اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

2C-B

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• 2C-B

نام: 2C-B
    نام‌های متداول: Venus, Nexus, Spectrum, Bromo, Bees, Eve
    دسته: Phenethylamine, Entactogen, Psychedelic

2C-B از داروهای روان‌گردان است که همانند دیگر داروهای خانوادۀ 2C اولین بار توسط الکساندر شولگین (Alexander Shulgin) در سال ١٩٧٤ ساخته شد. 2C-B در ابتدا توسط روان‌شناسان برای کمک به بیماران در طول دوران درمان استفاده می‌شد، اما بعدها به عنوان جایگزین MDMA وارد بازار شد و در میان مصرف‌کنندگان محبوبیت بسیاری یافت.

شیوۀ عملکرد:

2C-B یک آگونیست ناکامل (Partial Agonist) برای گیرندۀ سروتونین 5HT2A در سیستم عصبی مرکزی (CNS) محسوب می‌شود و با فعال‌سازی این گیرنده، تأثیرات خود را در فرد به مرﺣﻠﮥ اجرا می‌گذارد.

شیوه‌های مصرف:

2C-B به صورت گردی سفید رنگ است که آن را در قالب قرص‌های کوچک نیز به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کنند و به دو روش قابل مصرف است:

١. از طریق بینی (Nasal Insufflation/Snorting): در این روش گرد 2C-B را از طریق تنفس وارد بینی می‌کنند تا توسط جریان خون جذب شود.

٢. از طریق دهان (Oral): در این روش از قرص‌های 2C-B استفاده می‌شود.

بهترین شیوۀ مصرف:

بهترین روش مصرف 2C-B روش Oral است. روش Nasal بسیار دردناک بوده و رایج نیست.

مقدار و تأثیرات مصرف:

مقدار مصرف 2C-B به هدف شخص از مصرف آن وابسته است. تأثیر مصرف 2C-B در مقادیر کم (کمتر از ١٥ میلی‌گرم) بیشتر به داروهای انتاکتوژن (مانند MDMA) شباهت دارد، اما با افزایش مقدار مصرف، تأثیرات روان‌گردان آن نیز شدیدتر می‌شود. در جدول زیر می‌توانید مقادیر حدودی را بر اساس میزان تأثیرات مشاهده نمایید:

تأثیرات روان‌گردان 2C-B، بسته به میزان مصرف شده، حدود ٣٠ تا ٩٠ دقیقه بعد از مصرف آغاز می‌شود و بین ٤ تا ٧ ساعت به طول می‌انجامد. 2C-B از این جهت نسبت به سایر روان‌گردان‌ها از مدت اثر کوتاه‌تری برخوردار است، اما می‌تواند توهم‌های دیداری و شنیداری بسیار شدیدتری نسبت به LSD و Magic Mushroom داشته باشد. البته بسیاری از افرادی که 2C-B را تجربه کرده‌اند، مدیریت احساسات و افکار را تحت تأثیر این دارو آسان‌تر از دیگر روان‌گردان‌ها می‌دانند و از این جهت احتمال تجربیات آزار دهنده (Bad Trip) را نیز کمتر می‌دانند.

در ادامه، شماری از تأثیرات مصرف 2C-B آمده است:

 احساس رضایت و شادی
     احساس افزایش انرژی در بدن
     افزایش خنده و قهقهه
     کاهش اشتها و میل به غذا
     احساس بینش و درون‌نگری
     گشادی مردمک
     تاری یا شفافیت دید
     شفافیت رنگ‌ها و افزایش درک دیداری
     افزایش یا کاهش تمرکز
     تغییر در درک زمان و مکان
     توهم‌های دیداری (با چشمان باز و بسته)
     توهم‌های شنیداری
     تأثیر متقابل حواس بر یکدیگر (Synesthesia)
     تجربیات غیرمادی و رویاگونه
     احساس گرما یا سرما (تغییر در دمای بدن)
     حالت تهوع
     افزایش ضربان قلب و فشار خون (در دوزهای قوی)
     ترس و اضطراب

توجه نمایید که شدت و نوع این تأثیرات به فرد و میزان مصرف شده وابسته است.

خطرات مصرف:

١. از مصرف 2C-B همراه با داروها و ترکیبات حاوی مهارکنندۀ آنزیم مونوآمین اکسیداز (MAOI) خودداری نمایید. 2C-B و MAOI یک ترکیب بسیار خطرناک را تشکیل می‌دهند.

٢. مصرف 2C-B به روش Nasal بسیار دردناک و آزاد دهنده می‌باشد و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

٣. تأثیرات روان‌گردان 2C-B به مقدار مصرف شده بسیار وابسته می‌باشد، به گونه‌ای که تغییری اندک در میزان مصرف شده، ممکن است شدت و نوع تأثیرات را تا حد زیادی دگرگون کند.

