اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

✨بهترین، موثرترین و ساده‌ترین روش تهیه معجون سنپدرو ✨

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• ✨بهترین، موثرترین و ساده‌ترین روش تهیه معجون سنپدرو ✨

بهترین، موثرترین و ساده‌ترین روش تهیه معجون سنپدرو

🔹 40 سانت سنپدرو جدا میکنیم (دوز مناسب یک نفر)
    🔹میشوریمش😌
    🔹 مثل خیار حلقه ‌حلقه میکنیم
    🔹آوند وسطشو (یک دایره کوچیک وسطش) جدا میکنیم و آوند را دور می‌ریزیم
    🔹 بقیه کاکتوسو (همراه با پوست) خورد می‌کنیم
    🔹با مقداری آب میریزیم داخل مخلوط کن و کاملا مخلوط و یکدستش میکنیم
    🔹مخلوط آب و کاکتوس رو میریزیم تو قابلمه
    🔹زیر اجاقو روشن میکنیم
    میزاریم تا خیلی آروم بجوشه.
    🔹 هر وقت لازم بود می‌تونید مقداری آب به قابلمه اضافه کنید
    🔹مواضب باشین ته نگیره 😱😱 6تا8ساعت آروم بجوشه
    🔹بعد بزارین خنک بشه
    🔹 پارچه تمیز ترجیحاً کتان آماده می‌کنیم معجونو ازش رد کنین
    🔹تفاله رو فشار بدین تا کل آب خارج بشه
    تفاله رو بریزید دور
    🔹آب رو که توش الان مسکالین داره میل کنید

برای مزه بهتر میشه موقع جوشوندن توش چند تیکه انبه یا آناناس یا نصف لیوان آبلیموی تازه ریخت

هیچ

مطلب خیلی خوبی بود. ممنون. تابحال میزان جوش خوردن کاکتوس رو کمتر کردید تا ببینید چه فرقی می کنه؟ مثلا 1 ساعت جوش خوردن یا 5 ساعت چقدر فرق می کنه؟

​​​​​
    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
      مطلب خیلی خوبی بود. ممنون. تابحال میزان جوش خوردن کاکتوس رو کمتر کردید تا ببینید چه فرقی می کنه؟ مثلا 1 ساعت جوش خوردن یا 5 ساعت چقدر فرق می کنه؟

​​​​​
      اگه کم بجوشانید مسکالین از بدنه کاکتوس، خوب جدا نمیشه و مقدار زیادی از اون همراه با تفاله دور ریخته میشه
      اگه وقت کم داشتید ۴ یا ۵ ساعت جوشاندن هم می‌تونه معجونی بهتون بده که شمارو بفرسته سفر ولی معمولا این نوع سفر دور و دراز نیست
      هیچ

Comment

نوشته اصلی توسط monostiver نمایش پست ها

اگه کم بجوشانید مسکالین از بدنه کاکتوس، خوب جدا نمیشه و مقدار زیادی از اون همراه با تفاله دور ریخته میشه
        اگه وقت کم داشتید ۴ یا ۵ ساعت جوشاندن هم می‌تونه معجونی بهتون بده که شمارو بفرسته سفر ولی معمولا این نوع سفر دور و دراز نیست
        مقدار مسکالین در سنپدرو کمتر از پیوت هست (البته هیچ وقت سنپدرو را دست‌کم نگیرید) و دلیل اصلی اینکه سنپدرو را می‌جوشانند اینه که همین مقدار موجود هم بکلی ازش استخراج بشه
        وگرنه سنپدرو را هم می‌شد مثل پیوت خام خورد و نیاز به جوشاندن نبود
        اگه کمتر بجوشانید تریپ سبکی خواهید داشت
        هیچ

Comment

سلام وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
          به نظر حضرات اگر با متد آزمایشگاهی(مثلا هیدرو الکلی و بعد ان خشک کردن(لیوفلیزه با فریز درایر) درصد خلوص را به حداکثر رساند
          فکر میکنید مصرف چند گرم مسکالین ۸۰٪ برای یک تریپ
          ​​معنوی و عمیق لازمه؟

Comment

نوشته اصلی توسط alish7 نمایش پست ها
            اگر با متد آزمایشگاهی(مثلا هیدرو الکلی و بعد ان خشک کردن(لیوفلیزه با فریز درایر) درصد خلوص را به حداکثر رساند
            فکر میکنید مصرف چند گرم مسکالین ۸۰٪ برای یک تریپ
            ​​معنوی و عمیق لازمه؟
            هرچند افراد مختلف با دوز مساوی مسکالین ممکن است تجربیات بسیار متفاوتی داشته باشند ولی بنا بر اعلام سایت زامنسیا، ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیگرم مسکالین اکسترکت شده معمولا یک تریپ متوسط تا قوی ایجاد خواهد کرد. تریپهای عمیق و قوی مسکالین عموماً حالتی معنوی و عرفانی و بشدت ماورائی دارند.
            بنابر تجربه شخصی معجون ۴۵ سانتیمتر سنپدرو همراه با زنجفیل و آب لیمو توانایی ایجاد یک تریپ بسیار قوی را دارد

هیچ

Comment

سلام استاد من یه سوال دارم ازتون اول اینکه من یه کاکتوس دارم بهم گفتن که پیوته ولی نمیدونم واقعا هست عکسشو اگه بفرستم میتونین بهم بگین؟
              بعد چطور باید مسکالین داخله پیوت مصرف کرد؟

Comment

نوشته اصلی توسط Dark Life نمایش پست ها
                سلام استاد من یه سوال دارم ازتون اول اینکه من یه کاکتوس دارم بهم گفتن که پیوته ولی نمیدونم واقعا هست عکسشو اگه بفرستم میتونین بهم بگین؟
                بعد چطور باید مسکالین داخله پیوت مصرف کرد؟
                عکسش رو بفرستید تا دوستان کمکتون کنند.

پیوت رو باید جدا کنید بزارید خشک بشه و بعد بجوید. البته یک دونه پیوت کافی نیست و برای یک نفر حداقل 6 تا 8 تا پیوت 4-5 ساله لازمه.
                Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
                X