اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هرمس،توت، لوح زمرد، دانش باستانی آتلانتیس

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیه اول تورات : براشیت - برا - الهیم - ات - هشمیم - وات - هعرض
    تلفظ :باراشیت - بارا - الهیم - ات - هاشماییم - و ات - هاعارتز
    دقیقا هفت حرف هست
    1+2+3+4+5+6+7=28
    دقیقا 28 کلمه هست
    و هزاران چیز دیگر (بالا هزار مورد خودم کشف کردم که در موقعیت مناسب کتاب و چاپ خواهم کرد)
    این که من میگم عدد 7 در تمام دین ها مشهود هست اسکیزوفرنی هست ؟
    خداوکیلی انصاف و وجدان ندارید شما؟

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
      من کجا گفتم شما مسلمونی؟ انگار اصلا چیزی که من می گم رو نمی خونید و خودتون یه چیزی تصور می کنید.

متاسفانه شما قبل از همه چیز نحوه صحبت و بحث رو بلد نیستی. من ایرادی کاملا مشخص از صحبت های شما می گیرم ولی شما سعی می کنی به جای پاسخگویی از طریق امضا و نام کاربری
      من به خیال خودت من رو تخریب کنی.

کمی درمورد قرآن و تاریخ اسلام مطالعه داشتم و وقتی می بینیم 30 جز رو به 30 اثیر ربط می دی خندم می گیره. اصلا تقسیم بندی 30 جز توسط محمد انجام نشده و این تنها تقسیم بندی قرآن هم نیست.

​​​​​​بعید می دونم با این همه ادعا آشنایی زیادی با قرآن داشته باشی. اصلا داستان تقسیم ماه در قرآن نیومده و روایت هست
      http://www.parsquran.com/data/show.p...ang=far&tran=1
      سوره 54 آیات 1 تا 3

Comment

نوشته اصلی توسط angup نمایش پست ها
        این توصیف قیامت هست نه شق القمر محمد. می تونی سر و راز این داستان ها رو توضیح بدی؟
        As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

این توصیف قیامت هست نه شق القمر محمد. می تونی سر و راز این داستان ها رو توضیح بدی؟
          دقیقا من هم همینو میگم که قرآن میشه ازش هزاران برداشت مختلف کرد !
          و از اول دعوا سر همین بود!
          شما میگی توصیف قیامت هست یکی میگه منظور این بوده که بعد این که واقعه رخ داده قیامت نزدیک شده و پیامبر دیگری نخواهد اومد و عصر آخر هست
          و هزاران تفسیر دیگر
          من میگویم قرآن و سایر کتب دینی نباید معنی لغوی شود
          از اول هم ماجرا همین بود
          این توصیفحرف ق (ماه) هست
          و در ادامه که میگه از گور ها برخواستند توصیح حرف ش (عصر-تغیر عصر) هست
          حالا شما رفتی کابالا یاد گرفتی بعد 10-15 سال ان موقع میفهمی دقیقا ق و ش یعنی چی الان من هر چه بگویم برای شما معنی مشخص نخواهد داد
          کابالا با علم دانشگاهی فرق دارد و باید واردش شد و در آن مدتی سپری کرد بعد کم کم متوجه معانی می شوید
          من هم خودم دانش آموز کابالا هستم و ادئایی هم نکردم اینجا
          ولی کابالیست های بزرگ مثل کرولی متوجه این رموز قرآن میشدند (من هم به اندازه مورچه)
          و وقتی شما به کل کابالایی بودن قرآن رو انکار میکنید باید کرولی رو هم بندازید کنار!
          این هرمتیسم هم که به دنبالش هستید 99 درصدش از صدقه سری کرولی و لوی (کتاب های لوی هم در مورد محمد نوشته شده) و ... هست.
          حالا ما ما چون معنای واقعی کتاب های کابالایی مثل تورات و قرآن و کتاب های کرولی رو نمیفهمیم یا باید بریم کابالا یاد بگیریم
          یا کلا این کتاب ها رو نباید بخونیم
          چون ظاهر و معنای باطنی آن کاملا متفاوت است و ظاهر آن میتواند گمراه کننده باشد (نیاز به توضیح نیست)
          برای هر کار هم باید از درش وارد شد و میان بر هم نداره
          بنده هم هر چی بلدم از کابالیست های دیگر و خوندن کتاب های کرولی و لوی و ... هست و ادعای عالم بودن و شاخ بودن هم ندارم
          شاخ ها اون کسانی بودند که این کتاب ها رو نوشتن و ما هنوز نفهمیدیمشون (موسی - بودا - هرمس - محمد و ...)

