اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد ماریجوانا

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال در مورد ماریجوانا

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم از شما بزرگان در مورد گل
    من هر سری گل زدم حتی زیاد اصلا از اون حال و هوا خارج نشودم یعنی چیزای عجیب غریب ندیدم ولی بعضی از دوستام گل میزنن یه دفعه از از اون حال و هوا دور میشن مثلا میرن تو یه بیمارستان یا مثلا روند پیری رو حس میکنن اما من اصلا اینجوری نمیشم همه چیزو حس میکنم میفهمم ولی اونا یه دفعه از اون محیطی که هستن دور میشن
    میخواستم بپرسم دلیلش چیه اونا اینجورین من اینجوری
    هر چند شاید حرفم اشتباه باشه ولی یه توضییح بدین ممنون میشم

سلام
    من تا حالا کسی ندیدم که با گل یا همون تتراهیدروکانابینول توهم بصری زده باشه و اصلا گل چنین تاثیراتی نداره مگر اینکه کانابینول های صنعتی باشه که اون قضیه اش جداست فک کنم دوستانتون شما رو سر کار گذاشتن

Comment

والا دقیقا مطمعا هستم که اینجوری شدن و میدونم سرکار گذاشتنی در جریان نیست
      البته همیشه نه ولی خب یکی از دوستام همیشه و یکی دیگه فقط یه بار اینجوری شده
      در هر صورت نباید اینجوری بشن
      حالا بدنشون در مقابل تی اچ سی ضعیفه یا از حد خودشون بیشتر میکشن اینجوری میشن
      نمیدونم والا

Comment

میشه بیشتر درباره این حالتی که میگید توضیح بدید؟

Comment

گل ممکنه رو هر کس بخاطر شرایط ذهنی، عصبی و... تاثیرهای متفاوتی بزاره. حتی خودتون هم توی شرایط مختلف تاثیر یکسانی دریافت نخواهید کرد.
          As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط Doon نمایش پست ها
            سلام
            من تا حالا کسی ندیدم که با گل یا همون تتراهیدروکانابینول توهم بصری زده باشه و اصلا گل چنین تاثیراتی نداره مگر اینکه کانابینول های صنعتی باشه که اون قضیه اش جداست فک کنم دوستانتون شما رو سر کار گذاشتن
            سلام
            به نظرم دو دسته از افراد دچار توهم بینایی رو گل میشن. با فرض اینکه واقعا کانابیس مصرف کرده باشن و افزودنی نداشته باشه. یه عده ذاتا این مدلی هستن، حتی با ی قرص ساده هم دچار توهم میشن، ی عده هم بعد تریپ سایکدلیک دچار فلش بک میشن. من هر وقت گل میزدم توهم بصری داشتم و با افزایش دوز شدت میگرفت. بعد از تریپ این توهمات شدید تر هم میشد، اصلا تا قبل اینکه تریپ برم رو گل هیچگونه توهم بصری نداشتم. توهمات چشم بسته بصورت پترن و رنگ های در هم آمیخته، و چشم باز هم پترن های شش ضلعی متصل به هم. جالبه تمامه این توهمات طی سفر ال اس دی با شدت خیلی بیشتر رخ دادن و همون توهمات با مصرف گل با شدت کمتر بر میگشتن. دوستان و اطرافیان هم همین حالات رو داشتن. حتی حس و حال تریپ هم با مصرف گل بر میگشت و دیگه گل همون گل سابق نبود. دوستانتون چیزه دیگه ای غیر از گل مصرف کردن ؟

Comment

نوشته اصلی توسط Agni نمایش پست ها
              ، حتی با ی قرص ساده هم دچار توهم میشن، ی عده هم بعد تریپ سایکدلیک دچار فلش بک میشن
              شما تابحال کسی رو دیدید که دچار فلش بک بشه؟
              As Above , So Below

