اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Stoned activities

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• Stoned activities

موقع چتی خیلی از فعالیت های ساده ممکنه مفرح باشه. شما چه کارهایی رو انجام می دید؟ فیلم دیدن و موسیقی خیلی لدت بخشه برای من. اگر همراه دوستانم باشم بازی های ساده مثل هپ هم خیلی خنده دار می شه
    As Above , So Below

خوب موسیقی که واقعا خیلی لذت بخشه ولی چیزی که من خیلی ازش لذت میبرم فکر کردن هست. مثلا یادمه داشتم قسمت لوب پره فرونتال مغز رو توی ویکی پدیا تحت تاثیر کانابیس می خوندم. انگار تمام ارتباطات مغزی که توضیح میداد رو میتونستم ببینم و به صورت شهودی درکش کنم. خیلی لذت بخش بود.

Comment

درود,همونطور که میدونید هرکس به نوعی واکنش متفاوتی به چتی نشون میده ک به خیلی عوامل اعم از جنس ماده و شرایط خود فرد و جمع و.. بستگی داره,بعضیا فاز خنده برمیدارن بعضیا قفلی میزنن رو اهنگ و فیلم و ...
      من خودم به شخصه با تفکر (بیشتر در مورد خودم و اوضاع احوالم)حال میکنم و به قول بعضی دوستان فاز فلسفی برمیدارم,و برای این کار ایندیکا رو در یک فضای تاریک به بقیه حالات ترجیح میدم اما خب هرکس ی سلیقه ای توی گل داره و شاید شما با این مورد ارتباط نگیرید

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
        موقع چتی خیلی از فعالیت های ساده ممکنه مفرح باشه. شما چه کارهایی رو انجام می دید؟ فیلم دیدن و موسیقی خیلی لدت بخشه برای من. اگر همراه دوستانم باشم بازی های ساده مثل هپ هم خیلی خنده دار می شه
        من ترجیح میدم گل و تو کوه یا جایی که میشه بهش گفت طبیعت بزنم. با قفلی زدن رو گیاها، کوه ، سنگ، غروب خورشید و ابرها حال میکنم. پیدا کردن پترن تو اجزاء طبیعت واسم لذت بخشه. قفل خوبیه. تنوع شدید رنگ و ساختار تو طبیعت موجوده و با گل به جزئیات بیشتری پی میبرم. البته چند وقتیه قسمت نشده، اخیرا بیشتر با دوستان درباره مسائل اجتماعی و اوضاع احوال مملکت صحبت میکنیم، حس می کنم با گل میشه مفاهیم و خیلی عمیق تر فهماند و درک کرد، یا پیدا کردن مثال مناسب جهت تفهیم موضوع به دیگری راحت تره.

Comment

گوش کردن به موسیقی و لذت غذا خوردن و بی تعارف بگم گشت تو سایت های ...

Comment

موسیقی و کتاب خوندن

Comment

دوستان کدومیک رو لذت بخش تر میدونن ؟ ایندیکا یا ساتیوا؟

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها
                گوش کردن به موسیقی و لذت غذا خوردن و بی تعارف بگم گشت تو سایت های ...
                سایت های غیراخلاقی؟ بنظرم ماری جوانا فعالیت های غریزی مثل سکس و غذاخوردن رو لذت بخش تر می کنه.
                As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها
                  دوستان کدومیک رو لذت بخش تر میدونن ؟ ایندیکا یا ساتیوا؟
                  بنظرم توانایی استفاده ازشون خیلی مهمه. ماری جوانا انگار همه چیز رو تشدید می کنه حالا ممکنه یه فعالیت لذت بخش باشه یا افکار استرس زا باشه که نتیجه اش به قول معروف می شه فیریک زدن.

بنظرم نژادهای ایندیکا آروم تر هستن و مثل ساتیوا سهمگین و سایکدلیک نیستن.
                  As Above , So Below

Comment

بنظرم توانایی استفاده ازشون خیلی مهمه. ماری جوانا انگار همه چیز رو تشدید می کنه حالا ممکنه یه فعالیت لذت بخش باشه یا افکار استرس زا باشه که نتیجه اش به قول معروف می شه فیریک زدن.

بنظرم نژادهای ایندیکا آروم تر هستن و مثل ساتیوا سهمگین و سایکدلیک نیستن.
                    دقیقا به نظر من هم مثل یک امپلیفایر عمل میکنه و موافقم باهات. برای من ساتیوا خیلی قابل کنترل نیست

Comment

من بیشتر طنز پرداز میشمدوستان هم همراهی میکنن اکثرا دلدرد میگیریم از خنده
                      فیلم دیدن هم لذت بخشه مخصوصا فیلم ترسناک

Comment

نوشته اصلی توسط Doon نمایش پست ها

من بیشتر طنز پرداز میشمدوستان هم همراهی میکنن اکثرا دلدرد میگیریم از خنده
                        فیلم دیدن هم لذت بخشه مخصوصا فیلم ترسناک
                        خیلی خوبه فقط از مسخره بازی و مسخره کردن دیگران خوشم نمیاد.
                        As Above , So Below

Comment

کتاب خوندن و فیلم دیدن مخصوصا فیلم های مستند رو خیلی دوست دارم
                          ایرا یک فیلم دیدم که خیلی خوشم اومد Angel of Nanjing در قسمت فیلم توضیحاتش رو قرار می دم.
                          Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها
                            کتاب خوندن و فیلم دیدن مخصوصا فیلم های مستند رو خیلی دوست دارم
                            ایرا یک فیلم دیدم که خیلی خوشم اومد Angel of Nanjing در قسمت فیلم توضیحاتش رو قرار می دم.
                            انیمیشن Adventure times هم خیلی شاد و مفرحه و همیشه موقع های بودن نگاهش می کردم. بعضیا شاید بگن بچه گونه است شاید به روحیات و سلیقه هر کسی نخوره.
                            As Above , So Below

Comment

رقصیدن هم خیلی حال میده!
                              رهایی و رقص پا و بپر بالا و هد زدن و...
                              آه! برکه ی کهن
                              جهیدن غوکی
                              صدای آب

Comment

Working...
                              X