اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فکر میکنی ماریجوانا _ وید _ چیز خوبیه؟

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• فکر میکنی ماریجوانا _ وید _ چیز خوبیه؟

سلام برم سر اصل مطلب حقیقتش حوصله زیاده گویی ندارم.
    بعد کلی مطالعه و تحقیق و کتاب زبان اصلی خوندن به این نتیجه رسیدم وید خیلی چیز خوبیه
    خلاصه بعد از چند بار مصرف اغلب توی هر سه چهار بار مصرف یه بارش فاز خیلی بد و ترسناکی میگیرم.
    میخوام بهتون بگم بین دنیای تئوری و عالم عمل خیلی فاصله هست.
    توصیه میکنم این داستانایی که در مورد وید نوشتند و به به و چه چه میکنن رو باور نکنید

نوشته اصلی توسط navidkhan نمایش پست ها
    بعد کلی مطالعه و تحقیق و کتاب زبان اصلی خوندن به این نتیجه رسیدم وید خیلی چیز خوبیه
    خلاصه بعد از چند بار مصرف اغلب توی هر سه چهار بار مصرف یه بارش فاز خیلی بد و ترسناکی میگیرم.
    توصیه میکنم این داستانایی که در مورد وید نوشتند و به به و چه چه میکنن رو باور نکنید
    الان چون شما از هر چند بار مصرف فاز ترسناک دارید وید خیلی چیز بدیه؟ اون وقت چه مطالعه ی زبان اصلی و از نوع به به و چه چهش داشتید که الان دیگه همه چیز در فاز خلاصه شده؟

Comment

مشکل اینه نمیتونی کنترلش و فاز بد میگیری بهتره مقدار کمتری مصرف کنی تا حالاتشو بیشتر بشناسی و باش اشنا بشی و تجربت بالا بره اونوقت بیشتر میتونی استفاده کنی و فاز قوی تری داشته باشی حس بدی هم نمیگیری
      Everything is nothing with a twist

Comment

من هم در تجربه ای که اخیرا با قارچ داشتم فهمیدم که مادر همه ی بد تریپها ترس هست. اگر به خودت بقبولانی که هیچ اتفاق بدی قرار نیست بیفته کلا بد تریپ نمیشی.

Comment

دوست عزیز نمی دونم چطور به این راحتی برای همه نسخه می پیچید. چیزی که برای شما بد بوده ممکنه برای دیگران خوب باشه و برعکس. اتفاقا من هم توصیه می کنم این داستانی که شما نوشتید رو کسی باور نکنه چون هرکسی خودش می تونه تصمیم بگیره چه چیزی براش خوبه و چه چیزی نیست و نه با خوندن و نه با توصیه دیگران اصلا نمی شه نتیجه گیری کرد.
          Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

همونطور ک دوستان گفتن فاز بد و ترسناک! یا فریک زدن خیلی شخصی میتونه باشه و برعکس یکی دیگ اصلن یبارم فاز نگیره..
            خولاصه الکی ملتو نترسون.

Comment

بنظرم خیلی درست نیست که به خوب یا بد تقسیم بندی کنیم. جاداره که با آگاهی و احتیاط بیشتری این ماده مصرف بشه. شخصا تاثیراتی که از گل می گیرم طوری نیست که هر روز مصرف کنم و دوست دارم ماهی چند بار برای به قول معروف چیل کردن استفاده کنم ولی یکی دیگه ممکنه تاثیرات متفاوتی براش داشته باشه
              As Above , So Below

Comment

مساله بسیار شخصیه. برمیگرده به محتویات ناخودآگاه و پتانسیل های وجودی و روانی و نوع منش و تیپ اجتماعی افراد.با عرض پوزش فکر می کنم شما در روایتتون دچار اغراق و هیجان شدید

Comment

نوشته اصلی توسط Multiverse نمایش پست ها
                  الان چون شما از هر چند بار مصرف فاز ترسناک دارید وید خیلی چیز بدیه؟ اون وقت چه مطالعه ی زبان اصلی و از نوع به به و چه چهش داشتید که الان دیگه همه چیز در فاز خلاصه شده؟
                  من هنوز در مورد خوب یا بد بودنش نظرمو نگفتم ، همونطور که دیدید جمله سوالی بود . شما جواب سوالتون خودتون بدید وید چیز خوبیه یا بد و چرا؟

نوشته اصلی توسط morteza.m نمایش پست ها

مشکل اینه نمیتونی کنترلش و فاز بد میگیری بهتره مقدار کمتری مصرف کنی تا حالاتشو بیشتر بشناسی و باش اشنا بشی و تجربت بالا بره اونوقت بیشتر میتونی استفاده کنی و فاز قوی تری داشته باشی حس بدی هم نمیگیری
                  آیا دوز مصرفی توی وید تاثیری توی کیفیت های شما داره و یا فقط مدت اثرشو تغییر میده؟

نوشته اصلی توسط Multiverse نمایش پست ها
                  من هم در تجربه ای که اخیرا با قارچ داشتم فهمیدم که مادر همه ی بد تریپها ترس هست. اگر به خودت بقبولانی که هیچ اتفاق بدی قرار نیست بیفته کلا بد تریپ نمیشی.
                  متاسفانه این چیزی که الان شما میگید هم باز تئوری هست ، چطوری قبولاندن این مطلب به خودتون در عمل به سادگی گفتنش نیست .

