اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

من آدم عجیبیم و نیروهای خاصی دارم

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها

کل علم رو زیر سوال بردی که !! یعنی الان چون علم کوانتوم بیش از حد پیچیده ست پس غیر لازمه.اگر بشر با این دید پیش رفت, فرگشتِ انسان الان در مرحله ی اختراع چرخ هم نبود.ما الان بوسیله ی نت باهم در ارتباطیم نه بوسیله ی برونفکنی و طی الارض. علم همون معجزه ست.
    بله حق با شماست. منظور من قسمت خودشناسی علم (پزشکی) بود که به دلیل بد نوشتنم اشتباه برداشت شده. پستم رو در لینک زیر بخونید.
    مایل بودم راجب بقیه متن هم نظر بدید! کاملا مشخصه که انسان در نهایت با کمک علم پرده از حقیقت برخواهد داشت، (البته اگه تا اون موقع به وسیله هوش خودش نابود نشه) بحث اینه که حتما لازم نیست منتظر علم بمونیم چون یک راه میانبر هست و اون خودمونیم! البته، هیچ کدوم نمیتونه جاگزین دیگری باشه، ولی رد تجربه های عرفانی به دلیل اینکه علم اثباتشون نکرده به نظرم غلطه. نکته مهم اینه که بشر خیلی مواقع از قدرت تخیلش برای کمک به این منطق استفاده کرده و نتیجه اش در اکثر موارد فوق العاده بوده. (اینو از نقل و قول های این دانشمندان تا حدودی میشه فهمید) کسانی چون اینشتین یا نیوتن. تاکید بر سادگی برای رسیدن به حقیقت و اهمیت تخیل (Imagination). مطمئن باشید این اشخاص از سر بیکاری حرفی نزدن!
    نمیخوام از بحث دور بشم، اما خلاصه اش اینه که شبه علمی که فرمودید اتفاقا ابزاری قدرتمند تر از علمه که در اختیار انسان قرار داره و فعلا این فیزیک جدید هست که ناقض فیزیک کلاسیک و دنباله روی به تعبیر شما شبه علمه.
    در استفاده از عبارت شبه علم منظورم خودشناسی و آگاهی ناشی از اون بوده.
    مباحث و سوالات رایج در مورد دیگر داروها و مواد روانگردان که در این انجمن دارای دسته بندی نمی باشند، در این بخش مطرح می شود.
    “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
    ― Albert Einstein

Comment

جمله های عام , خیلی خوب بلدن مغز رو فریب بدن.مثل جمله ی معردف : خواستن توانستن است.حجم عظیم مغلطه پشت این قبیل جملات خوابیده .
      نتیجه خواستن اراده‌ و عامل رسیدن به هر خواسته ای در این دنیا اراده است (Will) ممکنه خواسته ای خیلی بزرگ باشه و در محدوده اراده شما نباشه، دلیل نمیشه این جمله مغلطه باشه! در حقیقت شما خودتون باید برداشت درست رو از این گونه جملات داشته باشید.
      “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
      ― Albert Einstein

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

راستش علاقه اي به ورود به اين بحث نداشتم ولي وقتي اين مطلب رو خوندم فكر كردم بد نباشه توضيحاتي بدم، اول عرض كنم بنده فردي آكادميك هستم و صبح و شبم در آزمايشگاه مي گذره و به شدت با خرافات و مهمل بافي مخالفم ولي چيزي كه از سايكدليك يادگرفتم اينه كه نبايد در مورد مطلبي كه درموردش اطلاع كافي ندارم به طور قطع نظر بدم يا چون در آزمايشگاه نمي تونم زير ميكروسكوپ مشاهده كنم از بيخ ردش كنم
        شخصا عقيده دارم هيچ چيز ماورالطبيعه وجود نداره و كلا اين كلمه غلطه اگر موضوعي با علم قابل توضيح نيست به معني نبودن اطلاعات كافي هست و يك روز مثل خيلي از چيزهايي كه زماني ماورالطبيعه بودند كشف خواهند شد شما اگر دويست سال پيش يك چراق قوه روشن مي كرديد همه به چشم جادوگربه شما نگاه مي كردند در صورتي كه امروز حتي يك بچه هم با برق و جريان الكتريسيته آشناست
        در مورد جن مثلا عرض مي كنم چون شما آگاهي نداريد يا با افراد فرصت طلب كه دنبال بزرگ كردن ايگوي خودشون بودند برخورد كرديد دليل نمي شه از بيخ منكر اين قضيه بشيد اين موضوعات خيلي مفصله و از حوصله بحث در اينجا خارجه ولي در مورد همين جن كمي بيشتر توضيح مي دم

