اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ریشه شناسی : کدام گیاه کدام ماده؟

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ریشه شناسی : کدام گیاه کدام ماده؟

سلام
    میخوام تو این تایپیک هر کس میدونه کدام ماده سنتی از کدام گیاه بدست میاد بگه.
    خودم شروع میکنم :
    علف ، گل ، حشیش از کانابیس
    مسکالین از کاکتوس سن پدرو
    اگه اشتباه نکنم آتروپین از تاتوره(اینو مطمئن نیستم)
    و ال اس دی و اسید از قارچ های سیلوسایب

اگر از دوستان مورد دیگری میدانند خوشحال میشم معرفی کنند

نوشته اصلی توسط rainbowcat نمایش پست ها
    سلام
    میخوام تو این تایپیک هر کس میدونه کدام ماده سنتی از کدام گیاه بدست میاد بگه.
    خودم شروع میکنم :
    علف ، گل ، حشیش از کانابیس
    مسکالین از کاکتوس سن پدرو
    اگه اشتباه نکنم آتروپین از تاتوره(اینو مطمئن نیستم)
    و ال اس دی و اسید از قارچ های سیلوسایب

اگر از دوستان مورد دیگری میدانند خوشحال میشم معرفی کنند
    و ال اس دی و اسید از قارچ های سیلوسایب ال اس دی ترکیب آزمایشگاهیه و از سیلوسابین به دست نمیاد اون قرچ آرگوته
    اسید هم اسم بازاریه بلاتر هاست میتونه روش هر چیزی باشه

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

و ال اس دی و اسید از قارچ های سیلوسایب ال اس دی ترکیب آزمایشگاهیه و از سیلوسابین به دست نمیاد اون قرچ آرگوته
      اسید هم اسم بازاریه بلاتر هاست میتونه روش هر چیزی باشه
      چیز دیگه ای میشناسین؟

Comment

معمولا به تریاک سنتی گفته می شه. نشنیده بودم کسی به کاکتوس و قارچ سنتی بگه چون اصلا سنت و تاربخچه مصرفی ازشون در ایران وجود نداره ! سوال عجیبیه نیم ساعت وقت بگذارید فروم رو مطالعه کنید با این گیاهان آشنا می شید چرا باید در یک تاپیک دیگه اسم ها تکرار بشن؟
        As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
          معمولا به تریاک سنتی گفته می شه. نشنیده بودم کسی به کاکتوس و قارچ سنتی بگه چون اصلا سنت و تاربخچه مصرفی ازشون در ایران وجود نداره ! سوال عجیبیه نیم ساعت وقت بگذارید فروم رو مطالعه کنید با این گیاهان آشنا می شید چرا باید در یک تاپیک دیگه اسم ها تکرار بشن؟
          اشتباه از من بود سنتی رو نوشتم تو تاپیک
          ببینید منظورم موادی هست که از گیاهان به دست میاد
          مگ تاره پا به جهان روانگردان ها گزاشتم و خیلی در موردشون اطلاعات ندارم
          مطالعه هم دائم تو انجمن انجام میدم ولی برای اینکه راحت تر به چیزی که میخوام برسم از دوستان تقاضای راهنمایی کردم
          حالا اگر نوشتن چند کلمه برای راهنمایی من کاری سخته تاپیکو حذف میکنم

Comment

برای مثال امروز در مورد اسفند خوندم و برام خیلی عجیب بود ولی اصلا نفهمیدم اسفند اای معمول که در دسترسمونه و میسوزونیم هم قابل استفادس یا اینکه نژاد خاصی از اسفند این خواص رو دارن.
            کار سختی نیس که چند کلمه تایپ کنید و منو روشن کنید.
            میخوام ماده مصرفیم درست و همیشه در دسترس باشه اسفند ویژگی همیشه در دسترس بودن رو داره ولی نمیدونم مصرفش برای من درسته یا نه میخوام کل گیاهان رو در یک تاپیک داشته باشم و وقت بزارم براشون و درست مصرف کنم.
            از عزیزان کار آزموده هم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند.
            ممنون

Comment

برای مثال امروز در مورد اسفند خوندم و برام خیلی عجیب بود ولی اصلا نفهمیدم اسفند اای معمول که در دسترسمونه و میسوزونیم هم قابل استفادس یا اینکه نژاد خاصی از اسفند این خواص رو دارن.
              میخوام ماده مصرفیم درست و همیشه در دسترس باشه اسفند ویژگی همیشه در دسترس بودن رو داره ولی نمیدونم مصرفش برای من درسته یا نه میخوام کل گیاهان رو در یک تاپیک داشته باشم و وقت بزارم براشون و درست مصرف کنم.
              ممنون
              هر روانگردان در تاپیک خودش مفصل توضیح داده شده
              نحوه استفاده و عصاره گیری یا اکسترکت اسفند هم تضویح داده میشد با سرج کردن پیداش میکنید

Comment

ممنون
                تمام گونه های پگانوم هرملا که همون اسفند هست دارای هارمالین هستند بعضی بیشتر و بعضی کمتر ولی همشون مقدار. قابل توجهی هارمالین و حتی هارمین و تتراهیدروهارمین دارند
                Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
                X