اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاثیر فعالیت جنسی روی کیفیت تریپ

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• تاثیر فعالیت جنسی روی کیفیت تریپ

درود بر دوستان عزیز پرشین سای

تجربه ای که در چند تریپ اخیرم داشتم و خواستم با شما در میون بذارم اینه که فهمیدم و به شخصه مطمئن شدم هر چقدر سکس کمتری در روزهای قبل از سفر داشته باشم تریپ باکیفیت تر و عمیقتری خواهم داشت و این تفاوت هم کاملن محسوس و قابل توجه است. شاید توصیه هایی که در مکاتب مختلف عرفانی به صرفه جویی در مصرف انرژی جنسی میشه بی دلیل نیست! شما چه نظری دارید؟

درود
    فعالیت جنسی یک امر طبیعی برای انسان به شمار میاد و فقط توی معدود کشورهای در پیتی (مثل ایران) شاهد این همه سرکوب شدگی جنسی و مشکلات فرهنگی هستیم که باعث شده اکثرا مردم از نظر جنسی none active باشند.
    درسته که فعالیت جنسی به مسائل عاطفی و حیاتی زندگی شخص بستگی داره و نمیشه بهش مثل نیاز انسان به ویتامین c نگاه کرد اما چیزی که پزشکی عنوان میکنه این هست که رابطه ی جنسی اگر به صورت منظم باشه.مثلا هر هفته دقیقا در یک تایمی از یک روز صورت بگیره و اگر این رویه خیلی منظم ادامه پیدا کنه , شخص در زندگی هرگز منقلب مسائل جنسی نخواهد شد و کامل افکار و روح اش در جستجوی خواسته های واقعی و کشف استعداد هایش خواهد بود(نه مثل بعضی از دوستانی که در ایران شاهدشون هستیم که در هنگام بحث در مورد مسائلی مثل بیگ بنگ هم یک دفعه بدون دلیل آمپر میلی جنسیشون میچسبه به سقف و یا مثل سایر دوستانی که مشاهده میکنیم که انگار کامل میل جنسی ای به هیچ کسی ندارند !)
    توی این شرایط که به اون شرایط (اکتیو جنسی) گفته میشه بعد از رابطه حس آرامش و سلامتی عمیقی به شخص دست میده(نوعی درمان صورت میگیره) و در تمام طول هفته در هنگام کار یا در کنار خوانواده هرگز افکار و اشتیاق جنسی نخواهد داشت و به سلامتی به زندگی دل خواهد داد و فقط و فقط همون تایم از اون روز بخصوص که میرسه بدن به صورت خودکار نیاز جنسی شدیدی به سراغش میاد و دوباره میتونه رابطه ی لذت بخش و قوی ای داشته باشه!!!
    همونطور که میدونید برای آقایان فعالیت جنسی منجر به خارج شدن مایعات تولید شده توسط پروستات میشه و این امر باعث میشه که بدن برای تولید مجدد اون ترشحات وارد سوخت و ساز و نوعی فرآیند تولید بشه ....
    این فرآیند و چرخه ی بازسازی( که حداقل 72 ساعت زمان میبرد) با بالا بردن متابولیسم بدن و به جنب و جوش در آمدن احساسات و.. قطعا به میزانی دهیدراته شدن بدن را به دنبال خواهد داشت !
    حال اینکه برای سفر های روانگردان بسته به نوع substance مورد استفاده اینکه بدن کامل هیدراته باشد یا نه یک امر تجربیست.
    به طور مثال در کتاب tihkal میخوانیم که برای مصرف تریپتامین ها بهتر هست بدن کامل هیدراته باشد ولی 6 تا 10 ساعت قبل از سفر اب زیادی ننوشیده باشید...
    یا بر فرض اگر شما قصد سفر یک روزه با LSD رو دارید و میخواید به بینش و ادراک تمیزتری برسید , خب قطعا بهتر هست توی شرایطی باشید که توی اون روز میل جنسیتون "دست و پاگیرتون نشه" یا بر عکس انقدری در روز های قبلش رابطه نداشته باشید که "بدن ضعیف باشه" و توان یک سفر عرفانی پر انرژی (و جذب انرژی کیهانی و نهایتا رسیدن به جهان بینی برتر)رو نداشته باشه.
    Nothing is true But which is simple
    "Von Goethe"

