اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بخش مربوط به کوکائین

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• بخش مربوط به کوکائین

با درود

چرا اینجا بخش مربوط به کوکائین ندارد؟

اینجا ادمین فعالی حضور دارد؟ ارتباط اعضا با مدیریت انجمن تا جاییکه من اطلاع دارم قطع است.

Comment

واقعا هیچکس نیست؟ دیگه دارم نگران میشم!

Comment

بچه ها اینجا ادمین کیه؟

Comment

نوشته اصلی توسط Arasharia نمایش پست ها
          بچه ها اینجا ادمین کیه؟
          ادمین ها چند وقتیه کم پیدان
          yantra و imortal

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

ادمین ها چند وقتیه کم پیدان
            yantra و imortal
            بزرگواران در اصل ناپیدا هستند! حیف از این انجمن ...

Comment

با توجه به اینکه انجمن بیشتر حول محور روانگردان و کانابیس هست.در خصوص محرک ها و مخدرها پست و اطلاعات زیادی منتشر نشده. از طرفی چون این مواد تریپ خاصی ندارند و مضراتشون بیشتر فوایدشون هست کمتر مطلب پست میشه تا باعث تبلیغات برای مصرف صورت نگیره!
              اما خیلی خوب میشه که دوستان اگر مطالبی در این خصوص دارن یا گزارشی از مصرف دارن پست کنند.

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها
                با توجه به اینکه انجمن بیشتر حول محور روانگردان و کانابیس هست.در خصوص محرک ها و مخدرها پست و اطلاعات زیادی منتشر نشده. از طرفی چون این مواد تریپ خاصی ندارند و مضراتشون بیشتر فوایدشون هست کمتر مطلب پست میشه تا باعث تبلیغات برای مصرف صورت نگیره!
                اما خیلی خوب میشه که دوستان اگر مطالبی در این خصوص دارن یا گزارشی از مصرف دارن پست کنند.
                متشکرم دوست عزیز از پاسختون. فکر نمیکنم کک نسبت به مثلن متاآمفتامین و یا تاتوره و هذیان آورها مضرات بیشتری داشته باشد. البته قبول دارم که شاید (مثل کانایس) گزارش سفر خاصی برای بازگو کردن ندارد اما حرفهای زیادی در مورد این ماده و فواید و آسیبها و مشخصات آن وجود دارد که میتوانیم با هم به اشتراک بگذاریم.

Comment

تمرکز این انجمن بیشتر روی ترکیبات سایکدلیک هست. مطالب مربوط به کوکایین رو می تونید در بخش عمومی -> بخش مربوط به سایر مخدر ها درج کنید
                  As Above , So Below

Comment

Working...
                  X