٤. 2C-B از نظر فیزیکی و روانی اعتیاد‌آور نبوده و عوارض جانبی دراز مدتی (Long Term Side Effect) نیز برای آن شناخته نشده است.
    .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

مهمترین اثر نکسوس که انرا مشهور کرد

مهمتری اثر دو سی بی که2c-b باعث شهرت ان شده است اثرات ان روی قوای جنسی است دو سی بی توسط شرکت المانی Drittewelle به صورت قانونی ساخته شده بود و مدت ها با نام تجاری اروس (خدای عشق ) و یا نکسوس (رابطه ) با زهره در فروشکاه های هوشمند هلتد به فروش می رفت
    opium.site: 2C-Bمخدر جنسی ماهواره ای-نکسوس
    opium.site: نکسوس مخدر سکسی
    opium.site: 2cb
    مخدر نکسوس - دکتر یزدان نیاز
    مخدر روانگردان توهم زای ونوس (2 سی بی )( نکسوس) چیست 2C ...
    2C-B was first sold commercially as an aphrodisiac[3] under the trade name "Eros", which was manufactured by the German pharmaceutical company Drittewelle.[4] For several years, it was available as tablets in Dutch smart shops under the name "Nexus

Comment

RE: 2C-B

از اواسط دﻫﮥ ۱۹۸۰ با غیرقانونی شدن MDMA در آمریکا، 2C-B به عنوان جایگزین قانونی MDMA و در مقادیر کم (Low Dose) مطرح شد و از این طریق شهرت یافت. امّا ﻣﺸﺨﺼﮥ بارز 2C-B تأثیرات روان‌گردان آن است که از ابتدا نیز مطرح بود. جدا از این بحث، همه چیز به هدف شخص از مصرف این ماده و یا هر مادﮤ دیگر وابسته است.
      .In the province of the mind, what one believes to be true either is true or becomes true

Comment

آیا این درسته که تو ساخت lsd های فیک از 2cb استفاده میشه ؟

Comment

نوشته اصلی توسط mario نمایش پست ها
          آیا این درسته که تو ساخت lsd های فیک از 2cb استفاده میشه ؟
          درود بر شما دوست عزیز،

خیر. 2C-B ترکیب قدرتمند و بسیار ارزندهﺍی است و نسبت به LSD از قیمت بیشتری برخوردار ﻣﻰباشد. بنابراین فروش آن با نام LSD غیر منطقی و نامعقول به نظر ﻣﻰرسد. به ویژه اینکه مقدار میانگین مصرف 2C-B برای دریافت تأثیرات رواﻥگردان حدود ۲۵ میلیﮔﺮم ﻣﻰباشد و به همین دلیل امکان عرﺿﮥ آن به صورت Blotter وجود ندارد و تا کنون موردی نیز در این خصوص گزارش نشده است.

Comment

نوشته اصلی توسط MindControl
            فکر کنم شما بودید که یک بار هم در انجمن گفتید من LSD ام رو خودم میسازم ... و قضاوتش رو با کاربران میزارم ...
            مثلا در سنتز 2C-B شما چطور میخوای برومید رو در فضای خانه کنترل کنید ؟ البته شما LSD هم ساختی مشکلی نیست برات ...
            رابطه کتاب PIHKAL با چایی رو هم متوجه نشدم ؟!
            به جای دقت کردن و مچ گیری بهتره بحث علمی بکنید در خصوص ساخت LSD هم بنده اموزش کامل ساختش رو دارم که در همون پست بحث شد که قرار دادنش خلافه و اینکه بنده نیازی ندارم چیزیو به کسی ثابت کنم مخصوصا جایی که حرف از نمک و فلفل زده میشه (باید در همین حد هم بحث کید)
            اگر شما کتابیو که معرفی کردین رو خونده باشین متوجه میشین که تنها جنبه جمع بندی داره و معرفی اجمالی داده در خصوص کنترل برمید یا برومید هم چون این کار رو نکردم فعلا نظری نمیدم تا بعد دوست عزیز

مشکل ما اینه به جای فکر پیرامون حل مسئله به کل سعی در پاک کردنش داریم.

البته شما که همه چی دونین من برم فکر کنم به جملات شیوای شما (نمک و فلفل) شاید لا به لای این سخنان ارزشمند شما چیزی هم دستگیر من شد و توانایی درک قطره ای از دانش دریایی شمارو بدست بیارم خدا کنه

در باره رابطه چای و کتاب بهتره بگم ادبیاتتون رو قوی کنین و زبان فارسیتونو متوجه میشین.

Comment

نوشته اصلی توسط farzin_cal نمایش پست ها
              به جای دقت کردن و مچ گیری بهتره بحث علمی بکنید در خصوص ساخت LSD هم بنده اموزش کامل ساختش رو دارم که در همون پست بحث شد که قرار دادنش خلافه و اینکه بنده نیازی ندارم چیزیو به کسی ثابت کنم مخصوصا جایی که حرف از نمک و فلفل زده میشه (باید در همین حد هم بحث کید)
              اگر شما کتابیو که معرفی کردین رو خونده باشین متوجه میشین که تنها جنبه جمع بندی داره و معرفی اجمالی داده در خصوص کنترل برمید یا برومید هم چون این کار رو نکردم فعلا نظری نمیدم تا بعد دوست عزیز

مشکل ما اینه به جای فکر پیرامون حل مسئله به کل سعی در پاک کردنش داریم.

البته شما که همه چی دونین من برم فکر کنم به جملات شیوای شما (نمک و فلفل) شاید لا به لای این سخنان ارزشمند شما چیزی هم دستگیر من شد و توانایی درک قطره ای از دانش دریایی شمارو بدست بیارم خدا کنه

در باره رابطه چای و کتاب بهتره بگم ادبیاتتون رو قوی کنین و زبان فارسیتونو متوجه میشین.
              دوست عزیز این ادبیات اصلا شایسته ی این انجمن نیست. داشتن روش ساخت ال اس دی (که چیز خاصی نیست و با یک سرچ در اینترنت به دست میاد) با ساختن اون خیلی فرق داره و قطعا کار شما و بنده و حتی افراد بسیار با تجربه تر نیست. لطفا در اینجا از بحثهای حاشیه ای و بی فایده پرهیز کنید و سعی کنید پستهایی بنویسید که باعث افزایش آگاهی دوستان بشه چون تنها هدف این انجمن چیزی بجز این نیست.
              Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
              X