اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Stoned activities

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیدن فیلم های ترسناک و پاپکرنی و کلیپ های سایکودلیک یو تیوب
    سکس (خصوصا کسایی که مشکل کنترل انزال دارن) هم حساسیت و لذت رو بیشتر میکنه
    به شخصه اصلا درتو چتی نمیتونم کتاب بخونم و تمرکز کنمولی تفکر و درون نگریم عالی میشه و فکر های فلسفی
    برای مدیتیشن کمی خیلی کم وید ایندیکا یه نخ نازک هشیش و گل نیلوفر آبی و سفید و دامنیا بادرنج بویه و استوخدوس و بنفشه رو شیک و رول کنید بزنید فوق الادست ریلکسیشن ذهنی و بدنی عالی میده

Comment

تا چند وقت پیش که اسیر شلوغی تهران نبودم ، نصف شب یا عصرها جنگل و محیط های طبیعی بکر میرفتم و از اینکه تا دوردستها کسی نیست احساس عجیب و فوق لذتبخشی داشتم مخصوصا اینکه لحظاتی که های بودم تصاویری می دیدم که خیلی اوقات میگم کاش برگردم به گذشته.. حس,می کنم عقلمو اونجا جا گذاشتم.. چه میشه کرد به هرحال بازی زندگیه.. لوپ در لوپ

Comment

در حال بودنِ محض و لذت بردن از طبیعت. یا تماشای بچه ها و غرق شدن در رفتار و کارهاشون. البته موسیقی هم که جای خودش رو داره.مخصوصن موسیقی نواختن. و خواندن اشعار مولانا.

Comment

وقتی اول صبح بعد از صبحونه مصرف کردم برام تاثیرش بیشتر از سایر اوقات روزه....تو خیابون داشتم میرفتم که چشمم به دکه روزنامه افتاد اینقد خوشحال بودم که تو تهران قدم به قدم دکه هست تا سیگار بخرم... موقع قدم زدن تو شهر وقتی چشمم به دخترها میفتاد خوشحال بودم که وفور نعمته و از دیدن زیبایی اونها غرق لذت میشدم خجالت رو کنار گذاشته بودم و چشم تو چشم اینقد نگاه میکردم که طرف از رو میرفت...سر ظهر رفتم چلوکباب خوردم لذت بخش ترین غذایی که تو عمرم خورده بودم رو چشیدم خوشحال بودم همه چی فراهمه... همه چی در آرامشه و منتظر منه تا شاد و خوشحال باشم تا با من این خوشحالی رو جشن بگیره... زندگی سراسر لذته

Comment

فعالیت جمعی خیلی بهم حال نمیده بیشتر تنها بودنو دوست دارم
            موسیقی - تفکر - کره خوری - لاس زدن

Comment

همونطور که دوستان اشاره کردن و قبلا هم در فروم بحث شده حین مصرف کانابیس شخص به انرژی بسیار بیشتری دسترسی داره پس هر کاری که انجام بده کیفیت و شدت بیشتری خواهد داشت چه منفی چه مثبت. سعی میکنم حین مصرف از کارهایی مثل غرق شدن در افکار یا سیگار کشیدن یا خودارضایی و یا کره خوری شدید جلوگیری کنم. کارهایی که میکنم تغییر حالت های درونیم هست (همون Personality که ادعا میشه غیر قابل تغییره! واقعا برام خنده داره) غرق شدن در لحظه و شوخی و حرف های خنده دار. کلا هدفم شاد بودن و احساسات ناب هست حالا به هر طریقی. اگر تنها باشم با فیلم یا موزیک این کارو انجام میدم.
              ضمنا احساس میکنم ماری جونا مهارت هامو افزایش میده برای مثال من جدیدا رپ میخونم و به طرز عجیبی حین مصرف مهارتم بالا میره. توصیه میکنم اگر اجرای هنری دارید یا کاری که مهارتی هست حتما با کانابیس امتحانش کنید. کلا هر چه بیشتر غرق خوندن میشم و بهتر میخونم گرمای بیشتر و شدیدتری در قفسه سینم حس میکنم، دقیقا مثل اینه که استعداد خوندنو از این ناحیه میگیرم (در بوداییسم چاکرای قلب مرکز استعداد های درونی شخص هست) و احساس میکنم تنها چیزی که وجود داره صدای من هست و خودم و محیط کاملا برام از بین میره.
              “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
              ― Albert Einstein