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

دوست عزیز نمی دونم چطور به این راحتی برای همه نسخه می پیچید. چیزی که برای شما بد بوده ممکنه برای دیگران خوب باشه و برعکس. اتفاقا من هم توصیه می کنم این داستانی که شما نوشتید رو کسی باور نکنه چون هرکسی خودش می تونه تصمیم بگیره چه چیزی براش خوبه و چه چیزی نیست و نه با خوندن و نه با توصیه دیگران اصلا نمی شه نتیجه گیری کرد.
                  من هم نمیدونم چطوری شما بدون دقیق شدن در جمله بندی من به این نتیجه رسیدید که من نسخه پیچیدم ؟ اگر جایی در جمله من نسخه پیچی دیدید حتما ذکر کنید . اتفاقا بعد از خوندن کامنت شما با چندین نفر از کسایی که مصرف میکنن صحبت کردم و اکثرا میگن توی مصرف هاشون هرچند بار یکبار دچار بد فازی میشن . این مسئله ای هست که نباید بی تفاوت از کنارش رد شد . دقیقا اینکه فرمودید : " من هم توصیه می کنم این داستانی که شما نوشتید رو کسی باور نکنه " حرف منم هست . از تعریف ها و به به گفتنای که میخونید نتیجه گیری نکنید و حتی " داستان های شما " رو هم کسی باور نکنه .
                  البته در مورد اینکه هرکس میتونه خودش تصمیم بگیره چه چیزی براش خوبه یا بد یکم شک کنید بد نیست .

نوشته اصلی توسط machet نمایش پست ها

همونطور ک دوستان گفتن فاز بد و ترسناک! یا فریک زدن خیلی شخصی میتونه باشه و برعکس یکی دیگ اصلن یبارم فاز نگیره..
                  خولاصه الکی ملتو نترسون.
                  .....

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
                  بنظرم خیلی درست نیست که به خوب یا بد تقسیم بندی کنیم. جاداره که با آگاهی و احتیاط بیشتری این ماده مصرف بشه. شخصا تاثیراتی که از گل می گیرم طوری نیست که هر روز مصرف کنم و دوست دارم ماهی چند بار برای به قول معروف چیل کردن استفاده کنم ولی یکی دیگه ممکنه تاثیرات متفاوتی براش داشته باشه
                  اتفاقا خود من هم با فواصل زمانی زیاد مصرف کردم ، هیچوقت کمتر از 2 ماه فاصله نداشته. چرا فکر میکنید نمیتونیم به خوب یا بد تقسیمش کنیم؟

نوشته اصلی توسط Arash_Imani نمایش پست ها
                  مساله بسیار شخصیه. برمیگرده به محتویات ناخودآگاه و پتانسیل های وجودی و روانی و نوع منش و تیپ اجتماعی افراد.با عرض پوزش فکر می کنم شما در روایتتون دچار اغراق و هیجان شدید
                  پاسخ شما نزدیکترین پاسخ به طرز فکر من هست . دقیقا به نظر من برمیگرده به محتویات ناخودآگاه و من حدس میزنم هربار که فاز بد میگیرم با نیمه تاریک ناخودآگاهم روبرو میشم و این روبرو شدن بدون آمادگی و علم برای دست و پنجه نرم کردن با نیمه تاریک وجود خطرناک هست. البته یکبار دیگه اینجا من پستمو مینویسم تا دوستان با دقت بیشتری بخونند ( کمی توضیح هم بهش اضافه میکنم ) تا قضاوت ها و جبهه گیری ها به امید خدا کمتر بشه .

بعد کلی مطالعه و تحقیق و کتاب زبان اصلی خوندن به این نتیجه رسیدم وید خیلی چیز خوبیه ( خب تا اینجا گفتم که طی مطالعاتی که قبلا داشتم نتیجه گیری کلی من این بوده که وید فواید زیادی داره )
                  خلاصه بعد از چند بار مصرف اغلب توی هر سه چهار بار مصرف یه بارش فاز خیلی بد و ترسناکی میگیرم. ( اینجا هم از تجربه """ شخصی """ خودم در مورد مصرفم گفتم )
                  میخوام بهتون بگم بین دنیای تئوری و عالم عمل خیلی فاصله هست. ( این چیزی که اینجا گفتم جدای مسایل وید در مورد همه چیز صدق میکنه . توی هر چیزی بین تئوری و عمل خیلی فاصله هست )
                  توصیه میکنم این داستانایی که در مورد وید نوشتند و به به و چه چه میکنن رو باور نکنید ( در اینجا هم نتیجه گیری از تجربه خودم رو مطرح کردم و با دیگران اونو به اشتراک گذاشتم تا اگر چیزی رو جایی خوندند یا شنیدند که خیلی چیز ناب و خوبیه این مسئله رو در نظر بگیرن که میتونه برای اونها نتیجه عکس بده و یا شاید هم نتیجه یکسان )