در سيستم هاي فكري زيادي كه به آكالت معروف هستند روش هاي برقراري ارتباط و كنترل اين موجودات كه در زبان عاميانه جن گفته مي شن وجود داره كه معروف ترينش گوثيا Goetia هست كه هركسي با كمي وقت و تمرين مي تونه اين توانايي رو بدست بياره و شخصا بعد از مدتي كاركردن با همين سيستم متوجه شدم كه اين موجودات مثلا ماورايي در واقع فرم هاي مختلف انرژي هايي هستند كه در حالت عادي در طبيعت وجود دارند و شما به كمك دستورهاي اين سيستم ها توانايي كنترل اين انرژي ها رو بدست مياريد مثلا خشم يا نفرت دو نيروي بسيار پرقدرت هستند كه در اين سيستم گوثيا به صورت فرم درميان و مثلا فلان Arc Demon در واقع همين انرژي خشم هست و وقتي شما توانايي كنترل اين مثلا جن رو بدست مياريد در واقع نحوه ي كنترل خشم در درون خودتون رو بدست مياريد، البته من دارم سعي مي كنم خيلي به زبان ساده توضيح بدم و توصيه مي كنم اگر علاقه منديد در اين مورد بيشتر مطالعه كنيد، از نكات جالب اين موضوعات اينه كه اساس تمام اين سيستم ها رياضيات و اعداد هستند و مثلا و خيلي ساده عرض مي كنم اسامي اين موجودات همگي به كمك فرمولهاي رياضي بدست مي آيند
        قبلا در پستي ديگه گفتم كه دنياي درون شما در واقع همون دنياي بيرون رو نمايندگي مي كنه و شما اين موضوع رو بيشتر به باور شخصي نسبت داديد در صورتي كه با كار كردن بر روي سيستمهاي اينچنيني متوجه مي شيد كه با كنترل دنياي دروني خودتون مي تونيد بر دنياي بيرون تاثير بگذاريد
        اين موضوع كم كم و از طريق فيزيك كوانتوم در حال اثبات هست و به نظرم مثلا تا دويست سال ديگه مثل همون قضيه چراق قوه به موضوعي كاملا عادي و پيش پا افتاده تبديل بشه، همونطور كه گفتم و مجدادا تاكيد مي كنم چيزي خارج از طبيعت وجود نداره و تنها علم محدود ماست كه فعلا جوابي براي خيلي از موضوعات نداره و با گذشت زمان براي اين موضوعات هم دلايل علمي پيدا خواهد شد
        بله .نور علم به قسمت هایی از این تاریکی کوانتومی که هنوز نامعلومه, تابیده و من کل حرفم اینه که دیگه حداقل اون قسمت های روشن که علم چراغ قوه ش رو روش گرفته رو تاریک نبینیم.چون حماقته . در مورد نقاط تاریک دیگه فرد مختاره.این که علم در اینده خیلی چیزها رو خواهد فهمید بدیهیه و کسی شکی درش نداره.مثل اینکه بگیم در آینده هممون خواهیم مرد! (: مساله جن رو کوانتوم یه نوع تفسیر میکنه و فراروانشناسی نوع دیگر.شما مختاری قبول کنی یا نکنی.کلن قضیه رو نسبی میبینم نه مطلق.سوالی که برام پیش میآد اینه که : آیا اصلا شما به وجود مساله ای به اسم شبه علم معتقید یا نه ؟!

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها

نتیجه خواستن اراده‌ و عامل رسیدن به هر خواسته ای در این دنیا اراده است (Will) ممکنه خواسته ای خیلی بزرگ باشه و در محدوده اراده شما نباشه، دلیل نمیشه این جمله مغلطه باشه! در حقیقت شما خودتون باید برداشت درست رو از این گونه جملات داشته باشید.
          این نوع جملات نسبی اند نه کلی.در واقع درستش اینه که بگیم خواستن گاهی توانستن است.اگه خیلی مثلا مثبت گرا بخوایم باشیم میگیم خواستن اغلب توانستن است.اما خواستن کلن توانست است.من میخوام الان که شبه, یهو روز بشه. الان .قید زمان و بعضی عوامل دیگه که بنوعی با زمان در ارتباطن جبری اند. در اختیار من و تو نیست که بخوایم یا نخوایم.
          شما مثبت گرایی و این خوبه .نمیخوام دنیای ذهنی کسی رو عوض کنم ولی بحث ها به اینجا میکشونه .شاید جبرِ کایناته : )))

