اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گیاه گوارانا Guarana

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گیاه گوارانا Guarana

درود بر همه عزیزان
    توی سایتهای خارجی گیاهی به اسم گوارانا دیدم که بر جنبه روانگردان بودنش تاکید فراوانی شده بود.
    موضوعی که باعث شد بیشتر روی این گیاه تحقیق کنم قیافه باحالش بود.دقیقا شبیه چشم انسان.البته عکس گیاه هم پیوست شده.
    نکاتی که توی تجربه مصرف کننده های این ماده بیشتر به چشم میخورد:

***خنده بیش از حد و غیر قابل کنترل.
    ***تحول عرفانی پس از مصرف.
    ***علاقه مندی به رقص و پایکوبی.
    ***ضد سینرژیسم.
    ***در بعضی مواقع خسته کننده.

این درختچه که در قاره آمریکا رشد میکنه دارای مقادر بسیاری کافئین و xanthin می باشد و از دیرباز در این قاره به عنوان روانگردان و همچنین محرکی برای کاهش وزن استفاده می شود.
    از دوستان عزیز درخواست میکنم در صورتی که اطلاعات بیشتری در مورد این گیاه دارن با بقیه به اشتراک بگذارند.
    فایل های پیوست شده

از معرفی این گیاه ممنون.اولین بار بود که اسمشو می‌شنیدم. فکر نکنم بهش گفت روان‌گردان اونطوری که من خوندم و ترکیباتش نشون می‌ده بیشتر محرکه که میزان کافئینش از قهوه هم بیشتره.
    ?Are you dreaming

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl نمایش پست ها
      از معرفی این گیاه ممنون.اولین بار بود که اسمشو می‌شنیدم. فکر نکنم بهش گفت روان‌گردان اونطوری که من خوندم و ترکیباتش نشون می‌ده بیشتر محرکه که میزان کافئینش از قهوه هم بیشتره.
      ممنون از توجه شما mind control عزیز.
      دقیقا همینطوره و کافئینش از قهوه هم بیشتره.اما فکر میکنم دلیل روانگردان بودنش xanthin موجود در آن هست.
      xanthin توی کافئین هم وجود داره اما توی این گیاه مقدارش خیلی بیشتره.
      چیزی که من در موردش خوندم و تحقیق کردم نشون میداد که اتفاقا روانگردان قدرتمندی هم هست.تجربه کسانی که مصرفش کرده بودند این و میگفت.

Comment

دوستان سلام
        بنده از گوارانا و ژل رویال استفاده میکنم که باعث شده از نظر روحی و جسمی و جن*سی زندگیم به روال طبیعی اش برگرده و خیلی احساس سر زندگی میکنم.
        فقط متوجه شدم گوارنا حاوی ِ کافئین هستش . آیا مصرفِ همیشگی ِ کافئین باعث مشکلاتی میشود ؟ آیا ضرر دارد ؟
        لطفا اگر کسی اطلاعات داره لطف کنه در اختیار بزاره
        Nothing is true But which is simple
        "Von Goethe"

Comment

نوشته اصلی توسط Boss نمایش پست ها
          دوستان سلام
          بنده از گوارانا و ژل رویال استفاده میکنم که باعث شده از نظر روحی و جسمی و جن*سی زندگیم به روال طبیعی اش برگرده و خیلی احساس سر زندگی میکنم.
          فقط متوجه شدم گوارنا حاوی ِ کافئین هستش . آیا مصرفِ همیشگی ِ کافئین باعث مشکلاتی میشود ؟ آیا ضرر دارد ؟
          لطفا اگر کسی اطلاعات داره لطف کنه در اختیار بزاره
          سلام
          كافيين ش پيوسته هست فكر كنم به تدريج ازاد ميشه و ضررش كمتر از كافيين هاي ديگه س بيشتر كاربرد تو نوشابه هاي انرژي زاس يا قرص ها جوشان انرژي زا شما چه گوارنا رو تهيه كرديد خيلي كمياب هست ؟

Comment

Working...
          X