اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ورزش و ماری‌جوانا

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ورزش و ماری‌جوانا

مصرف ماریجوانا با ورزش کردن و استفاده ساپلیمنت منافاتی نداره..؟
    Last edited by Nima1355; 08-22-2016, 12:21 PM.

نوشته اصلی توسط Nima1355 نمایش پست ها
    مصرف ماریجوانا با ورزش کردن و استفاده ساپلیمنت منافاتی نداره..؟
    من خودم فکر میکنم از اونجایی که ماریجوانا در بدن تولید دوپامین میکنه و باعث نشاط و تولید انرژی و انگیزه میشه در لیست دوپینگ قرار داره دیده شده ورزشکارای معروفی مثل آرنولد, بولت , فلپس برای ایجاد انگیزه و انرژی استفاده کرده و میکنند . این به اون معنی نیست که همه یا هرکسی میتونه برای ورزش از ماریجوانا استفاده کنه.در شرایط و زمان و دوز خاص امکان پذیر است.
    یکی از اثرات ماریجوانا بالا رفتن فشار خون است که حین ورزش که خود باعث افزایش ضربان قلب میشه میتونه آسیب رسان باشه.
    البته جای بحث و تحقیق زیاد داره و منتظر نظرات و تجربیات شما هستم..اگه اشتباه میکنم لطفا راهنماییم کنید

Comment

نه هیچ مشکلی نداره خودم هم دارم ورزشم رو طبق یرنامه و اصول انجام میدم....

Comment

نوشته اصلی توسط moh_mari نمایش پست ها
        نه هیچ مشکلی نداره خودم هم دارم ورزشم رو طبق یرنامه و اصول انجام میدم....
        میشه بپرسم چه ورزشی و تو چه سطحی..؟

Comment

میشه بپرسم چه ورزشی و تو چه سطحی..؟
          بدنسازی .... الان حدودا یکسال و نیم ورزشم رو دارم میکنم 6 7 سال هم گل مصرف میکنم!

Comment

نوشته اصلی توسط moh_mari نمایش پست ها
            بدنسازی .... الان حدودا یکسال و نیم ورزشم رو دارم میکنم 6 7 سال هم گل مصرف میکنم!
            انجمداران محترم شما نظری ندارید..؟

Comment

درود
              بهترین روش مصرف ماریجوانا به همراه ورزش هست.
              اصلا درستش همینه.
              کسانی که تجربش و دارن میدونن.
              از نظر روانی هم تاثیر مثبتی روی من داشته.وقتی ورزش نمیکنم و ماریجوانا مصرف میکنم گاهی اوقات حس نا امیدی سراغم میاد.ولی وقتی ورزش میکنم و ماری میزنم اعتماد به نفس پیدا میکنم.حداقل هیچ حس منفی سراغم نمیاد که احساس میکنم به دلیل عمل مثبتی (ورزش کردن) هست که انجام میدم.
              اما نکته مهم اینه که همیشه بعد از ورزش ماریجوانا مصرف میکنم.حدود 1 ساعت بعد.
              مصرف قبل از باشگاه میتونه تاثیرات خیلی بدی داشته باشه و مسلما عوارض هم خواهد داشت.

Comment

نوشته اصلی توسط hoomani نمایش پست ها
                مصرف قبل از باشگاه میتونه تاثیرات خیلی بدی داشته باشه و مسلما عوارض هم خواهد داشت.
                درود
                بنده يكمرتبه قبل از تمرين مصرف كردم و اواسط تمرين بخودم اومدم و ديدم خيلى بيشتر از توانم از بدنم كار كشيدم و نزديكه به سكته ام !
                اينكه ميفرماييد عوارض بدى داره ، پيشينه ى علمى داره يا مثل بنده تجربى بهش رسيدين ؟
                آزمودم عقل دورانديش را
                بعد ازين ديوانه سازم خويش را

Comment

نوشته اصلی توسط QTippeR نمایش پست ها
                  درود
                  بنده يكمرتبه قبل از تمرين مصرف كردم و اواسط تمرين بخودم اومدم و ديدم خيلى بيشتر از توانم از بدنم كار كشيدم و نزديكه به سكته ام !
                  اينكه ميفرماييد عوارض بدى داره ، پيشينه ى علمى داره يا مثل بنده تجربى بهش رسيدين ؟

