اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک برای شناسایی کاکتوس سن پدرو

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست کمک برای شناسایی کاکتوس سن پدرو

سلام و عرض ادب به دوستان. اول این که من تازه کار هستم و اگر جای اشتباه یا به شکل اشتباه دارم این سوال مطرح میکنم لطفا بر من ببخشید.
    سوال این که اساتید اهل فن لطفا راهنمایی کنند که آیا در این تصویر شاهد سن پدرو هستیم؟ فروشنده کاکتوس چنین ادعایی داره اما من خواستم نظر دوستان با تجربه تر هم بدونم. با سپاس
    توضیح هرچه جامع‌تر باشه بیشتر ممنون میشم

photo_2018-12-05_19-25-20_720x1199.jpg

فایل های پیوست شده

سلام. بله. به نظر سرحال هم هستن
    As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
      سلام. بله. به نظر سرحال هم هستن
      از کجا میشه فهمید سن پدرویی که پیدا میکنیم مسکالین داره یا نه؟ گویا مسکالین فقط در بعضی از این گیاهان در شرایط و زمانهای خاص به اندازه موثر میرسد ...

Comment

نوشته اصلی توسط Arasharia نمایش پست ها

از کجا میشه فهمید سن پدرویی که پیدا میکنیم مسکالین داره یا نه؟ گویا مسکالین فقط در بعضی از این گیاهان در شرایط و زمانهای خاص به اندازه موثر میرسد ...
        فقط از طریق امتحان کردن. از ظاهر مشخص نمی شه. یا اینکه کسی که پرورش داده آشنا باشه و خودش تست کرده باشه نمونه اون گیاه رو
        As Above , So Below

Comment

درود مجدد. دوستان عزیز و به خصوص جناب WeAreOne گرامی لطف می‌کنید نظرتون درباره این تصویر هم بفرمایید؟ به گفته فروشنده سرئوس سنپدرو قطور اسمشه. من چون دارم تعداد بالا میگیرم که مبلغش نسبتا زیاده میخوام اطمینان حاصل کنم. مخصوصاً چون برای دیگرانه و من هم اطلاعات پایینی دارم.
          آیا این سنپدرو مورد نظره و بگیرمش؟

Comment

نوشته اصلی توسط Bereta نمایش پست ها
            درود مجدد. دوستان عزیز و به خصوص جناب WeAreOne گرامی لطف می‌کنید نظرتون درباره این تصویر هم بفرمایید؟ به گفته فروشنده سرئوس سنپدرو قطور اسمشه. من چون دارم تعداد بالا میگیرم که مبلغش نسبتا زیاده میخوام اطمینان حاصل کنم. مخصوصاً چون برای دیگرانه و من هم اطلاعات پایینی دارم.
            آیا این سنپدرو مورد نظره و بگیرمش؟
            سلام. شبیه سنپدرو هست ولی شک دارم از اونجایی که اسمشم سرئوس هست.
            As Above , So Below

Comment

ممنونم WeAreOne جان. جوری که تابلو نباشه ار فروشنده پرسیدم آیا فرقی با سن پدرو معمولی داره یا نه. البته بعیده که متوجه نیتم نشه ولی به هر حال دیگه...
              هنوز جوابی ندادن.
              من با جستجویی که داشتم دیدم بعضی منابع و ماخذ از Cereus pachanoi به عنوان اسامی دیگه‌ی Echinopsis pachanoi نام بردن و در واقع میگن «این» همون «اونه» برای مثال (اینجا و اینجا)
              شاید از متن هم متوجه شده باشین که تمایل زیادی به تهیه و تجربه این کاکتوس دارم اما دارم تلاش می‌کنم این اشتیاق باعث نشه ناخودآگاه دچار اشتباه بشم و هزینه و مهمتراز اون اعتبارم پیش دیگر مسافران آسیب ببینه.
              دوستان دیگه هم اگر نظری دارند که به کار میاد دریغ نکنند. قول میدم برای تشکر یک شرح سفر جامع و مانع بنویسم!

Comment

Working...
              X