Comment

نوشته اصلی توسط mahdi555 نمایش پست ها
                . کارهایی که میکنم تغییر حالت های درونیم هست (همون Personality که ادعا میشه غیر قابل تغییره! واقعا برام خنده داره).
                تغییرناپذیر نه ولی شاید در مواردی خیلی سخت و نیاز به مداومت زیاده داشته باشن. شخصیت یک شبه شکل نمی گیره که یک شبه قابل تغییر باشه. قطعا شرایط هر کس هم متفاوته و برخی عادات و خصوصیات شاید تغییرشون راحت تر باشه و برخی سخت تر. اگه تجربه و نظری در این مورد دارید خوشحال می شم بیشتر بشنوم.
                As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
                  تغییرناپذیر نه ولی شاید در مواردی خیلی سخت و نیاز به مداومت زیاده داشته باشن. شخصیت یک شبه شکل نمی گیره که یک شبه قابل تغییر باشه. قطعا شرایط هر کس هم متفاوته و برخی عادات و خصوصیات شاید تغییرشون راحت تر باشه و برخی سخت تر. اگه تجربه و نظری در این مورد دارید خوشحال می شم بیشتر بشنوم.
                  البته من نگفتم یک شبه قابل تغییره (هر چند ابزاری مثل مجیک ماشروم توانایی انجام این کارو داره) اما همین الان افراد بسیاری هستن که برای مشکلات اعصاب و روان بیش از 15 سال هست که قرص میخورن یعنی وقنی پزشک پروانه گرفته مراجعه کردن والان هم اینکارو میکنن. در مواردی که اطراف من بوده کاملا مشهوده مشکل اصلی نه تنها حل نشده و پنهان شده، بلکه وابستگی به قرص ایجاد شده و مشکلات دیگه ای (که اصلی ترینش مختل شدن تمرکز هست) ایجاد شده. هر کاری سختی هایی داره، مهم اینه که راه درست رو انتخاب کنیم. متاسفانه امروزه هر چیزی که در جامعه مرسوم و رایج باشه، راه درست هست بدون حتی کوچکترین بررسی و فکر. مثال خیلی ساده اش دگزامتازون در کشورمون بود که مثل شکلات مصرف میشد بدون نیاز جدی، چون قانون باهاش مشکلی نداشت و در نتیجه جامعه دید بدی نسبت بهش نداشت. خود شکر و فست فود هم همینطور. اینگونه است که Regulation ها میتونند دنیا رو کنترل کنند، نیازی به استفاده از بمب هسته ای نیست و باید بگم برده ها کاملا راضی ان! شما همین الان به کسی بگید خمیردندان های حاوی فلوراید برای مغز مضره مسخرتون میکنند. کانابیس مواد مخدره و معتاد بدبخت، اما سیگار و الکل نشانه با فرهنگ و با کلاس بودن افراده، دقیقا مثل قرص های اعصاب! آمار مرگ و میر رو ببینید تا متوجه بشید نقش شکر و سیگار و الکل به تنهایی چقدره بقیه موارد بماند... برایند پیشرفت علم پزکشی در قرن 21 چی هست؟ مرگ و میر و افسردگی هر لحظه بیشتر و بیشتر میشه چون علم هیچ اهمیتی نداره، تنها چیزی که مهمه کاریه که بقیه میکنن. بقیه چیکار میکنن؟ چیزی که رسانه ها تبلیغ میکنن!
                  متاسفانه مردم جهان کاملا گوسفند معاشانه زندگی میکنند، مطلقا هیچ فکری وجود نداره و فقط نظر جامعه مهمه.
                  سرپیچی میکردن از همون چیزایی که داشتن تبلیغ میکردن /
                  تشویق میکردن همرو توو این کلونی به چیزایی که به حکشمون تنبیه میکردن
                  “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
                  ― Albert Einstein

Comment

Magic mushrooms may effectively “reset” the activity of key brain circuits known to play a role in depression, the latest study to highlight the therapeutic benefits of psychedelics suggests.
                    Patients unresponsive to conventional treatments benefit when treated with natural psychoactive compound, but researchers warn against self medication
                    ― Albert Einstein