Comment

البته نا گفته نماند !
            که چون یک کتاب توسط کابالیست ها توشته شده به معنای صحیح بودن و ... نیست
            مثلا همین فیلم ارباب حلقه ها و هابیت هم سازنده و نویسنده از کابالا استفاده کرده و هزاران جای دیگر و دلیل خاصی نست
            کابالا می تواند به عنوان یک زبان رمز به کار برود
            هر رمزی هم تا کد گشایی کامل و صحیح نشود معلوم نیست که معنای دقیقش چیست که آن رو خوب و بد بدونیم
            مثلا شما اگر کتاب های کرولی رو بخونید فکر خواهید کرد یک مشت نوشته مزخرف و چرندیات هست !
            چون ظاهرش به عمد اینگونه نوشته شده
            ولی از طریق کابالا شروع به کد گشایی کنید متوجه نبوغ نهفته درون همین کتاب به ظاهر مزخرف می شوید

Comment

نوشته اصلی توسط angup نمایش پست ها

دوست عزیز
              شما اگر به یک فرد بی سواد بگویید که آب و آتش هر دو از یک جنس است به شما میخندد
              ولی واقعیت این است که آب و نوشابه و آتش و بنزین و خود جسم شما همه از اتم ساخته شده و اتم ها از کوارک و ... که همه تابع قواعد ریاضی هستند
              بعد شما میگویید کدام بی شعوری کی بورد رو به آتش ربط داده
              در اون سطح پپایین که شما مینگرید هیچ ربطی مشاهده نمیشود
              ولی کمی بعمیق تر و دقیق تر که بنگرید میبینید که کی بورد را میتوان به آتش هم ربط داد و هر دو از اجزای یک سان و هر دو از انرژی ساخته شده و ...
              سطوحی ما متفاوت است و شما متوجه حرف من نمی شوید
              گفتار شما صحیح است در سطح خودش !
              من بیش از آن چه شما تصور کنید با علم عددشناسی آشنا هستم و به همین دلیل وقتی ساختار عددی قرآن رو میبینم برایم سخته فرض کنم طرف به خاطر جنایات و جاشی بیاید و اینقدر زحمت بکشد تا از نظر عددی سخنانش را تنظیم کند
              شما تا آخر عمرتون یک آیه مثل تورات و قرآن نمی تونید بنویسید و اگر عدد شناسی بلد بودید متوجه میشدید کار آدم در سطح معمولی نیست پس معنی آن چیزی نیست که شما در سطح معمولی درک میکنید
              30 جزء قرآن همون 30 ایتر هست که آلیستر کرولی طی کرد
              19 مراقب همون 19 حرف بسم الله ...
              30+19 =49
              طرف مرض داشته برای قطع دست و ... روی شتر با ماشین حساب حرف هایش را مرتب کند ؟
              دید شما کوتاه هست به دلیل خشمی که دارید
              این که مردم پیام را به درستی درک نکرده اند و جنایات کرده اند جدای از خود آن است.
              وقتی میگوییم چاکرای قلب با خورشید مرتبط است خوب یکی که گیر علمی میدهد میگوید کدام آدم احمقی خورشید را به قلب انسان ربط داده
              اگر بخواهیم با دید منطقی و علمی وارد هر کدام از ادیان بشویم هیچکدام را درک نخواهیم کرد
              من به شما یک صفحه شعر داده ام و به شما میگویم چه درک میکنید
              و شما میگویید که این کاغذ است و جوهر
              حرف شما صحیح است (از دیدگاه خودش) ولی شما معنای آن کاغذ و جوهر را درک نمیکنید
              در کابالا جای تفکر منطقی و فلسفه نیست
              تفکر منطقی و علمی یعنی پیروی از علیت (و چون کابالا از سفیروت 5 به بالا) خارج و ورای زمان است یعنی شامل علیت نمیشود
              یعنی با فلسفه و علم و تفکر منطقی قابل درک نیست
              و شما اصرار دارید این مباحث را به صورت علمی درک کنید