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها

بله حق با شماست. منظور من قسمت خودشناسی علم (پزشکی) بود که به دلیل بد نوشتنم اشتباه برداشت شده. پستم رو در لینک زیر بخونید.
            مایل بودم راجب بقیه متن هم نظر بدید! کاملا مشخصه که انسان در نهایت با کمک علم پرده از حقیقت برخواهد داشت، (البته اگه تا اون موقع به وسیله هوش خودش نابود نشه) بحث اینه که حتما لازم نیست منتظر علم بمونیم چون یک راه میانبر هست و اون خودمونیم! البته، هیچ کدوم نمیتونه جاگزین دیگری باشه، ولی رد تجربه های عرفانی به دلیل اینکه علم اثباتشون نکرده به نظرم غلطه. نکته مهم اینه که بشر خیلی مواقع از قدرت تخیلش برای کمک به این منطق استفاده کرده و نتیجه اش در اکثر موارد فوق العاده بوده. (اینو از نقل و قول های این دانشمندان تا حدودی میشه فهمید) کسانی چون اینشتین یا نیوتن. تاکید بر سادگی برای رسیدن به حقیقت و اهمیت تخیل (Imagination). مطمئن باشید این اشخاص از سر بیکاری حرفی نزدن!
            نمیخوام از بحث دور بشم، اما خلاصه اش اینه که شبه علمی که فرمودید اتفاقا ابزاری قدرتمند تر از علمه که در اختیار انسان قرار داره و فعلا این فیزیک جدید هست که ناقض فیزیک کلاسیک و دنباله روی به تعبیر شما شبه علمه.
            در استفاده از عبارت شبه علم منظورم خودشناسی و آگاهی ناشی از اون بوده.
            قسمت خودشناسیِ علم یعنی چی. روانشناسی ؟ نورولوژی؟
            منظور از شبه علم, خودشناسی و آگاهی از اون نیست.
            من کلن اینجا دارم زور میزنم که بگم دوستان .عزیزان. شبه علم رو برسمیت میشناسین؟اگر بله میتونید با علمِ به شبه علم,عقاید ویا کشف و شهودات شخصیتون رو یک کمی الک کنید.اگر نه من دیگه حرفی ندارم.و سکوت...

Comment

قسمت خودشناسیِ علم یعنی چی. روانشناسی ؟ نورولوژی؟
              منظور از شبه علم, خودشناسی و آگاهی از اون نیست.
              من کلن اینجا دارم زور میزنم که بگم دوستان .عزیزان. شبه علم رو برسمیت میشناسین؟اگر بله میتونید با علمِ به شبه علم,عقاید ویا کشف و شهودات شخصیتون رو یک کمی الک کنید.اگر نه من دیگه حرفی ندارم.و سکوت...
              منظورم از قسمت خودشناسی علم یعنی بخشی که برای درمان هرگونه مشکلات خود شخص هست (شاید عبارت خوبی انتخاب نکردم) در این مورد، دامنه بیماری هایی که میتوان با هر نوع انرژی درمانی و به طور کل، بدون نیاز به داروهای شیمیایی درمانش کرد، بسیار بسیار گستردس؛ از مشکلات ذهن و اعصاب و اندام های داخلی تا مشکلات ژنتیکی که هرکدام در برخی موارد هیچ درمانی در حیطه علم ندارند. نکته جالب اینه که در این موارد داروهای بیشمار با عوارض بیشمار (به خصوص راجب قرص های اعصاب و روان که از نظر بنده فاجعست!) وجود داره و به شخصه در موارد فراوان هم در خوردم و هم در دیگران دیدم که مشکل به راحتی بدون انواع این قرص ها قابل حل بوده و علم در این مورد فقط پیچیدگی غیر لازم و مضر بوده.
              منظور بنده از شبه علم، آگاهی بود. روش های رسیدن به آگاهی در علم غربی اکثرا شبه علم محسوب میشن.
              صحبت من هم دقیقا همینه که علم و خودشناسی دو مسیر متفاوت هستن و صدالبته، هر دو میتونن یکدیگر رو کامل کنن، اما علم به دلیل پیچیدگی های بسیار خاصش زمان زیادی رو برای کامل کردن خودش میطلبه پس در اکثر موارد علم عقب تره و توانایی تمییز درست و غلط از هر آنچه که زیرمجموعه خودش نیست رو نداره.
              ― Albert Einstein

Comment

Working...
              X