیت ما برای نگهداری باکتری هائی مثل تو پره اما لازم باشه هستیم خدمتتون

Comment

بنده به تازگی اینجا عضو شدم و با بخشی از صحبت های شما در مورد اینکه ممکن است برخی از مطالب این فروم در ایجاد تمایل (هر چند اندک) افراد به مصرف مواد روانگردان(علیرغم هشدار هایی که انصافا در جای جای این فروم در اینخصوص داده شده )موافق هستم ( از مدیران محترم تقاضا دارم جهت جلوگیری از سو برداشت راهکار های موثر تری اتخاذ نمایند)
                            ولی نباید از اطلاع رسانی این فروم جهت جلوگیری از آسیبی که ممکن است مصرف کنندگان با آن روبرو شوند با بی انصافی چشم پوشی کرد(به عنوان مثال در اینجا بود که بنده فهمیدم الکل که به وفور در رسانه های خارجی تبلیغ میشه مضرترین ماده برای ایجاد سرخوشی هست و این درحالی است که خیلی از جوون های ما شاید حتی فکر میکنند عامل پیشرفت مردم مغرب زمین مصرف الکل بوده .... )

نوشته اصلی توسط Farshid77777 نمایش پست ها

دکتر یزدان از مدیران سایت و ساقیان محترمی که تو این سایت دارند با فرافکنی و سواستفاده از نام ایشان تجارت مواد مخدر میکنند ......
                            بنده در هیچ کجای این فروم سواستفاده از نام کسی را جهت فروش محصولی را مشاهده نکردم ! اینکه شما بارها اعضای این سایت را به غرق بودن در اوهام متهم کرده اید ، سو استفاده از نام دکتر یزدان نیاز در این فروم اگر توهم نیست پس چیست ؟ !!! (اگر صفحه ای سراغ دارید لطفا لینک بدهید)
                            البته تخریب نام دکتر دراین فروم کار پسندیده ای نیست (هرچند مسبب آن خودشان بوده اند!) و با توجه به هدف اصلی این فروم از اعضای محترم خواهشمندم بیخیال بررسی مقالات دکتردر فروم شوند و از جنابعالی نیز خواهش میکنم از بی احترامی به اعضا خودداری نمایید.
                            با سپاس

Comment

آی دی رو عوض کردید ولی Stylometry خیلی چیزها رو رو می‌کنه . بجای عربده‌کشی و تهدید پلیس اینترپل ! خیلی ساده پاسخ این تاپیک رو بدید. برای این حرف که فرکتال‌های دیده شده در تریپ روان‌گردان ناشی از مخمرهای روی چشم هست مدرکی دارید؟ اصلا این حرف از کجا اومده؟؟
                              ?Are you dreaming

Comment

Working...
                              X