Comment

درنهایت این شما هستید که تریپ می کنید و این که دوست دارید چه کار بکنید و فکر می کنید چه کاری بهتره امری شخصی هست. شخصا بنظرم مهم تر از بودن یا نبودن سکس، هدایت سالم انرژی جنسی هست. در عصر ما به سکس به شکل سطحی اون یعنی لذت کوتاه مدت نگاه می شه. انسان با تمام پیچیدگیش به ابزاری برای لذت لحظه ای تبدیل می شه. با هر کلیک می شه یک پارتنر جنسی متفاوت روی صفحه نمایش آورد. و در تمام اون ها فقط اندام ظاهریشون هستند که ابزار لذت می شن.

شخصا فکر می کنم مغز ما برای پورنوگرافی ساخته نشده. ما بصورت غریزی به دنبال تنوع جنسی هستیم. این در حقیقت باعث تنوع ژنتیکی در جمعیت می شه. عجیب نیست که دسته بندی ویدیوهای سایت های پورن از دسته بندی های سایت IMDB بیشتره. ولی این تنوع طلبی سیری ناپذیره. تاجایی که کار به فتیش های عجیب و غریب می رسه و wiring و سیم کشی عصبی لذت رو تغییر می ده.

قوای جنسی یکی از مهم ترین نیروهای محرکه ما در زندگی هست و نیازه که با توجه باهاش رفتار و رسیدگی بشه. همونطور که شما برای سیر شدن فقط به مزه غذا نباید اهمیت بدید و باید جنبه های دیگه مثل سلامتی رو هم در نظر بگیرید.

As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
        درنهایت این شما هستید که تریپ می کنید و این که دوست دارید چه کار بکنید و فکر می کنید چه کاری بهتره امری شخصی هست. شخصا بنظرم مهم تر از بودن یا نبودن سکس، هدایت سالم انرژی جنسی هست. در عصر ما به سکس به شکل سطحی اون یعنی لذت کوتاه مدت نگاه می شه. انسان با تمام پیچیدگیش به ابزاری برای لذت لحظه ای تبدیل می شه. با هر کلیک می شه یک پارتنر جنسی متفاوت روی صفحه نمایش آورد. و در تمام اون ها فقط اندام ظاهریشون هستند که ابزار لذت می شن.

شخصا فکر می کنم مغز ما برای پورنوگرافی ساخته نشده. ما بصورت غریزی به دنبال تنوع جنسی هستیم. این در حقیقت باعث تنوع ژنتیکی در جمعیت می شه. عجیب نیست که دسته بندی ویدیوهای سایت های پورن از دسته بندی های سایت IMDB بیشتره. ولی این تنوع طلبی سیری ناپذیره. تاجایی که کار به فتیش های عجیب و غریب می رسه و wiring و سیم کشی عصبی لذت رو تغییر می ده.

قوای جنسی یکی از مهم ترین نیروهای محرکه ما در زندگی هست و نیازه که با توجه باهاش رفتار و رسیدگی بشه. همونطور که شما برای سیر شدن فقط به مزه غذا نباید اهمیت بدید و باید جنبه های دیگه مثل سلامتی رو هم در نظر بگیرید.
        هدایت سالم انرژی جنسی یعنی چی؟ اگر مدتها روزی چند بار با همسر یا همخونه تون سکس داشته باشید به نظرتون سالمه و بعدش با نیروی جنسی نزدیک به صفر میتونید تریپ‌ معنوی و باکیفیتی داشته باشید؟ من اینطور فکر نمیکنم ...