Comment

سلام
                به نظرم دو دسته از افراد دچار توهم بینایی رو گل میشن. با فرض اینکه واقعا کانابیس مصرف کرده باشن و افزودنی نداشته باشه. یه عده ذاتا این مدلی هستن، حتی با ی قرص ساده هم دچار توهم میشن، ی عده هم بعد تریپ سایکدلیک دچار فلش بک میشن. من هر وقت گل میزدم توهم بصری داشتم و با افزایش دوز شدت میگرفت. بعد از تریپ این توهمات شدید تر هم میشد، اصلا تا قبل اینکه تریپ برم رو گل هیچگونه توهم بصری نداشتم. توهمات چشم بسته بصورت پترن و رنگ های در هم آمیخته، و چشم باز هم پترن های شش ضلعی متصل به هم. جالبه تمامه این توهمات طی سفر ال اس دی با شدت خیلی بیشتر رخ دادن و همون توهمات با مصرف گل با شدت کمتر بر میگشتن. دوستان و اطرافیان هم همین حالات رو داشتن. حتی حس و حال تریپ هم با مصرف گل بر میگشت و دیگه گل همون گل سابق نبود. دوستانتون چیزه دیگه ای غیر از گل مصرف کردن ؟
                والا نه فقط گل
                احتمال خیلی زیلد همون حرفی که شما زدین درسته
                حتی یکیشون تنگی نفس میگیره با من میزنه
                اصن نفس کشیدن یادش میره
                که الان دیگه با من نمیزنه 😂

Comment

نوشته اصلی توسط Doon نمایش پست ها
                  میشه بیشتر درباره این حالتی که میگید توضیح بدید؟
                  مثلا تو‌بیمارستان هستن خانواده هاشون اومدن از این حرفا
                  یا مثلا تنگی نفس در حدی که نمیتونه نفس بکشه و احساس مرگ میکنه
                  یا همین قضیه پیر شدن
                  ولی برای من هیچه هیچی اتفاق نیوفتاده مگر این که گذر زمان کند بشه

Comment

دیدن پترن در حالت چشم بسته اوایل که من گل میزدم داشتم ولی بعدش کمتر شد. ولی توهم به اون صورتی که توی سایکدلیکها هست در گل نیست به نظرم.

Comment

نوشته اصلی توسط hn_mohammad نمایش پست ها
                      مثلا تو‌بیمارستان هستن خانواده هاشون اومدن از این حرفا
                      یا مثلا تنگی نفس در حدی که نمیتونه نفس بکشه و احساس مرگ میکنه
                      یا همین قضیه پیر شدن
                      ولی برای من هیچه هیچی اتفاق نیوفتاده مگر این که گذر زمان کند بشه
                      فریک خفگی و تنگی نفس خیلی رایجه بین افرادی که ماریجوانا مصرف می کنن. افراد زیادی دچار این فریک میشن و کاملا عادیه. واسه من تا به حال پیش نیومده.

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها

شما تابحال کسی رو دیدید که دچار فلش بک بشه؟
                        بله، خودم. این فلش بکا تجربه کانابیس و واسه من کلا عوض کردن. قبلا دوز بالا گل می کشیدم و با وجود اینکه شدیدا چت میشدم و میخندیدم، خبری از توهم چشم بسته و باز نبود. منتهی الان کافیه دو کام بگیرم تا غرق توهم و هذیان شم.

Comment

فریک خفگی و تنگی نفس خیلی رایجه بین افرادی که ماریجوانا مصرف می کنن. افراد زیادی دچار این فریک میشن و کاملا عادیه. واسه من تا به حال پیش نیومده.
                          احساس میکنم از ترس باشه
                          اخه هر موقع با من زد اینجوری شد که دیگه با من نمیزنه 😂 با یکی از فامیلاشون که دکتره میزنه و هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد

Comment

دوستان من یماهه که از برگ و گل مصرف میکنم تقریبا هفته ای یا سه روز یبار. الان زیر چشام پف شده. دلیلش چیه و آیا این پف زیر چشم دائمی میمونه؟؟

Comment

Working...
                            X