اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکرودوزینگ

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• میکرودوزینگ

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز پرشین سای ، دوستان تصمیم به میکرودوزینگِ قارچ دارم و با یکی از دوستان قرار شد استارتشو بزنیم و رفته رفته از تجربیاتمون برای همدیگه بگیم که هم تجربه ای باشه هم برای فعالیت های هنری و کاری که انجام میدیم کمکمون کرده باشه ، میخواستم از دوستانی که تجربه میکرودوزینگ داشتن کمک بگیرم که به چه شکل این کار صورت بگیره بهتره و اینکه از تجربیاتشون بگن ما استفاده کنیم ، خیلی ممنون🤍

نوشته اصلی توسط smanrst نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز پرشین سای ، دوستان تصمیم به میکرودوزینگِ قارچ دارم و با یکی از دوستان قرار شد استارتشو بزنیم و رفته رفته از تجربیاتمون برای همدیگه بگیم که هم تجربه ای باشه هم برای فعالیت های هنری و کاری که انجام میدیم کمکمون کرده باشه ، میخواستم از دوستانی که تجربه میکرودوزینگ داشتن کمک بگیرم که به چه شکل این کار صورت بگیره بهتره و اینکه از تجربیاتشون بگن ما استفاده کنیم ، خیلی ممنون🤍
    راستش شخصا چندان با میکرودوزینگ موافق نیستم چون به نظرم بیشتر هدر دادن هست البته افراد زیادی هستند که تجربۀ این کار رو دارند و حتی نتایج خوبی هم گرفتند. علاقه مند هستم در مورد تجربیاتتون و تاثیراتش اگر استفاده کردید بیشتر توضیح بدید.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

راستش شخصا چندان با میکرودوزینگ موافق نیستم چون به نظرم بیشتر هدر دادن هست البته افراد زیادی هستند که تجربۀ این کار رو دارند و حتی نتایج خوبی هم گرفتند. علاقه مند هستم در مورد تجربیاتتون و تاثیراتش اگر استفاده کردید بیشتر توضیح بدید.
      حتما دوستِ عزیز🤍

Comment

یکی از دوستان میکرودوزینگ رو به کندن علف‌های هرز و دوزهای بالا رو به کاشتن درختان تنومند تشبیه می‌کرد. باید بگم خیلی باهاش موافق هستم. من الان درحال میکرودوزینگ با ترکیبی از ماشروم و هارمالین هستم و نتایج خیلی خوبی تا الان گرفتم. هر دوز ۲۵۰ میلیگرم ماشروم هست به همراه ۲۰ میلیگرم هارمالین و مقداری زنجبیل برای هضم راحت‌تر. بهم داره اجازه می‌ده اصلاحات جزئی اما پیوسته رو داخل زندگیم پیاده کنم. روزهای اول خیلی سخت بود چون درگیری‌ها و گرفتگی‌های ذهنی حل‌نشده زیادی داشتم. اما به مرور زمان روشون کار کردم و الان وقتی که مصرف می‌کنم به آرامش می‌رسم بجای درگیری. الان هم از لحاظ جسمی هم از لحاظ روحی خیلی سالم‌تر و بالانس‌تر شدم. گرچه بنظرم اصلا جایگزینی برای دوزهای بالا نیست اما در جایگاه خودش درصورتی که بتونید ازش استفاده کنید می‌تونه ابزار کارامدی باشه.

Comment

پیشنهاد می‌کنم چند روز اول پشت سر هم دوزهای میکرودوز رو مصرف کنید و بعد ببینید که آیا مناسب هست یا نه. بعد می‌تونی هفته‌ای دو سه بار یا هر مقداری که خودتون می‌بینید لازمه استفاده کنید. دوزهای اول بدلیل نداشتن تلرانس می‌تونه شدید باشه و شما رو فراری بده باید کمی صبر کنید تا به تعادل برسه. هارمالین هم تجربه رو طولانی‌تر می‌کنه و هم عمیق‌تر و هم می‌شه گفت کمی اون پیک رو صاف می‌کنه و ملایم‌تر تجربه جلو می‌ره. البته دوزش مهمه. حتی ۱۰ میلیگرم هم نتایج موثری داره

Comment

Working...
          X