اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فاز جدید

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• فاز جدید

نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بنویسم،
    من دخترم و رشتم نوروساینسه زمینه تحقیقاتیم روی اعتیاد و همینطور مواد روانگردان، توی نت طبق معمول داشتم سرچ میکردم که اتفاقی با این سایت اشنا شدم نزدیک به یک هفتس بکوب دارم مطالب سایت رو میخونم
    اینکه نوشتم فاز جدید چون اینجا دریچه جدیدی رو به روم باز کرد که تا حالا ندیده بودم و نمیشناختم،، استفاده از روانگردان به منظور سفر روحانی و شناخت خویشتن شاید،،،
    از همه مهمتر چیزی که برام بسیار جذاب بود این بود که چند تا از کاربرای اینجا بسیار باسوادن و راجع نوربیولوژی و مکانیسم دراگ ها خیلی خوب میدونن، خیلی کنجکاوم بدونم دوستانی که اینجا هستن تحصیلات و رشتشون چیه و چرا اینقدر خوب میدونن راجع به نولوبیولوژی این مواد؟ البته اگه مایل باشین که بگین

چرا کسی چیزی نمیگه؟ الووووووو😐

Comment

درود بر شما. به فروم خوش اومدید.

​​​​​بنظرم دانشگاه یکی از راه های کسب دانش هست و این راه تنها به دانشگاه محدود نمی شه. از اون جایی که فروم چت روم نیست و هدف متفاوتی داره بعید می دونم کاربران مایل باشن درمورد زندگی شخصیشون صحبت کنن.
      As Above , So Below

Comment

با weareone عزیز کاملن موافقم .من هم فکر میکنم اغلب اینجوری که اطلاعات و معلومات ادمها لزومن از تحصیلات اکادمیک و دانشگاهی بدست نمی اید و بیشتر حاصل مطالعات و علاقه ی خود فردِ.البته افراد موفقی هم داریم که رشته دانشگاههیشون در راستای علایقشونه.

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
          درود بر شما. به فروم خوش اومدید.

​​​​​بنظرم دانشگاه یکی از راه های کسب دانش هست و این راه تنها به دانشگاه محدود نمی شه. از اون جایی که فروم چت روم نیست و هدف متفاوتی داره بعید می دونم کاربران مایل باشن درمورد زندگی شخصیشون صحبت کنن.
          درسته، البته منم نخواستم وارد ریز و پیز کاربرا بشم قطعا و گفتم که اگر مایلن رشتشون رو بگن،
          در هر صورت این فروم برام خیلی جالبه و احتمالا در جدیدی تو زندگیم باشه ...

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
            با weareone عزیز کاملن موافقم .من هم فکر میکنم اغلب اینجوری که اطلاعات و معلومات ادمها لزومن از تحصیلات اکادمیک و دانشگاهی بدست نمی اید و بیشتر حاصل مطالعات و علاقه ی خود فردِ.البته افراد موفقی هم داریم که رشته دانشگاههیشون در راستای علایقشونه.
            بله درسته،
            البته خب من بازم فکر میکنم دوستانی که تو این فروم pathway ها و مکانیسم اثر داروها رو خوب بلدن قطعا یه پس زمینه اکادمیک دارن

Comment

نوشته اصلی توسط خویشتن خویش نمایش پست ها

درسته، البته منم نخواستم وارد ریز و پیز کاربرا بشم قطعا و گفتم که اگر مایلن رشتشون رو بگن،
              در هر صورت این فروم برام خیلی جالبه و احتمالا در جدیدی تو زندگیم باشه ...
              البته یک در جدید نیست چند در جدید هست و امیدوارم در درست و مناسب رو باز کنید

Comment

نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها

البته یک در جدید نیست چند در جدید هست و امیدوارم در درست و مناسب رو باز کنید
                بله همینطوره
                البته میدونم که به سمت درهای خوب خواهم رفت، چون معمولا سعی میکنم logical قدم بردارم

