اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روانگردان Bromo-DragonFLY

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• روانگردان Bromo-DragonFLY

سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم و دنبال اطلاعاتی در مورد روانگردان Bromo-DragonFLY میگشتم ولی چیزی پیدا نکردم. از دوستان کسی مطلب فارسی سراغ داره در موردش؟؟

Bromo-DragonFLY روان گردانی قدرتمند و فول آگونیست گیرنده 5HT-2a هستش. زمان اثر خیلی طولانیه و ممکنه به چند روز هم برسه. اوردوزهای زیادی داشته که بعضی هاشون مرگبار و بعضی هاشون بدلیل انقباض شدید عروق در نهایت منجر به قطع عضو شده. Dragonfly به معنای سنجاقک بدلیل ظاهر ملکولش روش نامگذاری شده
    As Above , So Below

Comment

واقعا؟؟ تا چند روز؟؟ جالبه! ممنونم بابت توضیحتون , به نظرتون داخل ایران پیدا میشه؟؟

Comment

نوشته اصلی توسط Alisalehi512 نمایش پست ها
        واقعا؟؟ تا چند روز؟؟ جالبه! ممنونم بابت توضیحتون , به نظرتون داخل ایران پیدا میشه؟؟
        دوست عزیز با توضیحات دوستمون و نتایج جستجویی که تو اینترنت پیدا میکنید بازهم مشتاق به استفاده از این به اصطلاح روانگردان خطرناک هستید؟!

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها

دوست عزیز با توضیحات دوستمون و نتایج جستجویی که تو اینترنت پیدا میکنید بازهم مشتاق به استفاده از این به اصطلاح روانگردان خطرناک هستید؟!
          نه والا من جرعت مصرف ال اس دی هم ندارم هنوز فقط کنجکاو بودم که چنین چیزی در ایران موجود هست یا خیر , ولی خب در کل بله روانگردان خطرناکی هست و عکس های دردناکی از مصرف کننده هاش در اینترنت موجوده! منم از این نظر کنجکاو بودم دربارش از دوستان بشنوم چون تا حالا هیچ مطلبی ازش در سایت ثبت نشده

Comment

Working...
          X