Comment

نوشته اصلی توسط Arasharia نمایش پست ها

هدایت سالم انرژی جنسی یعنی چی؟ اگر مدتها روزی چند بار با همسر یا همخونه تون سکس داشته باشید به نظرتون سالمه و بعدش با نیروی جنسی نزدیک به صفر میتونید تریپ‌ معنوی و باکیفیتی داشته باشید؟ من اینطور فکر نمیکنم ...
          بهتره این بحث رو با هیچ ایرانی ای در هیچ انجمنی انجام ندی و پیگیرش نباشی آرش عزیز ..
          میدونی فقط بحث تریپ کردن با سایکدلیک ها نیست آرش جان.
          شما توی زندگی روزمرتون هم اگرازنظر جنسی تامین نباشید قطعا "عدم تمرکز" و "حالات وهم گونه ای" به سراغتون خواهد آمد.مثل آدمی که جیش داره ولی نمیره جیش کنه و سعی میکنه روی کارهاش تمرکز کنه ولی مغز پاسخی نمیده چون باید قبل از هر چیز به دستشویی بره !
          هر وقت از نظر شخص خودت توی یک باغ تونستی با طبیعت کامل ارتباط برقرار کنی و از نفس کشیدن در کنار درختان کامل در حال لذت بردن بودی قطعا آماده ی سفر سایکدلیک هم هستی.
          "Von Goethe"

Comment

نوشته اصلی توسط Boss نمایش پست ها

بهتره این بحث رو با هیچ ایرانی ای در هیچ انجمنی انجام ندی و پیگیرش نباشی آرش عزیز ..
            میدونی فقط بحث تریپ کردن با سایکدلیک ها نیست آرش جان.
            شما توی زندگی روزمرتون هم اگرازنظر جنسی تامین نباشید قطعا "عدم تمرکز" و "حالات وهم گونه ای" به سراغتون خواهد آمد.مثل آدمی که جیش داره ولی نمیره جیش کنه و سعی میکنه روی کارهاش تمرکز کنه ولی مغز پاسخی نمیده چون باید قبل از هر چیز به دستشویی بره !
            هر وقت از نظر شخص خودت توی یک باغ تونستی با طبیعت کامل ارتباط برقرار کنی و از نفس کشیدن در کنار درختان کامل در حال لذت بردن بودی قطعا آماده ی سفر سایکدلیک هم هستی.
            موافقم دوست عزیز اما نظر و سوال من در مورد عکس این حالت بود. یعنی فردی که نه تنها از نظر جنسی تامین است بلکه در ارضای این نیاز زیاده روی میکند و انرژی جنسی برایش نمیماند. راستش متوجه دلیل توصیه تون نشدم اما سعی کنم بهش عمل کنم.

Comment

هدایت یعنی همینکه شما ببینید چه مقدار زیاده روی هست و چه مقدار کمه و کنترل قضیه رو بدست بگیرید نه اینکه خودتون رو دست غریزه بسپرید.
              As Above , So Below