Comment

من دخترم و رشتم نوروساینسه زمینه تحقیقاتیم روی اعتیاد و همینطور مواد روانگردان، توی نت طبق معمول داشتم سرچ میکردم که اتفاقی با این سایت اشنا شدم نزدیک به یک هفتس بکوب دارم مطالب سایت رو میخونم
                  اینکه نوشتم فاز جدید چون اینجا دریچه جدیدی رو به روم باز کرد که تا حالا ندیده بودم و نمیشناختم،، استفاده از روانگردان به منظور سفر روحانی و شناخت خویشتن شاید،،،
                  از همه مهمتر چیزی که برام بسیار جذاب بود این بود که چند تا از کاربرای اینجا بسیار باسوادن و راجع نوربیولوژی و مکانیسم دراگ ها خیلی خوب میدونن، خیلی کنجکاوم بدونم دوستانی که اینجا هستن تحصیلات و رشتشون چیه و چرا اینقدر خوب میدونن راجع به نولوبیولوژی این مواد؟ البته اگه مایل باشین که بگین
                  با درود. اول اینکه خیلی عجیبه که مطالب سایت براتون تازگی داره. کسی که دستی در نوروساینس داره قطعا میدونه روانگردانها به چه عللی استفاده میشن و چیز تازه ای نیست که در کتب یا اینترنت گفته نشده باشه. دوم اینکه گفتید چرا این کاربرها اینقدر اطلاعات دارن شما که دستی در اعتیاد دارید قطعا میدونید که اگر خیلی ساده انگارانه بخواهیم به این مساله نگاه کنیم مصرف کنندگان این مواد اغلب دو دسته هستند یک عده که به علت افسردگی و فشار مشکلات به این مواد روی میارن. عده ای هم هستند از اقشار نخبه و باهوش و کنجکاو که زندگی معمولی به سوالاتشون پاسخ نمیده و برای رسیدن به شناختی عمیقتر به روشهای دیگه ای مثل مصرف روان گردانها روی میارن. اینکه داشتن این اطلاعات برای این افراد از نظر شما سوال برانگیز هست نیازمند اینه که در مرحله ی اول یک مقداری ایگوی خودتون رو تنزل بدید.

Comment

سلام
                    به هر صورت تازگی داشت
                    من رشتم نوروساینسه نه روانشناسی، قطعا علت تازگی این مطالب همینه

Comment

سلام
                      به هر صورت تازگی داشت
                      من رشتم نوروساینسه نه روانشناسی، قطعا علت تازگی این مطالب همینه
                      کسانی که اینجا هستن مطالعاتشون زیاد هست
                      من خودم نزدیک ۲ ماهه با اینجا آشنا شدم ولی روزی حداقل ۲ ساعت مطالعه دارم .خیلی هم ذهنم درگیر شده و رفتار خودم و آدما رو مشاهده میکنم.هر روز هم چیز جدید یاد میگیرم و اصا زندگیم متفاوت شده
                      مطالبی هم که میخونم هیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره

Comment

دلیل اشاره به جنسیتت چی بود حالا؟ اینجا ازون انجمنا نیست که اگه بگی دخترم در رفتار دیگران تغییرات زیادی ایجاد نمیشه خواهرم.

Comment

نوشته اصلی توسط Admin9 نمایش پست ها

دلیل اشاره به جنسیتت چی بود حالا؟ اینجا ازون انجمنا نیست که اگه بگی دخترم در رفتار دیگران تغییرات زیادی ایجاد نمیشه خواهرم.
                          والا برادر ناگفته نماند دقیقا بعدش چنان به غلط کردن افتادم که اشاره کردم به جنسیت و بلد نبودم پاکش کنم
                          چون دقیقا میدونستم یکی مثل شما میاد و همه چیو ول میکنه میچسبه به اینکه من گفتم دخترم به هر حال شما بنده رو عفو بفرما برادرم
                          من از همین تریبون اعلام میکنم که مردم و سیبیلامم خیلی کلفتن

Comment

نوشته اصلی توسط Admin9 نمایش پست ها

جالب بود اصلا متوجه این قضیه نشده بودم الان که دوباره خوندم خیلی مضحک بود. ایشون با اون سبیلهای کلفتش چه هدفی از این کار داشته خدا میدونه.

Comment

نوشته اصلی توسط Multikhers نمایش پست ها

جالب بود اصلا متوجه این قضیه نشده بودم الان که دوباره خوندم خیلی مضحک بود. ایشون با اون سبیلهای کلفتش چه هدفی از این کار داشته خدا میدونه.
                              هدفم قورت دادن شما برادران بزرگوار بود
                              بزرگوار افقای دیدتونو که دارین باز میکنین رو اینم کار کنین که اینقدر جنسیت رو بولدش نکنین، من اگه گفتم دخترم به ریش خمینی خندیدم حالا شماها که ادعاتون میشه ول نمیکنین، شما کلا خوبین برین تاپیکای دیگه که یه وقت تو دام هدفای شوم من نیفتین برادر

Comment

Working...
                              X