البته حقیقتا نیاز به این توضیح خط به خط نبود و خیلی واضح بود اما چون نمیدونم دقیقا با چه قشری روبرو هستم سعی کردم تا اونجا که میتونم منظور رو ساده سازی کنم. با تشکر

Comment

یک نکته هم اضافه کنم ، در اون دفعاتی که مصرف داشتم و فاز بد نداشتم واقعا تجربیات لذت بخشی داشتم و افسوس میخورم که چرا نمیتونم همیشه این لذت و گسترش ادراک رو تجربه کنم .

Comment

اتفاقا خود من هم با فواصل زمانی زیاد مصرف کردم ، هیچوقت کمتر از 2 ماه فاصله نداشته. چرا فکر میکنید نمیتونیم به خوب یا بد تقسیمش کنیم؟
                      اون چیزی که تجربه می کنید وابسته به شرایط بیرونی و درونی و حتی ژنتیک شما و محصولی که مصرف می کنید هستش. ممکنه من و شما خیلی تاثیراتش برامون خوش آیند نباشه ولی یک نفر دیگه تفریحی استفاده کنه و راضی باشه. برای همین به خوب و بد نمی شه تقسیمش کرد چون خوب و بدی وجود نداره و این ها همه برداشت های ذهن هستش. شخصا وید رو خیلی کم استفاده می کنم چون تمرکزم رو کم می کنه و نمی تونم روی حل مساله ای که در روز باهاش سر و کار دارم تمرکز کنم. اتفاقا زمان هایی از همین تاثیر استفاده می کنم و بهش اجازه می دم من رو با خودش ببره
                      As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
                        اون چیزی که تجربه می کنید وابسته به شرایط بیرونی و درونی و حتی ژنتیک شما و محصولی که مصرف می کنید هستش. ممکنه من و شما خیلی تاثیراتش برامون خوش آیند نباشه ولی یک نفر دیگه تفریحی استفاده کنه و راضی باشه. برای همین به خوب و بد نمی شه تقسیمش کرد چون خوب و بدی وجود نداره و این ها همه برداشت های ذهن هستش. شخصا وید رو خیلی کم استفاده می کنم چون تمرکزم رو کم می کنه و نمی تونم روی حل مساله ای که در روز باهاش سر و کار دارم تمرکز کنم. اتفاقا زمان هایی از همین تاثیر استفاده می کنم و بهش اجازه می دم من رو با خودش ببره
                        درود بر شما ، من خودم شخصا با استرس های زیادی دست و پنجه نرم کردم و میتونه اونها توی ناخودآگاه من انبار شده باشه و وقتی وید مصرف میکنم اینها رو میان . شاید هم اینطور نباشه . دقیقا شرایط بیرونی و درونی هم خیلی مهمه ، توی جاهایی که آدم های که ازشون خوشم نمیومده بودم و مصرفم منجر به بد فازی شده . اتفاقا مسئله ژنتیک رو پزشک ترک اعتیادی به من گفت که ژن هایی خفته ای درون هر فرد وجود داره که با مصرف ماریجوانا امکان بیداریشون وجود داره و بیداریشون منجر به شیدایی میشه . و صد البته محصول مصرفی هم موثر هست کاملا درسته . اما نکته ای که باید بهش توجه کرد اینکه دقیقا برای بد فازی ها چه باید کرد و این بد فازی ها چه خطری میتونن داشته باشن ؟

Comment

درود بر دوستان عزیز
                          با توجه به اینکه وید خواصی بین روانگردان و مخدر داره و اینکه روش معمول مصرفش تدخینی هست که به مرور میتونه برای دستگاه تنفسی مشکل ایجاد کنه ... باید با احتیاط بیشتری مصرف بشه
                          حالا افزودنی های مجازی هم که فروشندگان بهش اضافه میکنن رو هم در نظر بگیرین....
                          شخصا با وجود قارچ و کاکتوس ، نیازی به وید نمیبینم،گر چه بعضی ها ممکنه اعتقاد داشته باشن قارچ بدون وید مثل غذای بدون نمک هست اما باید عرض کنم بنده با ۰/۸ گرم پین قارچ به همراه رژیم غذایی که دوستان در فروم توصیه کردن ،توانستم هایپر اسپیس و وحدت وجود رو همزمان تجربه کنم ،بدون مصرف هیچ گونه ماده دیگری.
                          امیدوارم دوستان عزیز همیشه سایکدلیک(ابزار) را برای داشتن زندگی بهتر (هدف) آگاهانه و نه صرفا برای تفریح استفاده کنند.

Comment

Working...
                          X