درود بر شما دوست عزیز.بر طبق تحقیقات و آزمایشهای جسته و گریخته ای که تا الان در مورد این مسئله، یعنی تاثیرات مصرف ماریجوانا بر روی عملکرد ورزشی، انجام شده، مصرف این ماده قبل از انجام تمرینات ورزشی تاثیرات متفاوتی برروی افراد مختلف در ورزشهای گوناگون داشته.یکی از این تحقیقات در سال 1977 تنها در میان 6 نفر از افرادی که پیش از تمرینات ماریجوانا مصرف می کردن،انجام شد که برخی از آنها اظهار داشتن که عملکرد اجرایی شون و تمرکزشون در تمرینات، با مصرف ماریجوانا افزایش پیدا کرده. بر طبق گفته ی عده ای از محققان ماریجوانا دارای خاصیت ضد التهابیه و علاوه بر این ترکیبات شیمیایی موجود در اون، اندروفین طبیعی موجود در بدن رو شبیه سازی می کنه که این امر کمک زیادی به افزایش آستانه ی درد در حین تمرینات کرده و انجام یک تمرین ورزشی سخت رو برای ورزشکار راحتتر میکنه.در واقع تحمل دردها و گرفتگی های عضلانی رو (در اجرای تمرینات قدرتی) بالا میبره.از طرفی دیگه این داستان میتونه در افراد مختلف با ترکیبات و سیستمهای بدنی گوناگون بسیار متفاوت باشه.مصرف ماریجوانا پیش از تمرینات ورزشی در افرادی که فشار خون اونها در حالت نرمال بالاست، باعث افزایش ضربان قلب و فشار خون شده که این امر رسوندن اکسیژن توسط خون رو به عضلات و ارگانهای حیاتی مانند قلب، مشکل میکنه.و به این ترتیب احتمال گرفتگی های قلبی دراین دسته از افراد، حین اجرای تمرین بالا میره.پس میشه بگیم اثرات بر روی افراد مختلف ،بسته به توانایی بدنی و ذهنیشون متفاوته.و نمیشه یک نظر کلی داد.اما تجربه شخصی خودم در این زمینه چنین بوده که تمرکزم بر روی اجرای تمرین بسیار بالا رفته و با دم و بازدم منظمتری انجامش میدم.البته از نظر من زمانیکه قصد انجام تمرینات ورزشی پس از مصرف ماریجوانا رو دارین، هیدراسیون یا هیدراته کردن بدن(نوشیدن آب فراوان)،بیشتر از هر زمان دیگه ای، بسیار بسیار مهم و ضروریه.چون دهیدراسیونی که در حین انجام تمرینات ممکنه رخ بده، می تونه عوارضی مثل سرگیجه،سردرد و حالت تهوع رو در فرد بوجود بیاره.یکی از چیزهای بسیار موثر دیگه ای که میتونه در ارتباط با مصرف ماریجوانا قبل از تمرینات، استفاده بشه، خوردن ال-گلوتامین (حل شده در یک لیوان آب)، قبل از انجام تمرینه.این آمینو اسید بسیار مهم که از ضروریات پیشرفت بدنی در ورزشهای مختلف،بویژه ورزشهای فیتنسه، کمک زیادی به بالا رفتن میزان انرژی و توانایی بدنی تون و در نتیجه عملکردی فوق العاده، در اجرای تمرینات میکنه.توصیه میکنم در صورتیکه عادت به مصرف ماریجوانا پیش از تمرینات ورزشی دارین، حتما از این آمینو اسید مهم، برای حصول نتیجه ی بهتر استفاده کنین.
                  Last edited by queen of light; 08-30-2016, 12:00 AM.
                  ”.Life seems to be a system that eats itself to death, and in which victory equals defeat”

