اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بیهوشی

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• بیهوشی

سلام دوستان متاسفانه دیشب پس از مصرف گل خودم رو تو توالت درحالیکه به پشت روی زمین دستشویی دراز کشیده بودم یا بهتره بگم به پشت تو توالت زمین خورده بودم پیدا کردم . سرم رو با فشار خیلی زیادی روی زمین فشار میدادم که باعث درد شدیدی شده بود بلافاصله بلند شدم تا اومدم به اناقم متاسفانه باز دچار بیهوشی شدم و خوشبختانه اینبار روی تختم افتادم و با هزار زحمت چشام رو باز نگه داشتم به شدت میلرزیدم و هرلحظه چشمانم داشت بسته میشد که با مصرف مقدار شیرینیجات که احساس میکردم دچار افت قند خون شدم تونستنم خودمو از اون حالت دربیارم.
    گلی که مصرف کرده بودم رو خیلی وقته دارم و چندین بار و چندین گرم ازش رو بارها مصرف کردم . نمیدونم چرا اینبار این اتفاق واسم افتاد .
    آیا احتمالش هست گل اسپری شده بوده باشه و حااتی مثل اوردوز برای من رخ داده باشه؟
    منتظر نظرات و تجربیات دوستان هستم.

احیانا اون شب پرخوری انجام ندادید؟
    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
      احیانا اون شب پرخوری انجام ندادید؟
      چرا به شدت 😂😁
      یک لیتر شیر به همراه آجیل و تنقلات و میوه
      میدونید که کره خوری به چه شکلیه 😂😆

Comment

احتمالن کمیکال قاطیش بوده.

Comment

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
          احتمالن کمیکال قاطیش بوده.
          راه تشخیص و فازش به چه شکلیه؟
          آیا اوردوز داره؟

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها

راه تشخیص و فازش به چه شکلیه؟
            آیا اوردوز داره؟
            زیاد اطلاعات ندارم. ولی میدونم اوردوز داره و تاثیراتش چندین برابرِ کانابیسه طبیعیه. من خودم یک بار ناخواسته مصرف کردم و بی قراری و بیش فعالیِ شدید داشتم. طوری که نمیشد یه جا بند بشم و حتی نمیتونستم عادی راه برم و مجبور شدم بدوم😁 و در شهر خودم گم شده بودم!

Comment

غذای زیاد ممکنه باعث تجمع خون در دستگاه گوارش بشه و به همین خاطر باعث سبک شدن سر یا غش بشه.

Comment

نوشته اصلی توسط Panaeolus نمایش پست ها
                غذای زیاد ممکنه باعث تجمع خون در دستگاه گوارش بشه و به همین خاطر باعث سبک شدن سر یا غش بشه.
                احسنت من هم همین فکرو میکنم چون دل پیچه شدیدی هم داشتم و از طرفی خوابیده بودم و یکدفعه از جام بلند شدم به احتمال زیاد خون به سرم نرسیده!

Comment

Working...
                X