اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مصرف مشروب در تريپ ماشروم

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مصرف مشروب در تريپ ماشروم

بنظرتون ميشه مشروب خورد تو تريپ ماشروم؟

نوشته اصلی توسط sepehrseeker نمایش پست ها
    بنظرتون ميشه مشروب خورد تو تريپ ماشروم؟
    شدن می شه ولی به نظرم تریپ شما رو خراب می کنه. کلا به نظرم کانابیس برای تریپ های سایکدلیک خیلی بهتر از الکله.
    Fiat Lux, Fiat Justitia, Fiat Pax

Comment

درود بر سپهر عزیز
      یادتون باشه منظور از "سفر کردن" یعنی پیمودن یک حالت روحی از نقطه ای به نقطه ای بالاتر وآگاهتر است..
      مخصوصا در مورد تریپتامین ها که مکالمه های درونیه بسیار سازنده ای در سفر شکل میگیره که این مکالمه میتونه باعث خردمندی شما بشه و چیزهای زیادی بیاموزه ..
      ای کاش میگفتین چرا میخواین توی سفر سیلوسایبین الکل مصرف کنین ؟
      از سای شمن گرامی هم واقعا تعجب میکنم که مصرفه کانابیس رو پیشنهاد میدن چون کانابیس کاملا مسیر سفر رو منحرف میکنه و به بیراهه میبره..نمیدونم جدوله جدیده TRIPSIT رو دیدین یا نه ؟
      https://wiki.tripsit.me/images/3/3a/Combo_2.png
      مصرفه کانابیس و ماشروم رو نگاه کنید..
      در کل فکر میکنم اگر مسیر سفر هم منحرف نشه , ترکیب دو روانگردان (یا دراگ) کار عاقلانه ای نباشه..
      حتی اگر همه اینطور مصرف میکنند دلیل بر این نیست که شما هم همینطور مصرف کنین...

Comment

نوشته اصلی توسط Zarathustra نمایش پست ها
        درود بر سپهر عزیز
        یادتون باشه منظور از "سفر کردن" یعنی پیمودن یک حالت روحی از نقطه ای به نقطه ای بالاتر وآگاهتر است..
        مخصوصا در مورد تریپتامین ها که مکالمه های درونیه بسیار سازنده ای در سفر شکل میگیره که این مکالمه میتونه باعث خردمندی شما بشه و چیزهای زیادی بیاموزه ..
        ای کاش میگفتین چرا میخواین توی سفر سیلوسایبین الکل مصرف کنین ؟
        از سای شمن گرامی هم واقعا تعجب میکنم که مصرفه کانابیس رو پیشنهاد میدن چون کانابیس کاملا مسیر سفر رو منحرف میکنه و به بیراهه میبره..نمیدونم جدوله جدیده TRIPSIT رو دیدین یا نه ؟
        https://wiki.tripsit.me/images/3/3a/Combo_2.png
        مصرفه کانابیس و ماشروم رو نگاه کنید..
        در کل فکر میکنم اگر مسیر سفر هم منحرف نشه , ترکیب دو روانگردان (یا دراگ) کار عاقلانه ای نباشه..
        حتی اگر همه اینطور مصرف میکنند دلیل بر این نیست که شما هم همینطور مصرف کنین...

با درود و تشکر از نکته ی خوبی که اشاره کردید.

شخصا میکس کردن رواگردان های مختلف حتی اگر از یک خانواده باشند رو دوست ندارم و ترجیح می دم در هر سفر از یک اسپیریت بیاموزم تا اینکه ذهنم رو اصطلاحا فاگی کنم مخصوصا کانابیس که به شدت ذهن رو مه آلود و ویژن ها رو کدر می کنه.
        منظورم اینجا بیشتر مقایسه بین الکل و کانابیس بود چون متاسفانه الکل برخلاف کانابیس به شدت به مغز و کبد آسیب می زنه و برای خودم پیش اومده که این آسیب رو در طول سفرم حس کنم که اصلا خوش آیند نبوده و برای همین اگر قرار باشه بین الکل و کانابیس یکی رو انتخاب کنم قطعا انتخابم در یک سفر تریپتامین کانابیس خواهد بود.

این جدولی که فرستادید جالبه ولی به نظرم به چند دلیل چندان دقیق و قابل اتکا نیست. اول اینکه دوز مصرفی از هرماده می تونه نتایج کاملا متفاوتی ایجاد کنه. مثلا مصرف مقدار کمی کانابیس در حالت مستی می تونه به شدت حال شما رو بد بکنه و اینکه در این جدول مصرف این دو تا رو با هم کم ریسک معرفی کرده چندان صحیح نیست. یا گفتن اینکه اوپیویید ها تاثیری روی ال اس دی یا اکستازی ندارند چندان درست نیست چون اوپیوییدها می تونن شدت تریپ ال اس دی یا اکستازی رو کم کنند.
        به نظرم کلا میکس کردن دراگ های مختلف چه از یک خانواده باشند و چه نباشند کار درستی نیست و این موضوع وقتی مهم تر می شه که بدونیم که سیستم متابولیز کردن داروهای مختلف از هر فردی به فرد دیگه متفاوته و افراد مختلف می تونن واکنش های متفاوتی به دوزهای یکسان از یک دارو نشون بدن و میکس کرد داروهای مختلف می تونه از هر فردی به فرد دیگه نتیجۀ متفاوتی داشته باشه.

Comment

نوشته اصلی توسط PsyShaman نمایش پست ها

با درود و تشکر از نکته ی خوبی که اشاره کردید.

