اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Myristicin - مایریستیسین

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ریشه جوز هندی چی این ماده داخلش هست؟ کمتر بیشتر؟

Comment

نوشته اصلی توسط matinoff نمایش پست ها

فرقه این دوتا چیه؟ این روغن گیریا کدومشو تحویل میدن جوز بشون بدی؟ چه گیاهاییو امتحان کردین؟
      خیلی ممنون از اطلاعاتو پاسخ گوییتون
      فرقشان را نمیدانم.
      https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7...A7%D9%86%D8%B3
      احتمالا این روغن گیری ها کی می فرمایید روغن میگیرند و اسانس تحویل شما نمی دهند. قیمت اسانس ها هم نسبت به روغن ها بیشتر هست. اسانس لوندر یا همان اسطوخودوس که من خریدم حدودا 10 - 15 هزار تومان قیمت داشت در حالیکه روغن جوز هندی که تهیه کردم حدودا 5 هزار تومان بود.
      اسانس لوندر هم به صورت خوراکی و هم به صورت تدخینی باعث آرامش و رفع استرس میشود. اسانس پرتقال را هم امتحان کردم که تاثیر خاصی دریافت نکردم.

Comment

موارد استفاده اسانس جوز هندی:
        اگر آنرا غرغره کنید برای کمک به مشکلات تنفسی بکار میرود.
        اگر به عنوان روغن ماساژ استفاده شود باعث رفع درد عضلات ، ورم و التهاب میشود.
        روغن جوز هندی خاصیت آرامش بخش دارد. میتواند باعث رفع استرس و افزایش کیفیت خواب ، شدید تر شدن رویا ها و رنگی تر شدن آنها شود!!!
        روغن جوز هندی میتواند به رفع خستگی کمک کند و علائم مربوط به اضطراب را درمان کند.
        این روغن به سم زدایی ریه و کلیه ها کمک میکند همچنین برای انحلال سنگ کلیه و اسید اوریک بکار میرود.

اثرات جانبی اسانس روغنی جوز هندی:
        استفاده بیش از حد روغن جوز هندی به صورت استنشاق یا خوراکی میتواند منجر به توهمات ، اختلال بینایی ، هذیان و خواب طولانی مدت شود.

این مطلب را به صورت خلاصه از لینک زیر استخراج کردم. به نظر میرسد با جست و جو بیشتر به اطلاعات خوبی برسید.
        https://articles.mercola.com/herbal-...utmeg-oil.aspx

Comment

ترکیبات سایکواکتیو جوز هندی اگه اشتباه نکنم حلال در روغن هست و یک تریپ ریپورت هم از مصرف روعن جوز هندی توی فروم هست.
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
            ترکیبات سایکواکتیو جوز هندی اگه اشتباه نکنم حلال در روغن هست و یک تریپ ریپورت هم از مصرف روعن جوز هندی توی فروم هست.
            میشه لینکشو بزارین؟ پیدا نکردم هر چی گشتم تو سایت

Comment

سلام . بند
              یه نگاه گذرا کردم و متوجه شدم که نمیشه از ترکیب جوز هندی و اسفند آیاهواسکا تولید کرد چون منجر به سندروم سروتونین میشن . در اینجا ذکر کردم که اگر اشتباه متوجه شدم دوستان راهنماییم کنن .

Comment

نوشته اصلی توسط AMIMAN نمایش پست ها
                سلام . بند
                یه نگاه گذرا کردم و متوجه شدم که نمیشه از ترکیب جوز هندی و اسفند آیاهواسکا تولید کرد چون منجر به سندروم سروتونین میشن . در اینجا ذکر کردم که اگر اشتباه متوجه شدم دوستان راهنماییم کنن .
                خیر. یرای ترکیب هر چیزی باید مطمعن بود که ایمنه. حتی اگر در مرحله اول مطمعن باشیم که ترکیب ایمنه در مرحله بعد باید از خلوص چیزی که دستمونه مطمعن بشیم. جوز هندی خودش چیز جالبی نیست و مسمومیت خیلی بدی رو داره چه برسه به ترکیبش.
                As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

خیر. یرای ترکیب هر چیزی باید مطمعن بود که ایمنه. حتی اگر در مرحله اول مطمعن باشیم که ترکیب ایمنه در مرحله بعد باید از خلوص چیزی که دستمونه مطمعن بشیم. جوز هندی خودش چیز جالبی نیست و مسمومیت خیلی بدی رو داره چه برسه به ترکیبش.
                  سلام .
                  خیر یعنی اینکه نتیجه گیری بنده درست بوده یا خیر درست نبوده ؟
                  تا الان دو عدد متوسط رو از یک ساعت قبل استفاده کردم و تغییر زیادی احساس نکردم .
                  امیدوارم مصمومیتی که گفته میشه رو تجربه کنم تا بتونم درک مناسبی ازش داشته باشم.

Comment

Working...
                  X