اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لایه های پنهان ضمیر

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• PsyShaman
    replied
    اول عضویتتون رو تبریک می گم و ممنون بابت پستتون.

به نظرم کلمه ی خداوند اولا موضوعی خیلی کلی هست و دوما امری کاملا شخصی چون هر قوم و قبیله ای خدای خودشون رو دارند و برخی به خدای واحد اعتقاد دارند و افراد زیادی هم به صدها
    اگر بیشتر توضیح بدید که منظور شما از خداوند چه چیزی هست شاید بهتر بتونم متوجه حرفاتون بشم
    در مورد اینکه می گید افکار ما هستند که جهان ما رو می سازند باهاتون موافق هستم افکار ما هم به صورت خودآگاه و هم با تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه ما در هر لحظه جهانی که توش زندگی می کنیم رو می سازند ودقیقا این موضوع یکی از درسهایی هست که می شه از یک سفر سایکدلیک یاد گرفت.

Leave a comment:

• hashtag420
    replied
    سلام دوستان وقت بخیر
    یکی از تجربه های من توی ماشرون این چند کلمه رو برام کاملا باز کرد:
    یکی این که در زمان حال به هرچیزی که فکر میکنی اونو توی اینده ات قرار میدی حتی اتفاقات ناگوار پس باید توی کل زندگیمون افکار خوب و مثبت داشته بایم
    اگر کمی به افکار تان در حین تاثیرات ماشروم کمی دقت کنین میبینبن که این اتفاقی که اینرخ میده لحظه رو میبینید یا فکر میمکنید قبلا به ان فکر کرده اید و قبلا در جای دیگری درزمان دیگری شما این تجربه رو داشته اید به نظر من این دنیا ماتریکسه و قبلا تمام اعمال ما برنامه ریزی شده و نظریه جهان های موازی به نظر بنده تماما صحیح است چون من مصرف دوز بالای 6 گرم کاملا تونستم سفر روحی خودمو به 7 سالگی ببرم و در ان لحظه زندگی کنم بدون فرق با همین لحظه که اینجا زندگی میکنم
    خداوند پس از مرگ انسان فرصت های متعددی میده که دوباره و چندین هزار باره که روی زمین برگرده و زندگی خودشو بهتر کنه از دفعه قبلی بخاطر این هست که افراد کامل پس از مرگ وارد جهانی بیکران میشن و افراد ناقص که هنوز خود و خدای خودرا نشناخته است دوباره به زمین با جسم دیگری برمیگردد شاید با این نحرف من قبول نکنید ولی کافیه در حین تعثیرات ماشروم درحالت مدیتیشن بشنید و افکار خود را خاموش کنید همین شما بعد از 5 دقیقه دیگر هیچ کنترلی بر روی خودتان ندارید و سفر های ذهنی و سفر های زمانی رو میتونید مشاهده کنید و پیش نیاز این که بخو.اهید در زمان سفر کنید و به چندین سالگی خود برید فقط باید خاستار ان باشید و با تکیه بر خداوند و اعتقاد به جهان های موازی و اعتقاد به خدا اصلی ترین پیشنیاز این سفر هستش
    این دنیا ماتریکسه و ما بازیگر هستیم .همه کار های ما ظبط میشناینطور بگم که برطبق اون ظبطیات بر ما قضاوت خواهد شد و کسی که قضاوت خواهد کرد روح خود ماست که چندین مرتبه که به زندگی بازگشته با جسم های مختلف ما خودمان خود را گناهکار میکنیم و با این که میدونیم کاری بد هستتش باز ان کار را نجام میدیم و هربار که کار اشتباهی میکنیم نتیجه اون کارو در گذشت زمان خودمان حس خواهیم کرد
    خداوند خیلی مهربونه و برای این که ما در مسیر راست و خوبی قدم برداریم موقیعت هایی را در مقابل ما قرار میدهد و ازمون هایی میگیرد که ما اصلا حواسمان نیست اگر در ان ازمون قبول نشی خودت ناراحت خواهی شد و پس از چند مدت خواهی فهمید که کار درستی نیس ولی اگر این موضوع رو بفهمی و دوباره ان کار اشتباه را انجام دهی کارما اون شما را اذیت خواهد کرد و باعث میشه تو زندگی سختی های زیادی بکشی .اگر میخواهی به حقیقت اصلی و انسان پی ببری باید خواستا ان باشی

Leave a comment:

• WeAreOne
    replied
    درود من هم مثل بقیه دوستان بنظرم بد تریپ بیشتر اوغات زمانی اتفاق می افته که ما با جنبه های تاریک و منفی وجودمون حین تریپ روبرو می شیم. بهترین کار این هست که در برابر این افکار و ویژن ها مقاومت نکنیم و صرفا نظاره گر باشیم وگرنه با دور باطل افکار مواجه می شیم.

Leave a comment:

• sabzak
    replied
    ما از کودکی خیلی از مسایل رو در ناخوداگاهمون به حالت غیر قابل دسترس و در واقع توی بخش تاریک ضمیرمون( شاید سایه) حفظ کردیم و در حالت عادی اجازه نمیدیم که به خوداگاه ما وارد بشن.مثل خاطرات بد و ازار دهنده و یا حتی کارهای بدی که خودمون کردیم( وجدان). تمام این ها تحت تاثیر روان گردان ها رها میشن و در واقع سرپوش ناخوداگاه برداشته میشه.بهتره که هنگام تریپ هدفمون( حداقل یکی از اهدافمون) شناخت خود و مواجه با تمام جنبه های بد و خوب درونمون باشه.چون اگر به قصد فان روانگردان بزنیم و بدون امادگی با این بخش های تاریک و سرکوب شده مواجه بشیم, ممکنه شدسدا بد تریپ بشیم و بعدش هم هیچ برداشت و دست اوردی از اون تریپ نداشته باشیم.

Leave a comment:

• Mohsen Qalam
    replied
    بدتریپ شدن ، چیزیه که همه می خوان اتفاق نیفته. یا تو منابع مختلف صحبت بر سر اینه که شرایط چگونه مهیا بشه که سفر ناخوشایند نباشه.
    به نظر من همونطور که افرادی که با هدف و آگاهی از سایکدلیکها استفاده می کنند و پس از سفرشون به آگاهی و دانسته هاشون اضافه میشه، بدتریپ شدن هم میتونه نتایجی رو به همراه داشته باشه.
    فردی که بدتریپ شده به یکباره دروازه هایی رو باز میبینه که تا اون موقع شاید نیم ثانیه هم بهشون فکر نکرده واز وجودشون آگاه نبود. به اصطلاح تو یکی از چاله های ذهنیش freak out میشه و عذاب...
    اگر بعد از سفر بتونه فکرشوجمع و جور کنه میتونه ازش بهره هم ببره..

Leave a comment:

• Doon
    started a topic لایه های پنهان ضمیر

لایه های پنهان ضمیر

سلام خدمت دوستان و اساتید
    در اکثر سفر های روانگردان بخشی ضمیر ناخودآگاه شخص فعال میشود و به نحوی ارتباط بین شخص و گذشته ی گم شده برقرار میشود با این که واژه ی بد تریپ برای اکثر افراد همراه رنجش و آزار هست اما هنگام بد تریپ شدن شخص میتواند با ترس های موهومی و پنهان خود رو به رو شود و آن ها را لمس کند اگر شخص مصرف کننده کمی درباره علل بد تریپ شدن در یک سفر روانگردان فکر کند میتواند ترس های پنهان ضمیر خود را بشناسد و به دنبال رفع کردن آن ها باشد
Working...
X