Comment

البته من نگفتم یک شبه قابل تغییره (هر چند ابزاری مثل مجیک ماشروم توانایی انجام این کارو داره) اما همین الان افراد بسیاری هستن که برای مشکلات اعصاب و روان بیش از 15 سال هست که قرص میخورن یعنی وقنی پزشک پروانه گرفته مراجعه کردن والان هم اینکارو میکنن. در مواردی که اطراف من بوده کاملا مشهوده مشکل اصلی نه تنها حل نشده و پنهان شده، بلکه وابستگی به قرص ایجاد شده و مشکلات دیگه ای (که اصلی ترینش مختل شدن تمرکز هست) ایجاد شده. هر کاری سختی هایی داره، مهم اینه که راه درست رو انتخاب کنیم. متاسفانه امروزه هر چیزی که در جامعه مرسوم و رایج باشه، راه درست هست بدون حتی کوچکترین بررسی و فکر. مثال خیلی ساده اش دگزامتازون در کشورمون بود که مثل شکلات مصرف میشد بدون نیاز جدی، چون قانون باهاش مشکلی نداشت و در نتیجه جامعه دید بدی نسبت بهش نداشت. خود شکر و فست فود هم همینطور. اینگونه است که Regulation ها میتونند دنیا رو کنترل کنند، نیازی به استفاده از بمب هسته ای نیست و باید بگم برده ها کاملا راضی ان! شما همین الان به کسی بگید خمیردندان های حاوی فلوراید برای مغز مضره مسخرتون میکنند. کانابیس مواد مخدره و معتاد بدبخت، اما سیگار و الکل نشانه با فرهنگ و با کلاس بودن افراده، دقیقا مثل قرص های اعصاب! آمار مرگ و میر رو ببینید تا متوجه بشید نقش شکر و سیگار و الکل به تنهایی چقدره بقیه موارد بماند... برایند پیشرفت علم پزکشی در قرن 21 چی هست؟ مرگ و میر و افسردگی هر لحظه بیشتر و بیشتر میشه چون علم هیچ اهمیتی نداره، تنها چیزی که مهمه کاریه که بقیه میکنن. بقیه چیکار میکنن؟ چیزی که رسانه ها تبلیغ میکنن!
                      متاسفانه مردم جهان کاملا گوسفند معاشانه زندگی میکنند، مطلقا هیچ فکری وجود نداره و فقط نظر جامعه مهمه.
                      سرپیچی میکردن از همون چیزایی که داشتن تبلیغ میکردن /
                      تشویق میکردن همرو توو این کلونی به چیزایی که به حکشمون تنبیه میکردن
                      تاثیر سایکدلیک ها برای ریست کردن رو خودم تجربه کردم. شاید یکی از دلایلی که مردم به سمت قرص می رن اینه که خیلی راه ساده ایه. برخلاف خودشناسی و کار روی خود که شاید همه از پسش برنیان. پزشکی هم در این زمینه مقصر هست که درمان مثلا افسردگی رو قرص می دونه درصورتی که در اکثر موارد با ساید افکت های کمتر و تاثیر بیشتر قابل درمان هست.
                      As Above , So Below

Comment

تاثیر سایکدلیک ها برای ریست کردن رو خودم تجربه کردم. شاید یکی از دلایلی که مردم به سمت قرص می رن اینه که خیلی راه ساده ایه. برخلاف خودشناسی و کار روی خود که شاید همه از پسش برنیان. پزشکی هم در این زمینه مقصر هست که درمان مثلا افسردگی رو قرص می دونه درصورتی که در اکثر موارد با ساید افکت های کمتر و تاثیر بیشتر قابل درمان هست.
                        به نظر من دلیل اصلی باور های جامعه و شخص هست که قدرت هرگونه تفکر رو میگیره و شخص صرفا کاری رو انجام میده که افراد دیگه در شرایط مشابه انجام میدن و جامعه اونو قبول داره
                        ― Albert Einstein

Comment

به نظر من دلیل اصلی باور های جامعه و شخص هست که قدرت هرگونه تفکر رو میگیره و شخص صرفا کاری رو انجام میده که افراد دیگه در شرایط مشابه انجام میدن و جامعه اونو قبول داره
                          نقش کمپانی های داروسازی در ایجاد این باورها رو هم نمی شه در نظر نگرفت. در آمریکا حدود 50 میلیون نفر روی داروی های ضدافسردگی هستن! مسلما بیزینس خیلی پرسودیه.
                          As Above , So Below

Comment

نقش کمپانی های داروسازی در ایجاد این باورها رو هم نمی شه در نظر نگرفت. در آمریکا حدود 50 میلیون نفر روی داروی های ضدافسردگی هستن! مسلما بیزینس خیلی پرسودیه.
                            داروی ضدافسردگی در آمریکا ماهانه بین 100 تا 200 دلار خرج بر می دارن. اگر بگیم هر نفر سالی 1000 دلار براش خرج می کنه در مجموع می شه سالی 50 میلیارد دلار. این رقم تقریبا برابر درآمد نفتی ایرانه!
                            As Above , So Below

Comment

گاهی اوقات هم چاره ای نیست. مثلا من در دوران دانشجویی مبتلا به افسردگی شده بودم و داروهای ضد افسردگی مصرف می کردم. در تائید حرف شما نه تنها هیچ کمکی به من نکرد بلکه بهترین سالهای زندگی منو خراب کرد. ولی خوب شرایط محیطی گاهی تنها راه حلی رو که در اختیار آدم میزاره همین قرصه.

Comment

متوجه میشم که در اکثر موقعیت ها و کنش های زندگی در گذشته وقتی خاطراتم رو مرور میکنم من نقش " آدم بد" رو بازی کردم و جالبه برام که در اون زمان خاص خودمو مظلوم و سایرین رو ظالم و زورگو میدیدم... در کل حقایق شفاف تر برام جلوه گر میشن و فهم و درک چند پله به عمق وارد میشن و متاسفانه تلخی زندگی عمیق تر چشیده میشه و مشکلات رو میان ولی از یک طرف برخورد احساسی به فرم عوام جامعه کمرنگ میشه و پوشش درک از مسائل گسترده تر میشه و طبعا راه حل های منطقی تر انتخاب میشن

Comment

Working...
                                X