اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مستند جهان های درون، جهان های بیرون _ قسمت اول - آکاشا

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مستند جهان های درون، جهان های بیرون _ قسمت اول - آکاشا

درود بر شما اعضای عزیز پرشین سای ،

از طرف تیم پرشین سای سال نو رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم سال میمون سالی پر از نور و آگاهی باشه براتون .

ویدئویی که اینبار تیم پرشین سای به عنوان عیدی سال نو براتون آماده کرده بخش نخست یکی از بهترین مستند های سال 2012 با نام جهان های درون، جهان های بیرون (Inner Worlds, Outer Worlds) هست که زیر نویس اون برای نخستین بار توسط تیم پرشین سای آماده شده . امیدوارم که این مستند کلیدی باشه برای همه جویندگان حقیقت.

در ضمن این مستند جوایز بسیاری رو ازآن خودش کرده که در عکس پیوست میتونید مشاهده کنید .

نام کارگردان : Daniel Schmidt

منتظر بخش های بعدی این مستند باشید
    ....
    فایل های پیوست شده
    Last edited by PersianPsyTeam; 03-31-2016, 05:33 PM.

درود و سپاس بی‌کران از تلاش و محبت شما ... مستند بسیار جالب و تامل برانگیزی بود. بی صبرانه منتظر قسمت‌های بعدی‌ام.
    ?Are you dreaming

Comment

درود بی پایان بر شما و تشکر فراوان بابت زحمت ارزشمندی که کشیدید، براستی که با ترجمه ی دقیق و درست این مستند زیبا و پرمحتوا، مجددا جلوه ی تازه و مهیجی بهش بخشیدین.

با سپاس فراوان از وقت و انرژی ای که گذاشتید.
      ”.Life seems to be a system that eats itself to death, and in which victory equals defeat”

Comment

سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم پرشین سای واقعا ممنونم از تمامی زحمات شما باشد که اینگونه زحمات شما را با بهتر و زیباتر زندگی کردن و آموختن این رسالت بزرگ به دیگران جبران کنم

Comment

درود و شادباش به پاس فرا رسیدن سال نو
          لطفا اگر امکانش هست ،این ویدئو را در آپارات هم به اشتراک بذارید.
          ممنون میشم
          با آرزوی سالی سرشار از آگاهی و کیفیت
          خودت رو باور کن اما ((باورت نشه))

Comment

با درود و خسته نباشید
            بسیار ویدئوی عالی ای بود و ترجمه اش هم دقیق و رسا بود بی صبرانه منتظر قسمت های بعدیش هستم

Comment

درود بر دوستان عزیز و تشکر ویژه بابت زحمات ارزنده تون.

بسیار از تماشای این مستند زیبا لذت بردم و بی صبرانه منتظر ترجمه ی قسمت های بعدی هستم.

برام جالب بود که این مستند خیلی جاهاش من رو به یاد تجربیاتی که در آخرین سفرم داشتم انداخت و خیلی برام قابل درک و ملموس بود.

Comment

خیلی جالب بود ... ممنون.
                Last edited by Mahsa.raz; 04-30-2016, 03:04 PM.

Comment

بی نهایت تشکر میکنم بابت ترجمه و زیر نویس این ویدئو ،بسیار فوق العاده بود. اما می خواستم خواهش کنم قسمت های بعدی این مستند فوق العاده رو هم زحمت ترجمش رو بکشن که قطعا خیلیا مثل من منتظر دیدن قسمتهای بعدی هستن

Comment

با سلام و خسته نباشید خدمت تیم پرشین سای
                    خواستم به خاطر ترجمه این مستند گرانبها ازتون تشکر کنم و خسته نباشید به همه ی کسایی به دنبال یافتن حقیقت هستند.
                    درخواستی داشتم اگه امکانش هست لینک خود زیرنویس ها رو برای دانلود بزارید چون بنده این مستند رو با کیفیت 1080 دارم و خواستم این گنحینرو با دوستان و نزدیکانی که به زبان تسلط ندارن به اشتراک بزارم
                    ضمنا جهت ترجمه قسمت های بعدی این مستند خوشحال با شما عزیزان همکاری کنم

Comment

Working...
                    X