Comment

موافقم دوست عزیز اما نظر و سوال من در مورد عکس این حالت بود. یعنی فردی که نه تنها از نظر جنسی تامین است بلکه در ارضای این نیاز زیاده روی میکند و انرژی جنسی برایش نمیماند. راستش متوجه دلیل توصیه تون نشدم اما سعی کنم بهش عمل کنم.
                خب عرض کردم که ازدیاد رابطه برای بدن خطرناک نیست ولی زمانی که بدن اصلا نیازی به رابطه نمیبینه(و نیاز به استراحت داره) اگر شما دوباره به رابطه ی جنسی بپردازید قطعا بدن متحمل ضعف میشه و باعث میشه بدنتون دهیدراته بشه(شاید دردهای عضلانی و آرتریت ای هم تجربه کنید)
                البته این ضعف فقط با ازدیاد رابطه حاصل نمیشه و میتونه با فعالیت بدنی و صرف انرژی زیاد نیز حاصل بشه..
                مثلا توی بسیاری از ادیان و همینطور تصوف خودمون , به ضعف بدن که توام با سعی ِ در کشفِ حقیقت و طبیعت ِ بشر باشه "سیر و سلوک" گفته میشه..
                چون وقتی جسم از ارامش خودش رها میشه و به سختی و درد نزدیک میشه میتونه تجسمات و احساسات قوی تر داشته باشه و پله های عرفانی بیشتری رو برای بالارفتن پیش ِ رو ببینه..
                من دقیقا نمیدونم منظور شما این حالتی است که الان توضیح دادم یا اینکه منظورتون زمانی هست که تازه به ارگاسم رسیدین و حس خوبی دارید و فقط میل جنسی خاموش شده ؟
                بحث انرژی جنسی خیلی خیلی پیچیده تر از اونچیزی هست که بشه تصورش رو کرد(مثلا اوشو اذعان میکنه که اگر در زمانی که "نیایشگر" و "شاد" هستید اگر رابطه ی جنسی برقرار کنید , بعد از رابطه به samadhi خالص میرسید و تجربه اش خواهید کرد)....حتی طب سنتی چین هم با این همه تجربه و تمرکز نمیتونه کامل در مورد این انرژی و روندش صحبت کنه ..(و این نشان دهنده ی پیچیدگی ِ رابطه ی ذهن و روح و جسمِ انسانه ! که این یعنی پیچیده بودنه زندگی )
                به هر حال اگر منظورت حالت دومی هست که گفتم , وقتی آتش و میل جنسی کاملا خاموش میشه و شما به آرامش میرسین تا زمانی که دوباره میل جنسی افروخته بشه افکار و احساساتی از زندگی درون شما درجریان می افته که اون افکار و احساسات فلسفه و عقاید شما از زندگی رو تشکیل میده(که متاسفانه جامعه ی ما اون افکار رو به اضافه ی خودِ لذت جنسی سالم رو سرکوب کرده و از ما مجسمه هایی material شکل ساخته) که این به معنی سلب آزادیِ یک جامعه است!
                منظورم اینه که من خودم به شخصه مردهایی رو میبینم که بالای 60 سال سن دارند و چنان بیضه هایی باد کرده و در حال ترکیدن دارند و اصلا رابطه بر قرار نمیکنن !!! به چه دلیل ؟ تنها و تنها به دلیل اینکه از روی فُرم نیفتند ! چرا ؟ چون اگر از روی فُرم جنگنده ی خود بیفتند سریعا مورد هجوم سایر مردم جنگنده قرار میگیرن ! توی جامعه ی ما مرد بودن یعنی داشتن بیضه های باد کرده ! و هر کسی نداشته باشتش یک زن خطاب میشه ! در صورتی که مرد بودن یعنی حس کردن همین احساسات در فواصلِ بین "خاموشی ِ میل جنسی" تا رسیدن به" نیاز ِ جنسی یا (همان نیاز ِ عاطفی جسمی)" که از جنس مونث خواستار میشه ...
                این بحث خیلی سنگینه و نمیشه اینجا در موردش صحبت کرد آرش جان

شما قصد سفر با چه سایکدلیکی رو داری ؟ تجربه های قبلیت چی بوده ؟
                "Von Goethe"