شخصا میکس کردن رواگردان های مختلف حتی اگر از یک خانواده باشند رو دوست ندارم و ترجیح می دم در هر سفر از یک اسپیریت بیاموزم تا اینکه ذهنم رو اصطلاحا فاگی کنم مخصوصا کانابیس که به شدت ذهن رو مه آلود و ویژن ها رو کدر می کنه.
          منظورم اینجا بیشتر مقایسه بین الکل و کانابیس بود چون متاسفانه الکل برخلاف کانابیس به شدت به مغز و کبد آسیب می زنه و برای خودم پیش اومده که این آسیب رو در طول سفرم حس کنم که اصلا خوش آیند نبوده و برای همین اگر قرار باشه بین الکل و کانابیس یکی رو انتخاب کنم قطعا انتخابم در یک سفر تریپتامین کانابیس خواهد بود.

این جدولی که فرستادید جالبه ولی به نظرم به چند دلیل چندان دقیق و قابل اتکا نیست. اول اینکه دوز مصرفی از هرماده می تونه نتایج کاملا متفاوتی ایجاد کنه. مثلا مصرف مقدار کمی کانابیس در حالت مستی می تونه به شدت حال شما رو بد بکنه و اینکه در این جدول مصرف این دو تا رو با هم کم ریسک معرفی کرده چندان صحیح نیست. یا گفتن اینکه اوپیویید ها تاثیری روی ال اس دی یا اکستازی ندارند چندان درست نیست چون اوپیوییدها می تونن شدت تریپ ال اس دی یا اکستازی رو کم کنند.
          به نظرم کلا میکس کردن دراگ های مختلف چه از یک خانواده باشند و چه نباشند کار درستی نیست و این موضوع وقتی مهم تر می شه که بدونیم که سیستم متابولیز کردن داروهای مختلف از هر فردی به فرد دیگه متفاوته و افراد مختلف می تونن واکنش های متفاوتی به دوزهای یکسان از یک دارو نشون بدن و میکس کرد داروهای مختلف می تونه از هر فردی به فرد دیگه نتیجۀ متفاوتی داشته باشه.
          درود بر شما سای شمن بزرگوار
          پیشنهاد میکنم یک بار دیگر بر روی جدول تاملی کنید
          کانابیس و الکل افزایش دهنده ی تاثیرات یکدیگر هستند که این بدان معناست که مصرف کانابیس مستی شما رو افزایش خواهد داد و همینطور برعکس ...
          خب قطعا این مساله میتونه به سیاه مستی یا افت فشار خون زیاد(به دلیل افزایش تاثیرات کانابیس) بیانجامه که همونطور که گفتین حال مصرف کننده متعاقبا بد خواهد شد.
          در مورد مصرف اوپییویید ها در سفر ال اس دی نیز بنده شخصا تجربه ی مصرف اوپییویید رو تا به حال نداشتم ولی در جدول اینطور عنوان شده که این دو دراگ تاثیر افزایشی یا کاهشی بر روی یکدیگر نخواهند داشت....یعنی تاثیرات ال اس دی کم نخواهد شد ولی به هر حال آرامش حاصله از اوپپیویید ها بر روی شما تاثیر خواهند گذاشت .
          میدونین سای شمن جان
          از نظر شخصی من , سفر ال اس دی رو باید طوری پیش برد که هر روز کارهای عادی و روزمره را پیش میبرید.....یعنی باید اجتماعی بود و اگر مصرف کننده ی دائمی کانابیس هستین میتونین کانابیس هم مصرف کنین و بالا رفتن ها و پایین آمدن های حاصله از کانابیس رو مشاهده کنین و لذت ببرین..شاید یک مصرف کننده ی تریاک نیز در سفر ال اس دی به دفعات به منقل خود مراجعه کند و فقط خلاق تر و بشاش تر به امور رسیدگی کند..
          ولی در مورد تریپتامین ها اینطور نیست و شما به سرزمینه دیگری مهاجرت میکنین که توی اون سرزمین "بودن" شما در طول مسیر جاده و داشتنه مکالمه های درونی و نهایتا بزرگتر شدن و به کمال رسیدن رو تجربه میکنین...بنابراین پیشنهاد میکنم سفر قارچ رو بدونه کانابیس انجام بدین

Comment

یکی از دوستانم الان اینجا پیش من هستن میگن :
            یک مصرف کننده ی مورفین وقتی LSD مصرف میکند , "بالارفتن آگاهی" را "خماری" فرض میکند و سریعا رو به مصرفه مورفین آورده تا دوباره نعشه شود و از خماری رهایی یابد.. اما این بدان معنا نیست که مورفین از تاثیرات lsd کاسته است

Comment

نوشته اصلی توسط Zarathustra نمایش پست ها
              یکی از دوستانم الان اینجا پیش من هستن میگن :
              یک مصرف کننده ی مورفین وقتی LSD مصرف میکند , "بالارفتن آگاهی" را "خماری" فرض میکند و سریعا رو به مصرفه مورفین آورده تا دوباره نعشه شود و از خماری رهایی یابد.. اما این بدان معنا نیست که مورفین از تاثیرات lsd کاسته است
              به نکته ی خوبی اشاره کردید ولی من بیشتر منظورم برعکس این موضوع بود یعنی مصرف اپیویید وقتی تحت تاثیر ال اس دی باشید برای کم کردن شدت تریپ.

البته به این موضوع دقت نکرده بودم و به نظرم نکته ی خوبی اشاره کردید چون معمولا افرادی که مصرف کننده ی دایمی اوپیویید هستند چندان با روانگردان ها میانه خوبی ندارند و می تونه دلیلش همین موضوعی باشه که اشاره کردید.

Comment

Working...
              X