اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قارچ و سرماخوردگی؟(کمک)

Collapse
X
  • Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• قارچ و سرماخوردگی؟(کمک)

با عرض خسته نباشید خدمت اعضا،مختصر سوالم رو بیان میکنم،من چند روزی بود خودمو آماده سفر قارچ کرده بودم و قرار بود امروز تریپ داشته باشم ولی گلوم چرک کرده و کمی از علائم سرماخوردگی دارم؛دوستان بنظرتون تغیری در تریپِ من به وجود نمیاره؟یا میتونم با خیاله راحت تریپ کنم؟

نوشته اصلی توسط smanrst نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشید خدمت اعضا،مختصر سوالم رو بیان میکنم،من چند روزی بود خودمو آماده سفر قارچ کرده بودم و قرار بود امروز تریپ داشته باشم ولی گلوم چرک کرده و کمی از علائم سرماخوردگی دارم؛دوستان بنظرتون تغیری در تریپِ من به وجود نمیاره؟یا میتونم با خیاله راحت تریپ کنم؟
    توصیه میکنم به زمان دیگری موکول کنید که در سلامت کامل به سر میبرید زیرا یک ناخوشی کوچک میتونه روند تریپ رو بطور کلی تغییر بده.

Comment

سلام دوست من. ناراحتی جسمی در هنگام سفر می تونه چالش برانگیز باشه. به خودتون بستگی داره که شرایط رو چقدر می تونید تحمل کنید.
      As Above , So Below

Comment

نوشته اصلی توسط WeAreOne نمایش پست ها
        سلام دوست من. ناراحتی جسمی در هنگام سفر می تونه چالش برانگیز باشه. به خودتون بستگی داره که شرایط رو چقدر می تونید تحمل کنید.
        مرسیی،خیلی ممنون

Comment

نوشته اصلی توسط SHMB نمایش پست ها

توصیه میکنم به زمان دیگری موکول کنید که در سلامت کامل به سر میبرید زیرا یک ناخوشی کوچک میتونه روند تریپ رو بطور کلی تغییر بده.
          خیلی ممنون از راهنمایی سریعتون♡

Comment

خیلی چیزهای ساده تر از بیماری هم میتونه روند تریپ رو تغییر بده مثلا من یکبار که لباس راحتی نپوشیده بودم در کل مدت تریپ احساس بدی داشتم. البته بسیار به روحیات فرد بستگی داره.

Comment

نوشته اصلی توسط Multikhers نمایش پست ها
              خیلی چیزهای ساده تر از بیماری هم میتونه روند تریپ رو تغییر بده مثلا من یکبار که لباس راحتی نپوشیده بودم در کل مدت تریپ احساس بدی داشتم. البته بسیار به روحیات فرد بستگی داره.
              دقیقن همینجوریه واین نشون میده مادرطول روز و در حالت عادی از دست لباسهای تنگِ ناراحت و انگشتر و ساعت و... چه عذابی میکشیم و در حالت (های) بودن گاهی بهش اگاهی پیدا میکنیم. الان جین های هند رو درک میکنم که چرا بی لباسن.

Comment

Working...
              X