اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

س*کس و ضمیر ناخودآگاه

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• س*کس و ضمیر ناخودآگاه

سوالی که ذهنم رو خیلی وقته مشغول کرده اینه که آیا ما تو تجربه سک*س باعث میشه به ضمیر ناخودآگاهمون برسیم؟!
    یکی از دلایلی که باعث میشه فرد علاقه مند به استفاده از کانابیس و روانگردان ها بشه رسیدن به ضمیر ناخودآگاهش هست .
    چیزی که من تو هرباری چتی یا تریپ متوجهش شدم شبیه بودن جو این حالت با تجربه س*کس هستش.
    البته تو اکثر تجربیات جنسی*م من بیشترش رو تو حالت های چتی و تریپی بودم و شاید این باعث شده این ذهنیت برام شکل بگیره اما تو حالت های عادی هم باز احساس کردم ضمیر ناخودآگاهم به خودآگاهم غلبه کرده و شاید این یکی از دلایل اینه که س*کس هم باعث اعتیاد در فرد میشه !
    سوالی که اینجا شکل میگیره آیا رسیدن به ضمیر ناخودآگاه باعث ایجاد عادت میشه؟! و چرا خودآگاه مانع از رسیدن به حالت ناخودآگاه میشه و علت این موضع گیری در سرشت طبیعت اگر بگیم انسان برای جلوگیری از این رسیدت به این حالت چیه؟!
    منتظر نظرات دوستان هستیم.

تمام امور حیاتی از جمله س کس تحت کنترل ناخوداگاهه.برای بقا.شما هر قدرهم خوداگاهی تحصیل کنی باز ناخوداگاه در پشت پرده هست و ده ها قدم از خوداگاه جلوتره.برای همین برای از بین بردن هوس و امیال( س ک س) ریاضت و کسب خوداگاهی لازمه.ناخوداگاه همیشه بر خوداگاه غالبه.یه چیزی مثل غریزه سنت.

Comment

س کس دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Comment

فکر می کنم منظور شما از رسیدن به ضمیر ناخود آگاه٫ آگاهی یافتن از محتویات نا خود آگاه باشه. بنابر این سوال اولتون که آیا آگاهی یافتن از فرآیند های ناخوداگاه باعث عادت میشه به نظرم سوال نامفهومی هست. اینکه فرمودید خودآگاه چرا مانع آگاهی یافتن از ناخودآگاه میشه هم باز سوال عجیبی هست. چرا که خوداگاه همون تجربیات و افکاری هست که برای شما قابل درک هست . مثل اینه که بپرسید چرا من خودم مانع آگاه شدن از ناخوداگاهم هستم که قاعدتا فرض اشتباهی هست چرا که شما به دنبال آگاهی از فرآیندهای ناخوداگاه هستید. اینکه چرا نا خوداگاه با خوداگاه فرق داره جزو hard problems of mind هست که هنوز هیچ پاسخی براش یافت نشده.

Comment

Working...
        X