اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مصرف قارچ

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مصرف قارچ

درود بر دوستان عزیز
    دو تا سوال داشتم
    1) دلیل اینکه گفته میشه قبل از مصرف قارچ شکم باید خالی باشه چیه و از چه تایمی به بعد میشه چه چیزهایی خورد؟
    2)چه مواد خوراکی میشه مصرف کرد که انرژی آن مثل قند سریع آزاد نشه و بتونه در طول تریپ نیاز بدن و به خصوص مغز رو تامین کنه؟
    با تشکر

نوشته اصلی توسط Ki Energy نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    دو تا سوال داشتم
    1) دلیل اینکه گفته میشه قبل از مصرف قارچ شکم باید خالی باشه چیه و از چه تایمی به بعد میشه چه چیزهایی خورد؟
    2)چه مواد خوراکی میشه مصرف کرد که انرژی آن مثل قند سریع آزاد نشه و بتونه در طول تریپ نیاز بدن و به خصوص مغز رو تامین کنه؟
    با تشکر
    بنظرم باید ببینید خودتون چطوری راحت‌تر هستید. بعضی‌ها می‌گن حس شکم خالی خودش ناخوش‌آیند هست و بعضی می‌گن وجود غذا در معده می‌تونه حالت تهوع و استفراغ رو تشدید کنم. شخصا ترجیح می‌دم شکمم خالی باشه که حتی اگه حالت تهوع گرفتم نگران بالا آوردن چیزی نباشم. کربوهیدرات‌ها (مثل برنج و نون) آروم آروم انرژی‌شون رو آزاد می‌کنن. مشکلی که من در تریپ دارم آروم یا سریع آزاد شدن انرژی نیست. این هست که هر غذایی رو آدم نمی‌تونه در اون حالت بپذیره و جویدن برای من چندان جالب نیست. بنابراین شکلات یا آبمیوه که جویدن لازم نداشته باشه و راحت بلعیده بشه رو می‌پسندم.

Comment

نوشته اصلی توسط Panaeolus نمایش پست ها

بنظرم باید ببینید خودتون چطوری راحت‌تر هستید. بعضی‌ها می‌گن حس شکم خالی خودش ناخوش‌آیند هست و بعضی می‌گن وجود غذا در معده می‌تونه حالت تهوع و استفراغ رو تشدید کنم. شخصا ترجیح می‌دم شکمم خالی باشه که حتی اگه حالت تهوع گرفتم نگران بالا آوردن چیزی نباشم. کربوهیدرات‌ها (مثل برنج و نون) آروم آروم انرژی‌شون رو آزاد می‌کنن. مشکلی که من در تریپ دارم آروم یا سریع آزاد شدن انرژی نیست. این هست که هر غذایی رو آدم نمی‌تونه در اون حالت بپذیره و جویدن برای من چندان جالب نیست. بنابراین شکلات یا آبمیوه که جویدن لازم نداشته باشه و راحت بلعیده بشه رو می‌پسندم.
      خب با این حساب به نظرم دلستر لایت میتونه انتخاب خوبی باشه

Comment

نوشته اصلی توسط Ki Energy نمایش پست ها

خب با این حساب به نظرم دلستر لایت میتونه انتخاب خوبی باشه
        به نظرم سلیقه ای هست. میوه رو خیلی دوست دارم. خصوصا امروز روی ماشروم دیدم توت فرنگی خیلی خوبه چون هم خوردنش راحته و هم شیرین و دلپذیره. همون طور که دوستمون گفت برای من هم جویدن خصوصا چیزی مثل برنج یا نون راحت نیست. انگار داری پلاستیک بی مزه رو می جوی
        As Above , So Below

Comment

Working...
        X