اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گزارش سفر Am

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گزارش سفر Am

am یک فرم از ماری جوانا صنعتی که مخفف اسم دانشمند سازندشه.

برای خرید گل با دوستام راهی تهران شدیم وقتی کارمون تو تهران تموم شد یکی از دوستام که ساکن همون جا بود گفت که یه مواد صنعتی جدید اومده که فازش شبیه ال اس دی اما به مدت 2 ساعت و فازش زود میاد. قبول کردیم که بزنیم ( اون موقه من برای تفریح استفاده میکردم چون هنوز با این انجمن آشنا نشده بودم) رفتیم وی یه پارکی که تو اتوبان ستاری بود. am رو یکی از دوستام خرید آورد اونجا که بزنیم 6 نفر بودیم 2 سوت خریدیم. نفر دوم من کشیدم باورم نمیشد که خیلی زود فاز بگیرم اما بعد از 10 ثانیه فازش شروع شد من داشتم به ماشین هایی که از اتوبان رد میشدن نگاه میکردم صحنه ی خیلی قشنگی بود برام چون ماشینارو مثل ماشین اسباب بازی میدیدم به هر کجا که نگاه میکردم یه دنیای دیگه میدیدم خیلی چت بودم وقتی که فازش به اوج رسید دیگه قابل تحمل نبود سنگین و کوبنده بود که هرچقد سعی میکردم قیافه خودم و خانوادم به دهنم بیاد نمیومد انگار دیوونه شده بودم ولی توهم کارتونیش خیلی قشنگه به خودم میگفتم شاید من دارم میمیرم عجیب بود برام چون هیچی راجب این مواد نمیدونستم
    یکی از دوستام که کنارم نشسته بود تو کل فاز دنبال من میگشت اما من جفتش بودم با منم حرف میزد اما انگار منو نمیشناخت
    یکی دیگه از دوستام حرف نمیزد هی بدنش شل میشد اشاره میکرد وقتی از فاز اومد بیرون ازش پرسیدیم چرا اینجور بودی میگفت من داشتم حال میکردم اما شما فک کردین من حالم بده میگفت رفته بودم توی یه بازی انگار داشتم با شما بازی میکردم میجنگیدم
    دیگه تقریبا 2 ساعت گذشته بود و فازش از بین رفته بود که جا همتون خالی رفتیم کره خوری

ولی هنوزم میگم که این مواد واقعا مرگباره من کلا 13 بار مصرف کردم گزارش بعدیم از سفر دومم که بدترین تریپ زندگیم بود رو براتون تعریف میکنم
    حقیقت رو دوس دارم تلخیش شده عشقم
Working...
X