استفاده من از شاید برای این بود که به شما برنخورد
              وگر نه چیزی که من میگویم صحیح هست و شما بعدا خواهید فهمید
              زود است
              سلام دوست عزیز
              نظر شما نسبت به نماز چیه
              تعداد رکعت ها ۲،۴،۴،۳،۴
              در ضمن شما که دنبال عدد ۷ در ادیان میگردین بدونید که طواف دور کعبه تو مراسم حج ۷ هستش.
              نظرتون راجع به سنگ زدن شیطان چیه
              چه تفسیری از این کار دارین؟

Comment

نوشته اصلی توسط Seaker نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
                نظر شما نسبت به نماز چیه
                تعداد رکعت ها ۲،۴،۴،۳،۴
                در ضمن شما که دنبال عدد ۷ در ادیان میگردین بدونید که طواف دور کعبه تو مراسم حج ۷ هستش.
                نظرتون راجع به سنگ زدن شیطان چیه
                چه تفسیری از این کار دارین؟
                به نظر من تعداد و کمیت در تمام ادیان و مناسک و حتی در مدیتیشن و یوگا یک مبحثِ انحرافیه و ورود به اعداد باعث میشه از روحِ مساله و در واقع کیفیتِ مسایل قافل بشیم.حالا چه در مورد تعداد حروف بسم ال... باشه چه در مورد تعداد رکعت ها و گردیدن ها.بعضن این مباحث به حدی سخیف میشه که به استرولوژی و رفتار شناسیِ فرد با توجه به اعداد تاریخ تولدش و... میرسه. در دوره ای از تاریخ حروفیان و نقطویان( پسیخانیان) وارد این مباحث شدن و اینها رو عمیقن واکاویدن و اینکه انسان امروز هم هنوز درگیر این اعداد و حروف باشه زیاد منطقی نیست. به قول دوستمون حتی از دیوان شاعران هم میشه چنین نسبت های ریاضیاتی استخراج کرد .و حتی از نوشته های این انجمن!!!

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

به نظر من تعداد و کمیت در تمام ادیان و مناسک و حتی در مدیتیشن و یوگا یک مبحثِ انحرافیه و ورود به اعداد باعث میشه از روحِ مساله و در واقع کیفیتِ مسایل قافل بشیم.حالا چه در مورد تعداد حروف بسم ال... باشه چه در مورد تعداد رکعت ها و گردیدن ها.بعضن این مباحث به حدی سخیف میشه که به استرولوژی و رفتار شناسیِ فرد با توجه به اعداد تاریخ تولدش و... میرسه. در دوره ای از تاریخ حروفیان و نقطویان( پسیخانیان) وارد این مباحث شدن و اینها رو عمیقن واکاویدن و اینکه انسان امروز هم هنوز درگیر این اعداد و حروف باشه زیاد منطقی نیست. به قول دوستمون حتی از دیوان شاعران هم میشه چنین نسبت های ریاضیاتی استخراج کرد .و حتی از نوشته های این انجمن!!!
                  بحثی که دوستمون راه انداخت ذهنمو درگیر کرد
                  اگر کراولی گفته محمد یه کابالیست بزرگ بوده به نظرم جا داره اسلام رو یکبار دیگه از نو باز بینی کنیم.شاید حق با شما باشه بازی با اعداد آدم رو از مسئله اصلی که خودشناسیه دور میکنه.

Comment

این حجم از خزعبلات و ربط دادن همه چیز ب عدد بی سابقه بود واقعا متاسفم

Comment

واقعا ارزش هدر دادن وقتو نداره.

Comment

Working...
                      X