Comment

نوشته اصلی توسط Boss نمایش پست ها

خب عرض کردم که ازدیاد رابطه برای بدن خطرناک نیست ولی زمانی که بدن اصلا نیازی به رابطه نمیبینه(و نیاز به استراحت داره) اگر شما دوباره به رابطه ی جنسی بپردازید قطعا بدن متحمل ضعف میشه و باعث میشه بدنتون دهیدراته بشه(شاید دردهای عضلانی و آرتریت ای هم تجربه کنید)
                  البته این ضعف فقط با ازدیاد رابطه حاصل نمیشه و میتونه با فعالیت بدنی و صرف انرژی زیاد نیز حاصل بشه..
                  مثلا توی بسیاری از ادیان و همینطور تصوف خودمون , به ضعف بدن که توام با سعی ِ در کشفِ حقیقت و طبیعت ِ بشر باشه "سیر و سلوک" گفته میشه..
                  چون وقتی جسم از ارامش خودش رها میشه و به سختی و درد نزدیک میشه میتونه تجسمات و احساسات قوی تر داشته باشه و پله های عرفانی بیشتری رو برای بالارفتن پیش ِ رو ببینه..
                  من دقیقا نمیدونم منظور شما این حالتی است که الان توضیح دادم یا اینکه منظورتون زمانی هست که تازه به ارگاسم رسیدین و حس خوبی دارید و فقط میل جنسی خاموش شده ؟
                  بحث انرژی جنسی خیلی خیلی پیچیده تر از اونچیزی هست که بشه تصورش رو کرد(مثلا اوشو اذعان میکنه که اگر در زمانی که "نیایشگر" و "شاد" هستید اگر رابطه ی جنسی برقرار کنید , بعد از رابطه به samadhi خالص میرسید و تجربه اش خواهید کرد)....حتی طب سنتی چین هم با این همه تجربه و تمرکز نمیتونه کامل در مورد این انرژی و روندش صحبت کنه ..(و این نشان دهنده ی پیچیدگی ِ رابطه ی ذهن و روح و جسمِ انسانه ! که این یعنی پیچیده بودنه زندگی )
                  به هر حال اگر منظورت حالت دومی هست که گفتم , وقتی آتش و میل جنسی کاملا خاموش میشه و شما به آرامش میرسین تا زمانی که دوباره میل جنسی افروخته بشه افکار و احساساتی از زندگی درون شما درجریان می افته که اون افکار و احساسات فلسفه و عقاید شما از زندگی رو تشکیل میده(که متاسفانه جامعه ی ما اون افکار رو به اضافه ی خودِ لذت جنسی سالم رو سرکوب کرده و از ما مجسمه هایی material شکل ساخته) که این به معنی سلب آزادیِ یک جامعه است!
                  منظورم اینه که من خودم به شخصه مردهایی رو میبینم که بالای 60 سال سن دارند و چنان بیضه هایی باد کرده و در حال ترکیدن دارند و اصلا رابطه بر قرار نمیکنن !!! به چه دلیل ؟ تنها و تنها به دلیل اینکه از روی فُرم نیفتند ! چرا ؟ چون اگر از روی فُرم جنگنده ی خود بیفتند سریعا مورد هجوم سایر مردم جنگنده قرار میگیرن ! توی جامعه ی ما مرد بودن یعنی داشتن بیضه های باد کرده ! و هر کسی نداشته باشتش یک زن خطاب میشه ! در صورتی که مرد بودن یعنی حس کردن همین احساسات در فواصلِ بین "خاموشی ِ میل جنسی" تا رسیدن به" نیاز ِ جنسی یا (همان نیاز ِ عاطفی جسمی)" که از جنس مونث خواستار میشه ...
                  این بحث خیلی سنگینه و نمیشه اینجا در موردش صحبت کرد آرش جان

شما قصد سفر با چه سایکدلیکی رو داری ؟ تجربه های قبلیت چی بوده ؟
                  با شما موافقم که باید نیاز جنسی برطرف بشه در حدی که مانع از تفکر آزاد و احساسات سالم نباشه. مساله اینجاست که در صورت مهیا بودن شرایط ممکنه به این حد اکتفا نکنیم و به قصد لذت بیشتر تا جایی که توان جسمی داریم به ارضای این هوس بپردازیم. من همانطور که در کامنت اول گفتم بر این گمانم که برای داشتن سفری عمیقتر و بامعناتر و رسیدن به جاهای دورتر در یک تریپ سایکودلیک نیاز به نیروی جنسی کافی داریم و اگر با سکس بیش از حد لازم دچار کمبود انرژی جنسی و ضعف جسمی و خستگی روحی ناشی از آن باشیم از عمق و کیفیت سفرمان کاسته میشه. منظور من بیشتر فعالیت جنسی روزهای قبل از تریپ مجیک ماشروم بود و البته این مساله شاید قابل تعمیم به بقیه سایکدلیکها هم باشه ...

Comment

بله عزیزم
                    قطعا برای سفر قارچ جادویی که نیار به استقامت و تحمل چند ساعته ی شما رو داره بهتر است ضعف جسمی نداشته باشی...
                    وگرنه قطعا تنها چیزی که در مبنای سفر خواهی دید بی حالی و کرختی خودت هست(مخصوصا اگر آینه هم داشته باشی توی سفر )
                    "Von Goethe"

Comment

فعالیت جنسی خارج از قاعده باعث جذب انرژی های منفی و کاهش کیفیت تریپ میشه
                      نظر شخصی بنده س

Comment

Working...
                      X