Comment

نوشته اصلی توسط queen of light نمایش پست ها

درود بر شما دوست عزیز.بر طبق تحقیقات و آزمایشهای جسته و گریخته ای که تا الان در مورد این مسئله، یعنی تاثیرات مصرف ماریجوانا بر روی عملکرد ورزشی، انجام شده، مصرف این ماده قبل از انجام تمرینات ورزشی تاثیرات متفاوتی برروی افراد مختلف در ورزشهای گوناگون داشته.یکی از این تحقیقات در سال 1977 تنها در میان 6 نفر از افرادی که پیش از تمرینات ماریجوانا مصرف می کردن،انجام شد که برخی از آنها اظهار داشتن که عملکرد اجرایی شون و تمرکزشون در تمرینات، با مصرف ماریجوانا افزایش پیدا کرده. بر طبق گفته ی عده ای از محققان ماریجوانا دارای خاصیت ضد التهابیه و علاوه بر این ترکیبات شیمیایی موجود در اون، اندروفین طبیعی موجود در بدن رو شبیه سازی می کنه که این امر کمک زیادی به افزایش آستانه ی درد در حین تمرینات کرده و انجام یک تمرین ورزشی سخت رو برای ورزشکار راحتتر میکنه.در واقع تحمل دردها و گرفتگی های عضلانی رو (در اجرای تمرینات قدرتی) بالا میبره.از طرفی دیگه این داستان میتونه در افراد مختلف با ترکیبات و سیستمهای بدنی گوناگون بسیار متفاوت باشه.مصرف ماریجوانا پیش از تمرینات ورزشی در افرادی که فشار خون اونها در حالت نرمال بالاست، باعث افزایش ضربان قلب و فشار خون شده که این امر رسوندن اکسیژن توسط خون رو به عضلات و ارگانهای حیاتی مانند قلب، مشکل میکنه.و به این ترتیب احتمال گرفتگی های قلبی دراین دسته از افراد، حین اجرای تمرین بالا میره.پس میشه بگیم اثرات بر روی افراد مختلف ،بسته به توانایی بدنی و ذهنیشون متفاوته.و نمیشه یک نظر کلی داد.اما تجربه شخصی خودم در این زمینه چنین بوده که تمرکزم بر روی اجرای تمرین بسیار بالا رفته و با دم و بازدم منظمتری انجامش میدم.البته از نظر من زمانیکه قصد انجام تمرینات ورزشی پس از مصرف ماریجوانا رو دارین، هیدراسیون یا هیدراته کردن بدن(نوشیدن آب فراوان)،بیشتر از هر زمان دیگه ای، بسیار بسیار مهم و ضروریه.چون دهیدراسیونی که در حین انجام تمرینات ممکنه رخ بده، می تونه عوارضی مثل سرگیجه،سردرد و حالت تهوع رو در فرد بوجود بیاره.یکی از چیزهای بسیار موثر دیگه ای که میتونه در ارتباط با مصرف ماریجوانا قبل از تمرینات، استفاده بشه، خوردن ال-گلوتامین (حل شده در یک لیوان آب)، قبل از انجام تمرینه.این آمینو اسید بسیار مهم که از ضروریات پیشرفت بدنی در ورزشهای مختلف،بویژه ورزشهای فیتنسه، کمک زیادی به بالا رفتن میزان انرژی و توانایی بدنی تون و در نتیجه عملکردی فوق العاده، در اجرای تمرینات میکنه.توصیه میکنم در صورتیکه عادت به مصرف ماریجوانا پیش از تمرینات ورزشی دارین، حتما از این آمینو اسید مهم، برای حصول نتیجه ی بهتر استفاده کنین.
                    خیلی عالی بود جناب کویین من چندین ساله وزنه میزنم و تمام صحبتهای شما رو بطور غریزی انجام میدم حتی مصرف گلوتامین قبل و بعد از ورزش که باعث تسریع ریکاوری در بدن میشه. تجربه من میگه مصرف ماریجوانا قبل از ورزش خیلی بهتره چون بعد از تمرین انقدر احساس

Comment

جالبه...تمام صحبتهای کویین عزیز رو من بصورت تجربی و غریزی انجام میدم....هیدراته کردن بدن تا مصرف گلوتامین که خیلی موثره...این انجمن خیلی خوبه کمک زیادی به من کرده...من چثه بزرگی دارم و اغلب تنهایی مصرف میکنم برای همین با آزمون خطا راهمو پیدا میکنم ولی با آشنایی با این انجمن مطالب زیادی یاد گرفتم که خیلی بدردم خورده......ممنون از همه بابت راهنماییتون
                      Last edited by Nima1355; 08-30-2016, 09:57 AM.

