اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فیلم

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سریال wild wild country که به تازگی دراومده و درمورد فرقه اشو و زندگی جمعی اون ها در صحراهای آمریکاست. خودم الان فقط اپیزود اول رو دیدم و بنظر میاد ماجرا خیلی جالب بشه.

https://www.youtube.com/watch?v=hBLS_OM6Puk

می تونید سریال رو در نتفلیکس ببینید یا اگر دسترسی ندارید از تورنتی مثل piratesbay دانلود کنید.
    As Above , So Below

Comment

• کلیپ طنز علف:
      https://m.youtube.com/watch?v=lN27lyRiD1o
      As Above , So Below

Comment

• دانلود سری مستند the brain with david eagleman رو به دوستان پیشنهاد میکنم..
        دیدن یک فیلم میتونه تجربه ژرف و تاثیر گذاری باشه پس فیلم خوب ببینیم.
        آه! برکه ی کهن
        جهیدن غوکی
        صدای آب

Comment

• نوشته اصلی توسط Holy paradox نمایش پست ها
          دانلود سری مستند the brain with david eagleman رو به دوستان پیشنهاد میکنم..
          دیدن یک فیلم میتونه تجربه ژرف و تاثیر گذاری باشه پس فیلم خوب ببینیم.
          احسنت
          من هم دیدن این مستند رو توصیه میکنم

Comment

• همچنین شاهکار سه گانه qatsi اثر گادفری رجیو...
            فیلم های رجیو پدر بزرگ فیلم هایی مثل سامسارا و باراکا و کرونوسِ...
            جالب اینکه ران فریک کارگردان سامسارا مدیرفیلمبرداری رجیو بوده و در سبک فیلمسازی هم کاملا مرید آقا رجیو بوده است!
            آه! برکه ی کهن
            جهیدن غوکی
            صدای آب

Comment

همچنین شاهکار سه گانه qatsi اثر گادفری رجیو...
              فیلم های رجیو پدر بزرگ فیلم هایی مثل سامسارا و باراکا و کرونوسِ...
              جالب اینکه ران فریک کارگردان سامسارا مدیرفیلمبرداری رجیو بوده و در سبک فیلمسازی هم کاملا مرید آقا رجیو بوده است!
              از اونجایی که ساختار فیلم یه خورده انتزاعی و شاعرانه ست ، اگر با همراهی یه جوینت مِلو وارد جهان این سه گانه بشید نور علی نورِ...
              آه! برکه ی کهن
              جهیدن غوکی
              صدای آب

Comment

• به صورت رندوم یه فیلم رو انتخاب کردم از شانسم فیلم Fear And Loathing In Las Vegas اولین فیلمی بود که دنلود کردم . این فیلم رو حدودا 20 دقیقه ابتداییش رو نگاه کردم و واقعا فیلم ضعیف و بدرد نخوری بود . ادامه ندادم به دیدنش . آیا واقعا فیلم بدرد بخوری هست یا اینکه پاکش کنم و وقت نزارم براش؟

Comment

• نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها
                  به صورت رندوم یه فیلم رو انتخاب کردم از شانسم فیلم Fear And Loathing In Las Vegas اولین فیلمی بود که دنلود کردم . این فیلم رو حدودا 20 دقیقه ابتداییش رو نگاه کردم و واقعا فیلم ضعیف و بدرد نخوری بود . ادامه ندادم به دیدنش . آیا واقعا فیلم بدرد بخوری هست یا اینکه پاکش کنم و وقت نزارم براش؟
                  اتفاقا من این فیلم رو خیلی دوست دارم، در این حد که هنوزم بعضی وقتا میرم سراغش و تیکه هایی ازش رو میبینم....
                  در کل یه مقدار فیلم شلوغ هست و شاید در ابتدا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد....

Comment

• نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها
                    به صورت رندوم یه فیلم رو انتخاب کردم از شانسم فیلم Fear And Loathing In Las Vegas اولین فیلمی بود که دنلود کردم . این فیلم رو حدودا 20 دقیقه ابتداییش رو نگاه کردم و واقعا فیلم ضعیف و بدرد نخوری بود . ادامه ندادم به دیدنش . آیا واقعا فیلم بدرد بخوری هست یا اینکه پاکش کنم و وقت نزارم براش؟
                    من هم اصلا خوشم نیومد از این فیلم. تصویر غیرواقعی هم از ال اس دی و دیگر ترکیبات روانگردان ترسیم می کنه برای مخاطب. خیلی این فیلم رو برای علاقه مندان به سایکدلیک توصیه نمی کنم. البته هر کس سلیقه متفاوتی ولی انتظاراتی که من از یک فیلم داشتم رو برای من برآورده نکرد.
                    As Above , So Below

Comment

• سلام دوستان پیشنهاد میکنم مستند"act of killing"رو ببینید.این فیلم حاوی جنبه های انسانی،روانشناسانه،جامعه شناسانه و سیاسی برجسته ای هست و بسیار تاثیر گذاره...
                      آه! برکه ی کهن
                      جهیدن غوکی
                      صدای آب

Comment

• نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

من هم اصلا خوشم نیومد از این فیلم. تصویر غیرواقعی هم از ال اس دی و دیگر ترکیبات روانگردان ترسیم می کنه برای مخاطب. خیلی این فیلم رو برای علاقه مندان به سایکدلیک توصیه نمی کنم. البته هر کس سلیقه متفاوتی ولی انتظاراتی که من از یک فیلم داشتم رو برای من برآورده نکرد.
                        از این نظر که حق با شماست ، و اینکه همه جور دراگی رو هم با هم میزنه دیگه فاجعه س.
                        اما نباید درون مایه طنز فیلم رو فراموش کرد
                        اون حالت بیخیالی جانی دپ که در طول فیلم نمایش داده میشه برای من خیلی جالبه...

Comment

• دوستانی که به کابالا،جهان اعداد و ریاضی علاقمند هستند، دیدن فیلم pi اثر آرنوفسکی برایشان خالی از لطف نیست...
                          فیلم داستان ریاضی دانی ست که به دنبال راز بزرگ هستی به زبان ریاضی می گردد
                          آه! برکه ی کهن
                          جهیدن غوکی
                          صدای آب

Comment

• TEDTalk خیلی جالب ban شده درباره قدرت های سایکیک
                            طرف توی پروژه های CIA و NASA همکاری داشته انگار
                            https://www.youtube.com/watch?v=hBl0cwyn5GY

Comment

• سخنرانی جالب تد در مورد بنوبوها. در ویدیو زیرنویس فارسی هم وجود داره https://video-subtitle.tedcdn.com/ta...04-480p-fa.mp4
                              As Above , So Below

Comment

سلام دوستان پیشنهاد میکنم مستند"act of killing"رو ببینید.این فیلم حاوی جنبه های انسانی،روانشناسانه،جامعه شناسانه و سیاسی برجسته ای هست و بسیار تاثیر گذاره...
                                و صد البته هنری
                                آه! برکه ی کهن
                                جهیدن غوکی
                                صدای آب

Comment

Working...
                                X