اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند توصیه در ارتباط با مصرف هارمالین قبل از ماشروم

Collapse
X
 
 • Filter
 • زمان
 • Show
Clear All
new posts

 • چند توصیه در ارتباط با مصرف هارمالین قبل از ماشروم

  درود بر دوستان انجمن پرشین سای

  جمعبندی مختصری از چند نکته در مورد هارمالین به عنوان مکمل مجیک ماشروم خواستم در اینجا به اشتراک بگذارم. خوشحال میشم دوستان دیگر هم هر تجربه ای داشتند بازگو کنند.

  از چند روز قبل سفر از مصرف هرگونه دارو به ویژه داروهای خواب آور و آرامبخش و همینطور داروهای روانپزشکی و جایگزین مورفین مانند متادون و ترامادول خودداری کنید. از ۲۴ ساعت قبل، از خوردن غذای سنگین و گوشت و لبنیات و مولتی ویتامین هم پرهیز کنید.

  صبح روز سفر بهتر است فقط یک لیوان چای داغ به همراه نبات و در صورت تمایل یک لیوان آبمیوه و یا کمی میوه میل کنید. نیم ساعت بعد زمان مناسبی برای مصرف هارمالین است. دوز آن با توجه به نتیجه نهایی استخراج و ویژگیهای فردی خیلی متغیر است و حد موثر باید با سعی و خطا و شروع از دوز پایین و افزایش تدریجی پیدا شود.

  از نیم ساعت تا یک ساعت بعد از خوردن هارمالین در کپسول و از کار افتادن آنزیمهای مونوآمین اکسیداز در بدن، زمان مناسبی برای مصرف ماشروم است. لیموترش، پرتقال، گریپ فروت و عسل در این مرحله منعی ندارد اما از انرژی درینک و مواد حاوی کافئین و تیرامین تا پایان تاثیر هارمالین بهترست پرهیز شود.

  باید در نظر داشت مصرف هارمالین در زمان تاثیر ترامادول، الکل، کوکایین، اکستاسی، شیشه و بعضی دیگر از داروها، ترکیب بسیار خطرناکی تشکیل میدهد که آسیب قطعی و حتی احتمال مرگ به همراه دارد.
Working...
X