اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترنس مککنا - شما باید برنامه داشته باشید

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ترنس مککنا - شما باید برنامه داشته باشید

با درود

این هم یک ویدئوی جدید دیگه از ترنس مککنا با عنوان " شما باید یک برنامه داشته باشید " که اعضای محترم تیم پرشین سای زحمت ترجمه و میکس اون رو کشیدند . امیدوارم با همکاری شما اعضای عزیز با تیم پرشین سای، در آینده بیشتر شاهد ویدئوهایی این چنینی باشیم
    نظرات و پیشنهادتون رو هم حتما بفرمایید تا اعضای تیم در ادامه مسیر از اونها بهره بگیرند .

Last edited by MindControl; 12-20-2015, 07:17 PM.

با تشکر و سپاس فراوان از کار ارزشمندی که زحمت گردآوریش رو کشیدید.بسیار پرمحتوا و زیبا بود و امیدورام بزودی شاهد توسعه ی اینچنین تلاشهای ارزشمندی در سطح بسیار وسیع تری باشیم.
    ”.Life seems to be a system that eats itself to death, and in which victory equals defeat”

Comment

به نظر منم خیلی چیز خوبی از آب دراومده ، تمام اون چیزی که میشه گفت رو این مرد تو حداقل زمان ممکن میگه . یه خسته نباشید ویژه هم به دوستانی که زحمت ترجمه چنین ویدئوهایی رو میکشن میگم و امیدوارم که تداوم داشته باشه
      I am that I am not

Comment

ویدیو قشنگی بود ، دستتون درد نکنه فقط کاش مدت نمایش متن ها یکم بیشتر بود.

Comment

ویدیو رو دیدم ...
          عاااالیی بود !

Comment

بسیار بسیار ممنون از تلاش و زحمت شما
            هم بابت انتخاب و هم ترجمه و هم به اشتراک گزاری بطوری که برای همه قابل دسترسی باشه

Comment

if ur right ur the majority of one
              خيلى اعتماد بنفس ميخواد همچين چيزى
              اگه حق با من باشه ولى من يه نفر باشم ، فكر ميكنم ديوونه شدم و حق با ديگرانيه كه ميگن حق با من نيست !!
              آزمودم عقل دورانديش را
              بعد ازين ديوانه سازم خويش را

Comment

نوشته اصلی توسط QTippeR نمایش پست ها
                if ur right ur the majority of one
                خيلى اعتماد بنفس ميخواد همچين چيزى
                اگه حق با من باشه ولى من يه نفر باشم ، فكر ميكنم ديوونه شدم و حق با ديگرانيه كه ميگن حق با من نيست !!
                خب این بنظرم کاملا یه چیز ذهنیه ، فقط شما نیستی که ممکنه این فکر رو بکنی ، خیلی ها هستند که تحت تاثیر اکثریت هستند و در واقع از لحاظ روانشناسی اینطور تابیر میشه که بند ناف ذهنشون به بدنه فرهنگ عمومی وصله و به نوعی این قوانین و چهارچوب های عمومی بر ضمیر ناخودآگاهشون کاملا سلطه داره . تا زمانی که دانش کافی ، آمادگی جسمی - ذهنی (که در نهایت منجر به اراده آگاه میشه ) نداشته باشید نمیتونید هشیاریتون رو جدای از این لایه ها تجربه کنید.
                اینم یادتون نره همه انسانهای بزرگ به خودشون اعتماد کردند و در دوره خودشون از نظر خیلی ها شاید حتی دیوونه هم لقب گرفتند .
                Last edited by Immortal; 12-22-2015, 08:46 PM.
                I am that I am not

Comment

Working...
                X