اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

با وابستگی روانی به کانابیس و مارجوانا چه کنیم ؟

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Doon نمایش پست ها
    باید به بخش اعتیاد و راهکار های درمانی ماریجوانا نیز اضافه بشه همون طور که می بینید بسیار فراگیر شده و این زنگ خطر هست.
    من هم موافقم چون با حساب پست های ارسال شده درصد بزرگی از کاربران انجمن رو فکر بکنم شامل بشه

Comment

نظرات رو خوندم و درك مشترك رو فرياد زديم
      منم مدت هاست درگير اين مساله هستم و به شخصه ديگه مصرف گل لذتي برام نداره مدام با خودم فكر ميكنم كه من براي فرار از چه چيزي گل ميكشم به نظرم گل كشيدن افراطي معلول خيلي از مشكل هاي دروني ماست فرار از مشكلات به وسيله يه محرك خارجي حالا فرقي نداره چه نوع ماده مخدري و يا حتا مشروبات الكلي ، اعتياد رابطه مستقيم با عزت نفس داره شخص معتاد عزت نفسش به شدت پايين مياد و دائم اين حرف رو با خودش تكرار ميكنه كه من نميتونم ، ديدي نتونستي ، از فردا ميزارمش كنار ، تو خيلي ضعيفي ....
      بهترين كار اينه كه قبول كنيم اعتياد رو و تا موقعي كه تصميم جدي براي تغيير لايف استايلمون نداريم به ترك فكر نكنيم اين بكش نكش ها باعث پايين امدن عزت نفسمون ميشه و يك حرف برامون پر رنگ ميشه تو نميتوني !!!
      به نظرم روش هاي ترك چاره ي كار نيست معلول رو از بين ميبره اما علت حال بد ما از گل نيست بايد بگرديم علت حال بدمون رو پيدا كنيم و اون رو بر طرف كنيم به قول مولانا كه ميگه "باده نِي در هر سري شر ميكند آن چنان را آن چنان تر ميكند " معلومه كه ما انچنانمون حال خوشي نيست با مصرف گل تمام اون حال بد برامون پر رنگ تر ميشه . دوستان راجب روش ترك پرسيده بودن بايد يه چيز جايگزين براش در نظر گرفت مثل ورزش و يا شنا بالاخره گل شادي بزرگيه ترك يهوييش افسردگي مياره و تجربه من دو هفته افسردگي بوده بعد از دو هفته به شرايط عادي برگشتم

من فقط يه خواهش دارم از دوستاني كه درگير مصرف روزانه گل هستن
      اگر چندبار تصميم به ترك گرفتيد و نتونستين بي خيال افكار ترك بشيد
      قبول كنيد كه فعلا نميتونيد و اين مساله هست سركوفت به خودتون نزنيد و تا موقعي كه تصميم جدي براي تركش نداريد فكر ترك رو هم نكنيد

Comment

موضوع گسترده و پیچیده ایه ولی یه راهش بعد از تثبیت انگیزه و شروع ترک اینه که بهش فکر نکنی. به نظر ساده میرسه ولی در صورت اجرا و کنترل ذهن به مرحله مقاومت برابر وسوسه نمیرسی. در صورت لزوم بیشتر توضیح میدم.

Comment

Working...
        X