Comment

درود بر شما
                        مرسى بابت اطلاعات كاملى كه در اختيارمون قرار دادين ،

يك سوال ديگه ام دارم : مصرف جوينت قبل از تمرين از افزايش حجم جلوگيرى ميكنه ؟
                        آزمودم عقل دورانديش را
                        بعد ازين ديوانه سازم خويش را

Comment

جالبه...تمام صحبتهای کویین عزیز رو من بصورت تجربی و غریزی انجام میدم....هیدراته کردن بدن تا مصرف گلوتامین که خیلی موثره...این انجمن خیلی خوبه کمک زیادی به من کرده...من چثه بزرگی دارم و اغلب تنهایی مصرف میکنم برای همین با آزمون خطا راهمو پیدا میکنم ولی با آشنایی با این انجمن مطالب زیادی یاد گرفتم که خیلی بدردم خورده......ممنون از همه بابت راهنماییتون

درود بر شما دوست عزیز.خوشحالم که مطالب انجمن براتون کاربرد و استفاده ی لازم رو داشته .ممنون از مدیران محترم و بسیار ساعی انجمن که این فضا و فرصت رو با فراهم آوردن چنین محیط ارزشمندی،با صرف وقت و انرژی زیاد در اختیار همه ی دوستان و کاربران عزیز قرار دادن .
                          ”.Life seems to be a system that eats itself to death, and in which victory equals defeat”

Comment

نوشته اصلی توسط QTippeR نمایش پست ها
                            درود بر شما
                            مرسى بابت اطلاعات كاملى كه در اختيارمون قرار دادين ،

يك سوال ديگه ام دارم : مصرف جوينت قبل از تمرين از افزايش حجم جلوگيرى ميكنه ؟

پس از مصرف ماریجوانا ،در صورتیکه قبل از تمرین آب فراوان و کافی نوشیده بشه و همچنین ال-گلوتامین نیم تا یک ساعت قبل و بعد از تمرین استفاده بشه، خیر، ماریجوانا خللی در روند عضله سازی ایجاد نمیکنه.با توجه به این نکته که عضله سازی و ترمیم فیبر عضله ای، پس از تمرین و مابین جلسات تمرینی،در زمان ریکاوری و بهبودی انجام میشه، رسوندن مواد غذایی لازم و تامین پروتئین مورد نیاز عضله از مهمترین اصول در روند عضله سازی و افزایش تراکم عضلانیه.و برای افرادی که عادت به مصرف ماریجوانا قبل از تمرین دارن، حساسیت این اصل بسیار بیشتر میشه.علاوه براینها انجام تمرینات تنفسی و تکنیکهای تنفسی منظم (مثل پرانایاما) به صورت مداوم و روزانه کمک بسیار زیادی به اکسیژن رسانی لازم توسط خون به عضلات و بهبود روند تنفسی در طی تمرین میکنه.

Comment

نوشته اصلی توسط queen of light نمایش پست ها
                              پس از مصرف ماریجوانا ،در صورتیکه قبل از تمرین آب فراوان و کافی نوشیده بشه و همچنین ال-گلوتامین نیم تا یک ساعت قبل و بعد از تمرین استفاده بشه، خیر، ماریجوانا خللی در روند عضله سازی ایجاد نمیکنه.با توجه به این نکته که عضله سازی و ترمیم فیبر عضله ای، پس از تمرین و مابین جلسات تمرینی،در زمان ریکاوری و بهبودی انجام میشه، رسوندن مواد غذایی لازم و تامین پروتئین مورد نیاز عضله از مهمترین اصول در روند عضله سازی و افزایش تراکم عضلانیه.و برای افرادی که عادت به مصرف ماریجوانا قبل از تمرین دارن، حساسیت این اصل بسیار بیشتر میشه.علاوه براینها انجام تمرینات تنفسی و تکنیکهای تنفسی منظم (مثل پرانایاما) به صورت مداوم و روزانه کمک بسیار زیادی به اکسیژن رسانی لازم توسط خون به عضلات و بهبود روند تنفسی در طی تمرین میکنه.
                              البته از اینکه مصرف ماریجوانا از دیگاه عام با اصول اخلاقی ورزش منافات داره شکی نیست....خوب حالا که من به عنوان یه ورزشکار این اصل را زیر پا میزارم چطور میتونم
                              از این گیاه استفاده ابزاری بکنم....منظورم اینکه با چه تکنیکی میتونم حالات و روحیات و انگیزه و حتی درک بعضی از مسایل که در حالت عادی سخت متوجه اش مبشم رو به زمان قبل از مصرف یا حالت عادیم منتقل کنم...؟اصلا امکان پذیر هست....؟یکی از دغدغه های من همینه....یعنی مجبورم تا آخر عمرم استفاده کنم...؟شاید این پست مربوط به این موضوع نباشه...منتظر راهنمایی هستم.....ممنون

Comment

Working...
                              X