اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرفتن اسپور از برداشت لیکوئید لاکچر

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گرفتن اسپور از برداشت لیکوئید لاکچر

سلام وقت بخیر
    ببخشید دوستان من با لیکوئید لاکچر به مرحله پین زنی رسیدم چجوری در مرحله برداشت مجدد اسپور بگیرم و بتونم باز قارچهای بیشتری پرورش بدم؟

فکر میکنم بهتر باشه قسمتی از بهترین قارچی که در میادش رو به پایت دیش منتقل کنید و اینطوری هم میتونید اصلا نژاد انجام بدید هم تکثیر کنید ازش یا دوباره پرورش بدید
    تو گوگل یا یوتیوب سرچ کنید اموزش تصویری زیاده

Comment

نوشته اصلی توسط magicmushrooom نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      ببخشید دوستان من با لیکوئید لاکچر به مرحله پین زنی رسیدم چجوری در مرحله برداشت مجدد اسپور بگیرم و بتونم باز قارچهای بیشتری پرورش بدم؟
      برای اسپورز باید قارچتون اصطلاحا میوه بده (یعنی تبدیل به قارچ بشه) بعد از اینکه قارچ شما کامل شد و کلاهک باز شد اون رو به آرومی جدا کنید و روی فویل استریل که ازقبل آماده کردید به مدت 24 ساعت بزارید. بعد از یک روز اسپورزها روی فویل شما جمع شدند و می تونید ازشون استفاده کنید.
      Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

میگن که روش اسپور گیری خوب نیست چون اصلاح نژاد نمیشه اگار بهتر هست

Comment

نوشته اصلی توسط Amintahmasebi نمایش پست ها
          میگن که روش اسپور گیری خوب نیست چون اصلاح نژاد نمیشه اگار بهتر هست
          دقیقا
          اما یه جا خونده بودم اگر چندین دفعه از یه ژن بکاریم دوباره ازش نموه برداریم و دوباره بکاریم چندین دفعه تکرار بشه قدرت محصول میاد پایین برای همین بعد چند نسل حتما با اسپور میکارن و دوباره اصلاح نژاد میکنن

Comment

نوشته اصلی توسط Ehsan0021 نمایش پست ها

دقیقا
            اما یه جا خونده بودم اگر چندین دفعه از یه ژن بکاریم دوباره ازش نموه برداریم و دوباره بکاریم چندین دفعه تکرار بشه قدرت محصول میاد پایین برای همین بعد چند نسل حتما با اسپور میکارن و دوباره اصلاح نژاد میکنن
            حرفتون کاملا صحیح هست. بعد از چند نسل لازمه یا از اسپورزی که اول شروع کردید مجددا استفاده کنید یا با استفاده از لیکوید کلچر و یا آگار بدون استفاده از اسپورز یکبار میوه بگیرید و از اون میوه که اصطلاحا اصلاح شده به حساب میاد پروسۀ هاگ گیری مجدد رو انجام بدید.

Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

Working...
            X